Alcorcon – Espanyol 1:0 (kon.) | Real Betis – Ath. Bilbao 1:0 (kon.) | Santander – Almería 1:1 (kon.)
Barcelona – Getafe 4:0 (kon.)
Real Betis
1:0 (1:0)
Athletic Bilbao
Středa 08.01.2014, 20:00 • Estadio Benito Villamarín (Sevilla) • Španělský pohár

Máme za sebou první utkání osmifinále španělského poháru Copa del Rey mezi Realem Betis a Athletic Bilbao. Domácí fotbalisté vyhráli nejtěsnějším výsledkem 1:0 a před odvetou, která se hraje za týden, mají lepší výchozí pozici. (21:51:06)

90+3
    Fotbalisté Realu nakonec nic nevymýšleli a snažili se držet míč u rohového praporku.

90+3
    Necelou minutu před koncem je hra přerušena. Míč budou mít ještě domácí, kteří budou kopat rohový kop.

90+2
    Hosté dělají vše, aby srovnali stav zápasu, jenže už nemají žádný čas.

90+1
    Druhá poločas se bude nastavovat o tři minuty.

90
    Normální hrací doba zápasu spěje ke svému konci. U míče jsou nyní znovu domácí, kteří nikam nepospíchají.

88
    Hosté byli nyní blízko k vyrovnání, po rychlé akci ale jejich zakončení skončilo jen na tyči! Smolařem byl Kike Sola.

87
    Hosté se ale znovu rychle dostali k míči a snaží se opět něco vymyslet.

87
    Za obranu si nabíhal de Marcos, pomezní asistent mu ale odmával ofsajd.

86
    Domácí fanoušci ženou své miláčky do útoku. Ti se ale snaží držet příznivý výsledek.

85
    Do konce zápasu chybí něco málo přes pět minut a zatím se zdá, že by se domácím mohlo podařit udržet jednobrankové vedení.

84
    Střídání v týmu Real Betis: ze hřiště odchází Salva Sevilla, přichází Abeledo.

83
    Domácí Juanfran se pokoušel dostat do vápna soupeře, nakonec vybojoval alespoň rohový kop.

82
    Začíná se hrát hodně otevřený fotbal. Hosté se snaží srovnat a domácí mají hodně prostoru.

81
    San José ostře zajel u lajny do protihráče a za přerušení rodícího se brejku dostal žlutou kartu.

80
    Střídání v týmu Athletic Bilbao: ze hřiště odchází Beñat, přichází de Marcos.

78
    Centr do pokutového území dokázal s obtížemi vyboxovat gólman Andersen.

77
    Po levé straně to zkoušel individuálně Balenziaga, nakonec vybojoval pouze rohový kop.