Montreal – Chicago 2:1 (po pr.) | New Jersey – Florida 2:1 (po pr.) | Winnipeg – Columbus 3:6 (kon.)
Nashville – Ottawa 1:2 (0:2 po s.n.) | Minnesota – Colorado 2:4 (kon.) | Arizona – Anaheim 3:5 (kon.)
Calgary – Pittsburgh 1:2 (kon.) | Los Angeles – Detroit 1:3 (kon.) | San Jose – Boston 0:1 (kon.)

59:07
    Washinghton vstřelil gól, jenže Nicklas Backstrom (WSH) ještě před gólem fauloval, takže branka nemůže být uznána. Útočník hostů odchází za trestnou lavici na dvě minuty za podražení. Na vyloučení: 5-2.

41:30
    Mike Weber (BUF) dostává dvě minuty za držení hole. Na vyloučení: 4-2.

41:22
    Velká šance domácích, když se Karl Alzner dostal mezi kruhy k puku, ale z jasné pozice mířil mimo tři tyče.

38:53
    Buffalo si zahraje přesilovou hru. Troy Brouwer (WSH) dostává dvě minuty za hru vysokou holí. Na vyloučení: 4-1.

27:38
    John Carlson (WSH) dostává dvě minuty za faul na Zemguse Girgensonse. Dvě minuty, hákování. Na vyloučení: 2-1.

17:28
    Tom Wilon (WSH) dostává za napadení dvě minuty. Na vyloučení: 1-1.

12:02
    První vyloučení zápasu. Dvě minuty dostává Zenon Konopka (BUF) za nedovolené bránění. Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 12. Chimera (Ward, Carrick) – 19. Ennis (Hodgson, Ehrhoff), rozh. náj. Hodgson

Washington Capitals: Grubauer (Holtby) – Alzner, Carlson, Orlov, Green, Erskine, Carrick – Fehr, Grabovskij, Ovečkin – Laich, Backstrom, Brouwer – Chimera, Johansson, Ward – Volpatti, Beagle, Wilson. Trenér: Adam Oates.
    Buffalo Sabres: Miller (Enroth) – Pysyk, Ehrhoff, McNabb, McBain, Weber, Sulzer – Moulson, Ennis, Girgensons – D´Agostini, Hodgson, Ott – Omark, Flynn, Leino – Foligno, Konopka, Ellis. Trenér: Ted Nolan

Rozhodčí: 25 Marc Joanette, 17 Frederick L´Ecuyer – 54 Greg Devorski, 92 Mark Shewchyk

Diváci: 18506