Severní Makedonie – Česko 24:24 (kon.) | Rusko – Srbsko 27:25 (kon.) | Č. Hora – Chorvatsko 22:27 (kon.)
Polsko – Francie 27:28 (kon.) | Bělorusko – Švédsko 22:30 (kon.)
Černá Hora
22:27 (12:13)
Chorvatsko
Středa 15.01.2014, 18:00 • Brøndby Hallen (Kodaň) • Mistrovství Evropy mužů

Poslední střela už byla zablokována, Chorvarsko tak nakonec celkem snadno vítězí nad Černou Horou a potvrzuje úlohu jasného favorita. První poločas byl hodně vyrovnaný, ovšem na začátku toho druhého Chorvatsko zabralo a drželo si po celý průběh náskok tři až pěti branek. Po pětibrankovém vítězství tak získává druhé vítězství ve skupině a o první místo si to v pátek rozdá pravděpodobně se Švédskem. Naopak Černá Hora bude po druhé porážce bojovat o postup do další fáze s Běloruskem. Tímto se s Vámi loučím a přeji hezký zbytek dnešního dne.

60
    Konec zápasu. (22:27)

60
    Mijatovič zasahuje a do konce zbývá něco málo přes půl minuty. (22:27) (22:27)

59
    Pasivita Černé Hory a s následnou střelou neměl Alilovič větší problémy, do konce chybí 62 sekund. (22:27) (22:27)

59
    Minuta a půl do konce, Rakčevič na spojce faulován. (22:27) (22:27)

50
    Černohorci si ještě berou oddechový čas, ovšem ten jim už asi opravdu nepomůže. (22:27) (22:27)

59
    Do konce zbývají dvě minuty a Černé Hoře se nedaří postupný útok. (22:27) (22:27)

58
    Naděje Černé Hory zřejmě definitivně pohřbívá necelé tři minuty před koncem Bičančič. (22:27) (22:27)

57
    Na druhé straně však skvěle zasáhl Mijatovič a z rychlého brejku se prosazuje Vukovič. (22:26) (22:26)

56
    Sevaljevič proti gólmanovi chorvatského výběru neuspěl a Černá Hora tak nemá čas. (21:26) (21:26)

55
    Tak ro vypadá s Černou Horou zle. Trefila totiž pouze tyčku a na druhé straně z rychlého brejku skóruje Kopljar. (21:26) (21:26)

54
    Ovšem z levého křídla nakonec skóroval střelou ke vzdálenější tyči Strlek. (21:25) (21:25)

54
    Černohorci nyní skvěle brání a nepustí soupeře ke střele. (21:24) (21:24)

54
    Rakčevič se opět prosadil ze spojky a byl faulován, musel podstoupit ošetření. (21:24) (21:24)

53
    Skvělé zásahy gólmanů na obou stranách, Ailovič se opět vytáhl proti Vukovičovi. (20:24) (20:24)

52
    I v oslabení zvyšuje náskok Chorvatska Duvnjak. (20:24) (20:24)

51
    Sevaljevič ji s přehledem proměňuje. (20:23) (20:23)

51
    Horvat fauloval a bude vyloučen na dvě minuty, následnou sedmičku bude zahrávat Sevaljevič. (19:23) (19:23)

Viktor Sandev

Černá Hora: 1 Mijatovič Rade (16 Simič Nebojsa) – 2 Rakčevič Mladen, 3 Borozan Vuko, 5 Milaševič Mirko, 7 Lipovina Vladan, 11 Markovič Igor, 13 Radovič Mirko, 15 Vujovič Stevan, 17 Grbovič Nemanja, 18 Pejovič Zarko, 21 Sevaljevič Vasko, 22 Perišič Ivan, 23 Petričevič Bogdan, 24 Simovič Marko, 25 Lasica Marko
    Chorvatsko: 25 Alilovič Mirko (1 Losert Venio) – 5 Duvnjak Domagoj, 8 Kopljar ​​Marko, 9 Vori Igor, 10 Gojun Jakov, 13 Horvat Zlatko, 14 Vukovič Drago, 20 Bičanič Damir, 21 Buntič Denis, 22 Valčič Josip, 23 Mandalinič Stipe, 26 Strlek Manuel, 27 Cupič Ivan, 28 Musa Zeljko, 29 Ninčevič Ivan

Rozhodčí: Horáček – Novotný