Kadaň – Ústí n/L 1:3 (kon.) | Třebíč – Olomouc 0:7 (kon.) | Havlíčkův Brod – Motor ČB 4:1 (kon.)
Havířov – Jihlava 7:1 (kon.) | Beroun – Benátky n/J 2:1 (kon.) | Litoměřice – Most 4:2 (kon.)
Šumperk – Mladá Boleslav 3:6 (kon.)
HC Rebel Havlíčkův Brod
4:1 (1:0, 2:0, 1:1)
Banes Motor České Budějovice
Středa 15.01.2014, 17:301. liga (ČR)

59:43
    Po zákroku na Tomiho si to chtěl vyříkat ručeně Petr Zítka (HBR), který dostává dvě minuty za hrubost. Současně s ním putuje na trestnou i Miroslav Třetina (CEB) za krosček plus dvě minuty za hrubost.

50:30
    Špatné střídání Havlíčkova Brodu bude stát hráčskou lavici dvě minuty. Trest za hru v šesti odpyká Číp (HBR).

49:25
    Za faul loktem je vyloučen Rok Pajič (CEB). Domácí tak mají další možnost navýšit svoje skóre.

43:41
    Motor jde do tří hráčů! Jan Platil (CEB) vyloučen za krosček.

42:22
    Polodna u hrazení bojoval s Vráblíkem (CEB) a právě hráč Motoru se dopustil sekání, na což putuje na dvě minuty na trestnou lavici.

38:19
    Pravděpodobně protesty Havlíčkova Brodu nad tím, že se nepískal atak na Štumpfa je potrestán dvěma minutami – domácí hráčská lavice je potrestána za nesportovní chování. Trest odpyká Tomi (HBR).

33:00
    Rebelové se před vlastní brankou dopustili faulu. Za držení protihráče trest vyfasoval Radek Novotný (HBR).

26:03
    Stach (HBR) má dnes v zápise už jeden gól i gólovou přihrávku. Nyní k tomu přidává menší trest za hákování.

23:05
    Kasík (CEB) vyloučen na dvě minuty za držení hole.

19:39
    První přesilová hra pro Rebel. KASÍK (CEB) dostává dvě minuty za sekání.

02:00
    Na trestnou lavici míří novic v domácí sestavě Daniel Štumpf (HBR), který se provinil podražením.

Pavel Buňat

Branky a nahrávky: 1. Stach (Drtina), 24. Číp (Stach, Drtina), 37. Kadlec (Tomi), 59. Maliník (Ondráček, Gengel) – 58. Šachl (Chmelíř)

HC Rebel Havlíčkův Brod: Dolejš (Novák) – Kolafa "A", Drtina, Plášil, Korím, Semrád, Novotný, Zítka, Šesták – Stach, Polodna "C", Číp – Ondráček, Berger, Milfait – Gengel, Štumpf, Maliník "A" – Kučera, Tomi, Jakub Kadlec.
    Banes Motor České Budějovice: Halmoši (Kůdela) – Kasík, Vráblík, Kotaška, Chmelíř, Platil, Prokop, Kříž, Kniazev – Kotalík "C", Rob, Boháč – Skuhravý "A", Pajič, Melka – Kuchejda, Šachl "A", Ondřej – Vaniš, Ferebauer, Třetina.

Rozhodčí: Svoboda – Černý, Svobodová