Orlová – Břeclav 4:2 (kon.) | Technika Brno – Opava 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (kon.)
SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:0 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 5:1 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 4:0 (kon.)
Milevsko – Klatovy 5:4 (1:0 po s.n.) | Řisuty – Klášterec nO 3:1 (kon.) | Kolín – Děčín 6:5 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 2:3 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Kobra 6:0 (kon.)
Mor. Budějovice – Sokolov 2:4 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 4:8 (kon.)
SC Marimex Kolín
6:5 (3:1, 1:2, 2:2)
HC Děčín
Sobota 11.01.2014, 17:07 • Zimní stadion v Kolíně • 2. liga skupina Západ

Hosté nenechali domácím 3 body jen tak a pěkně je potrápili. Ve třetí třetině se jim podařilo stav vyrovnat, ale jen chvíli na to se domácí opět dostali do vedení! A nakonec vyhráli 6:5.
    Nejlepšími hráči utkání se stali Tomáš Pácal a Martin Motejlek.
    Děkuji za pozornost a zase příště, na viděnou! (19:09:02)

60:00

59:00
    Josef Malý se dostal do brejku, ale Formánek jeho střelu vychytal!

57:04
    Současně vyloučeni, za hosty Lukáš Zika a za domácí Jan Hanzl, oba získali dvojitý trest 2+2 minuty za hrubost. Hra pokračuje v 5 na 5.

56:06
    Kozlové právě vstřelili branku!

Domácí vyrovnávající gól probudil a domácí zaútočili na Formánka a hned úspěšně. Opět do vedení dostává domácí PETR MORKES. Stav utkání 6:5.
    Asistence: Milan Valášek.

54:32
    Děčín právě vstřelil branku!

Toto byla jen otázka času, kdy hosté kotouč vstřelí do Sejpalovy branky, a ta chvíle nastala právě teď! Snad půlku třetiny se domácí nedostali ze své třetiny jinak než vyhozením puku do zakázaného uvolnění. Vyrovnávající branku hostí vstřelil ONDŘEJ CHLÁDEK! Asistence: Václav Racek

53:50
    Ofsajd Hostí.

51:01
    Zakázané uvolnění Kozlů.

50:15

49:11
    Václav Racek vystřelil mezi kruhy, jeho střela byla odražena nahoru do ochranné sítě.

48:13
    Dnešní utkání sleduje 730 diváků.

47:44
    Přihrávka rukou.

47:30
    Puk vyhozen mimo hřiště, vhazuje se na středovém kruhu.

45:00
    Domácí tým hraje už jen na 3 lajny.

44:04

Hosté snižují!!! Vašek Racek vymyslel povedenou akci, ve které přihrál Odřejovi Hřibalovi a ten poté DOMINIKOVI MÜLLEROVI a ten pálil přesně za Sejpalova záda! Stav utkání 5:4.
    Asistence: Ondřej Hřibal, Václav Racek

43:30
    Malý si po lajně najel a nahrál na střed, kde mu najížděl Jiří Kadlec, jeho přihrávku však Hřibal vyrazil, a hra pokračuje.

41:20
    c
    Kozlové sice přesilovku nevyužili, ale pár vteřin na to nechala obrana Děčína Mejzra se Šafránkem samotné před Formánkem. Toho domácí využili a MARTIN MEJZR přidává další branku za Formánkovy záda. Stav utkání 5:3.
    Asistence: David Šafránek, Josef Malý

41:11

40:10
    Domácí do této třetiny vešli v přesilovce, povede se jim konečně ji využít?

40:01

Druhá třetina byla oproti té v první v režii hostů. Nejprve ale si zvedli svůj náskok domácí brankou v 24. minutě, kde se krásně pod víko strefil MILAN VALÁŠEK. Poté už ordinovali hosté. V 26. minutě se strefil MARTIN MOTEJLEK a v 39. opět MARTIN MOTEJLEK snížil skóre na 4:3. Jak to celé dopadne, zda hosté obrátí skóre či si ho domácí udrží uvidíme v poslední části, která začne přibližně 18:37.

40:00

39:11
    Hosté potrestáni Václav Racek potrestán na 2 minuty za hrubost.

38:39

Nedáš – dostaneš. Takto by se dala nazvat tato branka hostí. Jelikož domácí po dvou jasných šancí, které nebyly proměněni, byli právě touto brankou odměněni! Třetí branku hostí vstřelil MARTIN MOTEJLEK. Stav utkání 4:3.
    Asistence: Michal Oliverius

38:00
    Od modré tvrdě Zika vypálil na Sejpala, ten jeho tvrdou a rychlou střelu chytil do lapačky.

37:20
    Hosté si zaútočili několikrát na Sejpala, ale prostřelit se jim ho nepodařilo.

35:13
    Ofsajd hostí.

34:37
    Domácí i přes několik pěkných střel nedokázali svou přesilovku využít, a hosté jsou kompletní.

32:39
    Potrestán hráč hostujícího týmu Petr Strnad na 2 minuty za vysokou hůl.

25:43

Hosté využívají svou přesilovou hru a snižují skóre. Branku pod víko přidává na děčínské skóre MARTIN MOTEJLEK. Stav utkání 4:2.
    Asistence: Lukáš Zika, Michal Oliverius

24:20
    Vyloučen domácí Jakub Semirád na 2 minuty za podražení.

23:07

MILAN VALÁŠEK předvedl nádherný gól! Forhendovou kličkou si objel protihráče a beckhandem vstřelil krásnou šibenici. Stav utkání 4:1.
    Bez Asistence.

22:30
    Zakázané uvolnění domácích.

20:19
    Hosté na domácí v úvodě opět vlítli, ihned do střeli se dostal Lukáš Zika a postrašil Sejpala. Ten kotouč chytil do náruče a přerušil hru.

20:01

V první třetina patřila brankařům, na obě branky bylo k vidění dost střel. Menší štěstí měl Formánek, který obdržel celkem 3 branky. V 6. minutě se trefil MEJZR a 10 vteřin později také v 6. minutě KOČÍ. Po té hosté v 10. minutě snížili na 2:1, trefou Müllera. Třetí branku pak ve 12. minutě přidal Josef Malý. Skóre první třetiny je tedy 3:1. Jak bude zápas probíhat dál se dozvíme přiblížně v 17:52.

20:00

19:03
    Další velká šance pro hosty. Od modré střílel Milan Stezska! Ale Sejpal branku vychytal.

18:11

17:49
    První střela v přesilovce od Martina Bartáka! Tuto střelu Formánek vyráží a hosté vyhazují na druhou stranu hřiště.

17:21
    Hosté dobře brání, domácí se zatím nedostali ke střele.

16:11
    První vyloučení tohoto zápasu na straně hostí! Potrestán Tomáš Drnec na 2 minuty za sekání. Domácí si nyní zahrají přesilovku 5 na 4.

14:40
    Hosté v šanci! Nejprve vystřelil Boček, poté hned dorazil Kaltenböck. Oba jmenované domácí gólman vychytal!

13:10
    Hra je klidnější než v úvodu.

11:44

Do třetice se za domácí celek trefuje přímo kapitán JOSEF MALÝ! Který si našel volné místo nad Formánkovou lapačkou a podařilo se mu to přesně strefit! Stav utkání 3:1.
    Asistence: Václav Jankovský, David Šafránek

11:03
    Nakonec je vše vyřešeno. Hra pokračuje.

11:03
    Hra je na moment přerušena. Řeší se problém, že jeden hráč z Děčína není v soupisce.

09:55

Přeci se jen hosté nenechali zastrašit a právě snižují! Autorem první branky hostí je DOMINIK MÜLLER. Stav utkání je tedy 2:1.
    Asistence: Lukáš Zika, Michal Oliverius.

09:20
    Domácí útočí na Formánka, měli zde několik pěkných střel.

07:05
    Kotouč vyhozen mimo hřiště, vhazuje se na středovém kruhu.

06:00
    Ukázkový zákrok teď předvedl domácí gólman Martin Sejpal, po rychlé střele hostů.

05:35

Uteklo přesně 10 vteřin a Kozlové opět skórují. Druhou branku domácích střílí TADEÁŠ KOČÍ po pěkné kombinaci s Dominikem Zumrem a Martinem Ježkem a zvyšuje tak skóre dnešního zápasu. Stav utkání 2:0.
    Asistence: Dominik Zumr, Martin Ježek

05:25

Kozlové se rozjíždějí, jako první prostřelil Micheala Formánka MARTIN MEJZR, který otevírá skóre tohoto zápasu. Stav utkání 1:0.
    Asistence: Josef Malý

04:59
    Další střela hostí, konkrétně od Oliveriuse, Sejpal vyráží a hra pokračuje kolínským útokem.

04:29
    Hosté pohotově se po vyražení rozjeli až k Sejpalovi, jejich neúspěšná střela končí v ochranné síti a hra je přerušena.

03:50
    Valášek tvrdě vystřelil mezi kruhy na Formánka, ten opět svými betony vyráží!

02:30
    Domácí vyzkoušeli pozornost Formánka, ten bez problémů kotouč vyráží a Děčín rozjíždí další útok.

01:43
    Merta se rychle rozjel ze středního pásma až ke kruhům u Sejpala, kde mu najížděl Kaltenböck. Jeho přihrávka byla přerušena Bartákem, který zalehl do přihrávky.

01:05
    Hosté po vyhrané buly se vrhli na Sejpala, ten raději puk podržel a přerušil tím tak hru.

00:59
    Zakázané uvolnění domácích, vhazuje se po levici Sejpala.

00:05
    Úvodní bule dopadla lépe pro hosty. Pomalu ale jistě rozjížděli útok, ale domácí je v jejich obranné pásmu ubránili a rozjeli útok také.

00:01

Týmy už se soustředí u jejich branek. Do té domácí nastoupí Martin Sejpal, a v té děčínské Michael Formánek.

SC Kolín: Sejpal (Moravec) – Pýcha, Pácal, Barták, Muláček, Skokan, Hanzl, Chaloupka – Malý "C" , Mejzr, Valášek – Morkes, Kadlec, Kočí – Ježek, Šafránek, Jankovský – Semirád, Zumr, Kubát – Kadlec jr.

HC Děčín: Formánek (Volke) – Hřibal, Motejlek, Kaltenböck, Stezska, Procházka, Müller, Fajgl, Oliverius, Zika, Bačák, Merta, Racek, Šetka, Chládek, Vacek, Strnad, Drnec, Vegner

Rozhodčí: Stolín – Šmika, Bosák.

Krásné sobotní odpoledne, všechny Vás vítám na dalším domácím zápase týmu SC KOLÍN, ve kterém přivítají celek z Děčína. Jejich vzájemná bilance je 1:0 pro Kolín. V prvním jejich vzájemném zápase domácí deklasovali Děčín 5:1.

SC KOLÍN: (3. místo, 24 zápasů, skóre 101:61, 51 bodů)
    V začátcích nového roku 2014 moc nedařilo, zatím nezískali ani jeden bod, i přesto si drží 3. místo v celkové tabulce. Prolomí domácí smůlu právě dnes na domácím stadionu před zraky jejich fanoušků?
    Jejich poslední 2 utkání:
    4.1.2014 SC Kolín – HC Vrchlabí 2-3
    8.1.2014 HC Kobra Praha – SC Kolín 4-2

V posledním zápasu se domácímu celku povedlo vstřelit jubilejní 100 branku, to se podařilo konkrétně Davidu Muláčkovi, který nejen vstřelil stou branku Kolína, ale také si připsal vůbec první svojí branku za SC- Kolín.

HC DĚČÍN: (14. místo, 23 zápasů, skóre 74:94, 25 bodů)
    Hosté oproti domácím obsazují 14. místo s 25 body. Mají odehrané v tomto roce pouze 1 utkání s Milevskem ve kterém prohráli 6:4.

Jak se dnes bude zápas vyvíjet uvidíme již brzy a to od 17:07!

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 6. Mejzr (Malý), 6. Kočí (Zumr, Ježek), 12. Malý (Jankovský, Šafránek), 24. Valášek, 42. Mejzr (Šafránek, Malý), 57. Morkes (Valášek) – 10. Müller (Zika, Oliverius), 26. Motejlek (Zika, Oliverius), 39. Motejlek (Oliverius), 45. Müller (Hříbal, Racek), 55. Chládek (Racek)

SC Marimex Kolín: Sejpal (Moravec) – Pýcha, Pácal, Barták, Muláček, Skokan, Hanzl, Chaloupka – Malý "C" , Mejzr, Valášek – Morkes, Kadlec, Kočí – Ježek, Šafránek, Jankovský – Semirád, Zumr, Kubát – Kadlec jr.
    HC Děčín: Formánek (Volke) – Hříbal, Motejlek, Kaltenböck, Stezka, Procházka, Müller, Faigl, Oliverius, Zika, Bačák, Merta, Racek, Šetka, Chládek, Vacek, Strnad, Drnec, Vegner

Rozhodčí: Stolín – Šmika, Bosák