Orlová – Břeclav 4:2 (kon.) | Technika Brno – Opava 2:3 (kon.) | Poruba 2011 – Frýdek-M. 3:4 (kon.)
SHK Hodonín – Val. Meziříčí 6:0 (kon.) | Přerov – Nový Jičín 5:1 (kon.) | Nymburk – Jindř. Hradec 4:0 (kon.)
Milevsko – Klatovy 5:4 (1:0 po s.n.) | Řisuty – Klášterec nO 3:1 (kon.) | Kolín – Děčín 6:5 (kon.)
Bílina – Jablonec n/N 2:3 (kon.) | Vsetín – Prostějov 4:2 (kon.) | Žďár n/S – Kobra 6:0 (kon.)
Mor. Budějovice – Sokolov 2:4 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 4:8 (kon.)
HC RT TORAX Poruba 2011
3:4 (0:0, 2:1, 1:3)
HC Frýdek-Místek
Sobota 11.01.2014, 17:00 • ZS SAREZA, Ostrava – Poruba. • 2. liga skupina Východ

55:30
    To domácího brankáře tak rozhodilo, že mrštil hokejkou o mantinel, resp. o pexisklo, dostal druhý osobní desetiminutový trest a byl poslán do kabiny.

42:05
    Podešva vyloučen za hákování.

37:20
    Domácí trestná lavice se zaplňuje. Chaloupka vyloučen za vysokou hůl a dostává 2+2 minuty.

35:59
    Měkýš (FRM) a Wolf (POR) vyloučeni za hrubost.

31:21
    Za podražení Ivana je vyloučen Marek Slavík a současně za slovní projevy dostává gólman Poruby deset minut za nesportovní chování.

28:54
    Za podražení Vrány v gólové šanci jde pykat Čintala.

27:23
    Za podražení vyloučen Wolf, Frýdek-Místek hraje další přesilovku.

19:21
    Za podražení dostává dvě minuty David Samiec.

16:33
    První vyloučení na straně Frýdku-Místku. Za hákování sedí Marek Ivan.

4:50
    Druhé vyloučení Poruby. Za nedovolené bránění sedí Lukáš Hruzík.

0:55
    Máme tu první vyloučení zápasu. Za hákování poslán na trestnou lavici Seidler (POR)

Gabriela Juříková

Branky a nahrávky: 30. Sedlář, 38. Pavlačka (Javín), 60. Krayzel (Javín) – 34. Stránský (Ovšák), 53. Ivan (Stránský), 54. Richter (Vacula, Kopun), 56. Samiec

HC RT TORAX Poruba 2011: Gleich (Tihlář) – Hruzík, Šindelář, Javín, Peslar, Wolf, Slavík, Vajda – Buček, Sedlář, Krayzel, Kilnar, Zuber, Vrána, Seidler, Vaněk, Chaloupka, Pavlačka, Zachar.
    HC Frýdek-Místek: Kubaň (Chvostek) – Gajda, Měkýš, Podešva, Ovšák, Čintala, Krutil – Ivan, Mach, Sluštík O., Sluštík J., Samiec, Stránský, Gogolka, Kopún, Vacula, Richter, Mamula.

Rozhodčí: Fiedler – Jureček, Rychlý