Alcorcon – Espanyol 1:0 (kon.) | Real Betis – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Santander – Almería 1:1 (kon.)
Barcelona – Getafe 4:0 (kon.)
AD Alcorcon
1:0 (0:0)
Espanyol Barcelona
Středa 08.01.2014, 20:00 • Estadio Municipal de Santo Domingo, Alcorcón • Španělský pohár

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.

Druholigový Alcorcón postoupil do osmifinále přes prvoligovou Granadu, které sice doma podlehl 0:2, ale pak, poměrně senzačně, zvítězil na v Granadě 2:0 a postup si zajistil v penaltách! Espanyol se ve 4. kole střetl s Realem Jaén a po remíze 2:2 venku dokázal doma zvítězit 2:0 a hladce tak postoupil do dnešního osmifinále.

Vítejte u onlajn přenosu 1. utkání osmifinále španělského poháru Copa del Rey, v němž domácí AD Alcorcón přivítá Espanyol Barcelonu. Utkání se odehraje na Estadio Municipal de Santo Domingo v Alcorcónu a provede jím trojice španělských rozhodčích, hlavní César Muñiz a asistenti Víctor Fernández, Jesús Zancada.

AD Alcorcón: Dani Giménez – Babin, Verdés, S. Camille, Mikel, Rubén Sanz, Sales, Antonio Martínez, Pacheco, Juli, Quini
    Náhradníci: Javito, Jony, Ángel Sánchez, Tamayo, Tito, Moreno, Ponce

Espanyol Barcelona: Casilla – Sidnei, Moreno, Fuentes, Javi López, Víctor Sánchez, Lanzarote, David López, Sergio García, Córdoba, Bifouma
    Náhradníci: Germán, Raúl Rodríguez, Pizzi, Álvarez, Álex, Abraham, Torje

Rozhodčí: César Muñiz – Víctor Fernández, Jesús Zancada.

Oba týmy právě vstupují na hrací plochu.

1

2
    Bifouma spěchá za míčem po pravé lajně, ale ten končí v autu, domácí vhazují.

3
    Míč se vrací ke Casillovi, který vykopává.

4
    Christian si bere míč a domácí rozehrají první rohový kop.

5
    Z pravé strany letí přetažený centr a míč končí mimo hrací plochu, hodně nepovedený roh, odkop od branky Espanyolu.

7
    Favorizovaní hosté se zatím nedostali k blízkosti vápna soupeře.

8
    Juan Fuentes odehrává raději do autu, na vlastní polovině, hosté vhazují z pravé strany.

9
    Ale nevyužili z toho vůbec nic, míč má Casilla který vykopává.

10
    První zajímavá situace v pokutovém území soupeře, ale tam se Pizzi nedostal do zakončení, dobrý zákrok bránícího Camilleho.

11
    Christian zkouší na druhé straně proniknout z pravé strany do vápna, ale nepovedlo se, hrají hosté.

12
    Hostující Juan Fuentes utrpěl zřejmě nějaké zranění na polovině soupeře.

13
    Ano, Fuentes rozhodně nezdržoval hru a odešel na ošetření za postranní čáru.

14
    Sergio Prendes faulován Sidneim, volný kop Alcorcónu z levé strany.

15
    Rubén Sanz rozehrál, míč letí do vápna, kde ale obrana Espanyolu odhlavičkovává do bezpečí.

16
    Espanyol s míčem na vlastních kopačkách.

17
    Hosté nakopávají na polovinu soupeře, ale tam se zatím Espanyolu příliš nedaří.

18
    Fuentes centruje z levé strany, ale obrana Alcorcónu tečuje míč na roh.

18
    Pizzi rozehraje z levé strany.

19
    Míč letí do vápna, kde padá Moreno, ale není to faul, hraje se dál, míč končí mimo pokutové území.

20
    Nooo, to klidně mohla být penalta! Pronikajícího Sidneiho povalil zezadu bránící Mikel a faul to byl, nicméně sudí César Muñiz je jiného názoru, odkop od branky.

21
    Sidnei zatím patří mezi nejaktivnější hráče Espanyolu, je to hráč, který se nebojí přejít v souboji jeden na jednoho.

22
    Verdés vrací raději Giménezovi, ten vykopává až na polovinu Espanyolu.

23
    Zatím sledujeme hodně vyrovnaný fotbal, hraje se převážně ve středu hřiště.

24
    Abraham napřáhl z velké vzdálenosti a míč tečuje bránící hráč Alcorcónu na roh.

25
    Z pravé strany rozehrává třetí rohový kop Espanyolu Lanzarote, ale je pískán útočný faul, celá akce končí.

26
    Domácí rozehráli volný kop z levé strany, ale bránící S. García odhlavičkovává na roh.

27
    Ten domácí rozehráli z levé strany, míč letí na Martineze, ale před ním Pizzi odehrává.

27
    Bufouma faulován domácím Antonio Martínezem ve středovém kruhu, hosté získávají míč.

28
    Ale vzápětí se ho sami zbavují nepřesným nákopem.

29
    Moreno faulován u vlastního pokutového území, hosté získávají míč.

30
    Je za námi půl hodina hry, stav je stále nerozhodný a byť měli hosté blíže k brance, sledujeme vyrovnané utkání.

32
    Pozor, Lanzarote s míčem u nohy v blízkosti pokutového území soupeře, zkouší střílet z pravé strany, ale trefuje pouze bránícího hráče Alcorcónu.

33
    Nakonec končí míč v náruči Dani Giméneze, který vykopává.

34
    Povedená střela Christiana, který po přihrávce od Óscara Plana nechtěl riskovat ztrátu míče vypálil z velké dálky, míč prolétl necelý metr od branky Epsanyolu!

35
    Hosté jsou již na polovině soupeře.

35
    Vybojovali autové vhazování z levé strany a dál drží soupeře před jeho pokutovým územím.

36
    Óscar Plano rozděluje povedené balony, nyní centruje z levé strany za obranu Espanyolu, na míč si nabíhá Sergio Prendes, který jen těsně nedosáhl! Ovšem vzrušení je zbytečně – je máván ofsajd.

37
    Raúl Rodriguez faulován na polovině soupeře a hosté mají k dispozici volný kop z pravé strany.

38
    Pokus o signál domácí "přečetli", Lanzarote se k míči na pravém křídle nedostal, dobrý postřeh bránícího Óscara Plana.

39
    Camille vhazuje na polovině soupeře.

39
    Domácí drží míč a Chema si dokonce dovolil ve středu hřiště riskantní kličku.

40
    Poslední pětiminutovka první půle, dočkáme se do poločasové přestávky nějakého gólu?

41
    Domácí zakládají rychlý protiútok, na jehož konci je nepřesný centr z pravé strany.

42
    A na druhé straně se po mnohem přesnějším centru dostává k hlavičce Víctor Sánchez, to byla dobrá hlavička, míč prolétl těsně vedle branky.

43
    Šance Espanyolu jsou mnohem nebezpečnější, rozdíl v kvalitě je na v těchto situacích patrný.

45
    Poslední minuta prvního poločasu, stav stále nerozhodný a bezbrankový.

45+1
    Sudí Muñiz se rozhodl nastavit jednu minutu nad rámec základní hrací doby, první poločas za pár vteřin skončí.

45+1

Po prvním poločase platí stav stejný, jako v úvodu zápasu. Ani jedno mužstvo neskórovalo, dočkáme se gólu v poločase druhém? Uvidíme, blíže ke gólu měli hosté, ale zahrozili i domácí, tak se nechme překvapit.

Sledujte i dál náš onlajn přenos, druhý poločas začne přibližně ve 21:03 hodin.

46

48
    Espanyol od úvodních vteřin druhé půle mírně aktivnější.

49
    Autové vhazování hostů ve středu hřiště, Espanyol se posouvá na polovinu Alcorcónu.

51
    Óscar Plano byl faulován Víctorem Sánchezem v hlavičkovém souboji a musí být ošetřován.

52
    V doprovodu lékaře týmu odchází domácí hráč za postranní čáru.

53
    Ve hře Alcorcónu je hodně nepřesnosti, hodně ztrát míčů, z toho Espanyol zatím hodně těží.

54
    Nepřesný centr Mikela Iribase z pravé strany na nabíhajícího Sergia Prendese.

55
    Žlutá karta pro domácího Rubéna Sanze za faul na Sergia Garcíu ve středovém kruhu.

57
    Druhý poločas je hodně bojovný, spousta osobních soubojů ve středu hřiště, kvalita hry trochu poklesla.

58
    Dani Giménez nyní vyboxovává centr soupeře z levé strany, dobrý zákrok.

59
    Lavička Alcorcónu dává pokyn náhradníkům a připravuje střídání.

60
    Je za námi hodina hry, stále na první gól čekáme a bohužel, ve druhé půli k němu mají oba týmy mnohem dál, než v té první.

61
    Lavička Alrorcónu připravuje dvojstřídání, čeká se na přerušení hry.

61
    Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Plano, přichází Juli.

62
    Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Christian, přichází Pacheco.

63
    Ani z rohového kopu se domácí neprosazují, skóre se nemění.

65
    Také Espanyol připravuje změnu v sestavě.

66
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Abraham, přichází David López.

67
    Povedená střela hostů, míč prolétl těsně vedle branky.

68
    Rohový kop vybojovali domácí fotbalisté, dobrá šance, jak ohrozit branku soupeře.

69
    Z pravé strany rozehrává Rubén Sanz, ale obrana Espanyolu se ubránila.

70
    Žlutou kartou nyní ocenil rozhodčí faul hostujícího Morena, tam byl loket v hlavičkovém souboji, správné rozhodnutí.

72
    Alcorcón právě vstřelil branku!
    Hodně zvláštně zahraná standardka DANI PACHECA, který rozehrál z velké dálky, míč ve vzduchu zaplaval, navíc ještě před Germánem skočil a po odrazu se dostává nad padajícího gólmana a je to gól.

73
    A kdyby nyní Juli lépe trefil míč na hranici pokutového území, mohlo být ještě veseleji, ale míč končí vysoko nad brankou.

74
    Hosté za nepříznivého stavu chystají další střídání, na hřiště přijde Álex.

75
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Bifouma, přichází Córdoba.

76
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Pizzi, přichází Álex.

78
    Hosté se nyní snaží útočit a tlačí soupeře na jeho polovině.

80
    Posledních deset minut mají favorizovaní hosté na to, aby alespoň vyrovnali, povede se jim to?

80
    Jony se u postranní čáry připravuje na vstup na hřiště, domácí budou naposledy střídat.

80
    Ještě předtím ale žlutá karta pro domácího A. Martíneze za faul ve středu hřiště.

82
    Střídání v týmu AD Alcorcón: ze hřiště odchází Sales, přichází Jony.

83
    Hosté se snaží, ale zatím jim vždy kousek k bráně chybí, nyní se domácí dostávají na polovinu Espanyolu, kde budou vhazovat z pravé strany.

84
    Rubén Sanz nakopává ze středu hřiště do pokutového území Espanyolu, ale to je v podstatě pouze odevzdaný míč.

84
    Zahrozili hosté, ale Sergio García byl v ofsajdu, zakončení již bylo zbytečné.

85
    Dani Giménez vykopává, míč letí na polovinu Espanyolu.

86
    Espanyol na polovině soupeře, do vápna Alcorcónu letí centr, míč se dostává po hlavičce Morena na hranici malého vápna, odkud Lanzrarote překopává!

87
    Jestli již hosté nepromění ani takovou tutovku, jako měl před okamžikem Lanzarote, tak to pak těžko mohou pomýšlet na body...

90
    Hostující Víctor Sánchez fauluje ve středu hřiště a dostává za tento zákrok žlutou kartu.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, rozhodčí bude nějakou tu vteřinu ještě nastavovat, naděje Espanyolu na vyrovnání stále "žije".

90+1
    Tři minuty jsou ještě nastaveny, Espanyol má rohový kop.

90+2
    Ten však domácí odvrací a dopředu dokonce spěchá Pacecho, který si takticky "vymodlil" faul na polovině soupeře.

90+3
    V poslední minutě nastaveného času rozehrají domácí svůj pátý rohový kop.

Je dobojováno, hosté nedokázali dnes na hřišti Alcorcónu vstřelit gól a když se trefil v 72. minutě z volného kopu domácí Pacheco znamená to prohru prvoligového Espanyolu 0:1. Favorizovaní hosté dnes "spálili" poměrně dost šancí a v odvetě tak budou dohánět jednobrankovou ztrátu z tohoto utkání.

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:50:35)