Středa 08.01.2014, 18:00 • KV Arena • MHL

58:59
    Tak pozor! Uvidíme trestné střílení na straně hostujícího celku!

55:56
    Riga právě vstřelila branku!
    Tak ještě nakonec přišlo snížení! Nenápadnou střelou se prosazuje ANDRIS SIKSNIS! Asistence: Arturs Ševčenko.

49:52
    Riga střídá gólmana! Místo Cimermanise se do brány staví Grinfogels!

49:52
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    A Energie konečně využívá přesilovou hru! Jakub Flek vyjel do mezikruží, přihrál na modrou DENISU ŠIMKOVI a ten nechytatelnou dělovkou překonává hostujícího gólmana! Asistence: Jakub Flek.

48:38
    Hned po vhazování fauloval Oskars Batna (HRI) a odsedí si dvě minuty za sekání.

41:36
    Oddechový čas pro hosty.

41:36
    Domácí teď budou hrát ve třech. Za nedovolené bránění vyloučen Tomáš Dvořák (KVA).

41:17
    Energie odskakuje do dvoubrankového vedení! JAKUB KLEK se krásně protáhl hostující obranou a zvyšuje na 3:1! Asistence: Vojtěch Tomeček.

40:19
    David Troška (KVA) dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

39:49
    Obrovská šance Lukáše Vrány! Ten dostal puk před bránou a z otočky netrefil odkrytou bránu!

36:52
    Energie si zahraje dlouhou přesilovou hru! Patriks Škuratovs (HRI) dostává 5 minut a dokonce utkání za faul kolenem.

34:18
    Energie jde opět do vedení! DANIEL VACHUTKA dostal krásnou přihrávku do mezikruží od Sebastiana Gorčíka a krásnou střelou překonal Cimermanise! Asistence: Sebastian Gorčík.

32:57
    A je vyrovnáno! Tak jsem to možná trochu zakřikl. EDGARS OPULSKIS nahodil od modré a Honzíkovi propadl kotouč kolem betonu. Asistence: Patriks Škuratovs

28:00
    Hostující hráči začínají být velice nervózní. Před domácí bránou se do sebe pustili Troška s Ignatovičsem. Dvě minuty za hrubost dostávají tedy domácí David Troška (KVA) a hostující Ruslan Ignatovičs (HRI). Navíc Jakub Flek dostává dvě minuty za sekání (KVA).

26:36
    Tomáš Dvořák (KVA) a Edgars Opulskis (HRI) se dostali do menší rozmíšky a oba dostávají dvojitý menší trest za hrubost.

19:41
    Martin Kohout (KVA) je odeslán na trestnou lavici za podražení.

19:02
    Gorčík a Kohout zatopili pořádně před bránou Cimermanise. První jmenovaný vybojoval puk a přihrál na volného Kohouta, který netrefil odkrytou bránu!

15:56
    A další vyloučení na hostující straně. Za vysokou hůl si odsedí dvě minuty na trestné lavici Edgars Kurmis (HRI).

05:27
    A máme tu první vyloučení zápasu. Za hákování si odsedí dvě minuty Oskars Batna (HRI).

00:20
    Tak toto je neuvěřitelný start do utkání! První lajna domácích se hned po vhazování usadila v útočném pásmu a JAKUB FLEK si krásně vybruslil z horu a přesnou střelou tahem nedal Cimermanesovi šanci! Bez asistence.

David Košinár

Branky a nahrávky: 1. Flek, 35. Vachutka (Gorčík), 42. Flek (Tomeček), 50. Šimek (Flek) – 33. Opulskis (Škuratovs), 56. Siksnis (Ševčenko)

HC Energie Karlovy Vary: Honzík (Frček) – Kečkeš, Dvořák, Šafář, Horvath, Bahounek, Škvor, Šimek, Troška – Tomeček, Flek "C", Beránek, Gríger, Táborský, Harkabus, Vachutka, Kohout, Vrána, Gorčík, Krliš, Zadražil
    HK Riga: Cimermanis (Grinfogels) – Grinbergs, Neimanis, Rosinskis, Dembickis, Siksna, Škuratovs, Lispberg – Mazurs-Mago, Kurmis, Siksnis, Ignatovičs, Ševčenko, Abols, Batna, Opulskis, Galoha, Sarkanis, Maslovskis, Ozolinš

Rozhodčí: Lavrentěv – Komárek, Ondráček