Udinese – Lazio 2:3 (kon.) | Atalanta BC – Cagliari 1:0 (kon.) | Catania – Fiorentina 0:3 (kon.)
Janov – Inter 1:0 (kon.) | Bologna – Neapol 2:2 (kon.) | Chievo – Parma 1:2 (kon.)
Sassuolo – Turín 0:2 (kon.) | AC Milán – Hellas Verona 1:0 (kon.)
Udinese Calcio
2:3 (1:0)
S. S. Lazio
Neděle 19.01.2014, 12:30 • Stadio Communale Friuli, Udine • Italská Serie A

S konstatováním, že Lazio předvedlo na hřišti Udinese i přes oslabení fantastický obrat a vyhrálo 3:2, se s Vámi pro tuto chvíli loučí komentátor Tomáš Reiner. Příjemný zbytek víkendu a úspěšný vstup do nového týdne! Na shledanou. (14:28:01)

Lazio si odváží z Udinese po velmi dramatickém průběhu všechny tři body. Domácí se ujali vedení již v osmé minutě, kdy se z penalty prosadil Di Natale. Po přestávce viděl dvě žluté karty a následně červenou kartu Onazi. Lazio ale dokázalo i přes oslabení vyrovnat, když se z penalty prosadil Candreva. To ale nebylo ani zdaleka vše. Udinese vrátil vedení nádherným volejem Badu. Laziu se ovšem podruhé v zápase podařilo vyrovnat, když si osm minut před koncem vstřelil vlastní gól po velké chybě Brkiče Lazzari, a neuvěřitelný comeback dokončil v třetí minutě nastavení střídající Hernanes, který uklidil míč nádhernou střelou přesně do horního rohu. Konečný výsledek. Udinese 2 Lazio 3.

90+4
    Dlouhý pas domácích směrem vpřed byl velmi nepřesný a Berisha nyní určitě nebude spěchat s výkopem.

90+4
    Udine už má na zázrak jen minutu.

90+3
    Mauricio Domizzi uviděl žlutou kartu za simulování.

90+3
    Domácí se dostali ke střele, ta ale byla zablokována.

90+2
    Dokáže se Udinese vzpamatovat a vyrovnat?

90+1
    Nad rámec dnešního zápasu byly nastaveny 4 minuty.

90
    Lazio právě vstřelilo branku!
    Střídající HERNANES ztrhává vedení nádherným gólem na stranu Lazia!! Hernandes se zbavil obránce a poté zpoza šestnáctky zamířil parádní střelou přesně do pravého horního rohu. Hernanes vzápětí předvedl ještě parádní salto, kterým oslavil parádní gól.

89
    Lazzari se pokusil o strhnutí vedení na stranu Udinese, jeho střela zpoza šestnáctky ale postrádala razanci a Berisha byl u své levé tyče včas!

87
    Brkič si troufl vyrazit další centr Lazia, tentokrát to ovšem zvládl.

87
    Udinese připravilo poslední střídání. Hřiště opustil Maicosuel, kterého nahradil Nicolas Lopez.

86
    Ederson dnešní zápas nedohraje a ze hřiště je odnášen na nosítkách.

85
    Ederson je stále ošetřován.

84
    Ederson zůstal ležet na hřišti a musí být ošetřován.

83
    Badu byl faulován.

82
    Lazio vyrovnává i přes oslabení na 2:2!! Neuvěřitelné chyby se dopustil brankář Brkič, který vyrazil centr hostů do ANDREA LAZZARIHO, od něhož se míč odrazil do prázdné brány. Neuvěřitelná minela.

Tomáš Reiner

Branky: 8. Di Natale (pen.), 68. Badu (Basta), 82. Lazzari (vla.) – 63. Candreva (pen.), 90. Hernanes (Candreva)

Karty:   51. Pinzi (UDI), 90+3. Domizzi (UDI) – 7. Cavanda (LAZ), 38. Klose (LAZ), 49. Onazi (LAZ), 72. Lulić (LAZ)   54. Onazi (LAZ)

Udinese Calcio: Brkić – Heurtaux, Danilo, Domizzi – Basta, Badu, Pinzi, Pereyra – Santos (78. Lazzari), Di Natale (60. Muriel), Maicosuel (87. López).
    Náhradníci: Kelava – Naldo, Bubnjić, Widmer, Mlinar, Jádson, Lazzari, Fernandes, Zielinski, Muriel, López.

S. S. Lazio: Berisha – Biava, Dias, Ciani (60. Hernanes) – Cavanda, Onazi, Biglia, Lulić – Floccari (53. Ederson), Klose, Candreva.
    Náhradníci: Strakosha, Marchetti – Cana, Freitas, Konko, Novaretti, Anderson, Hernanes, Ederson, González, Keita, Perea.

Rozhodčí: Gianluca Rocchi. Asistenti: N. Nicoletti, M. Grilli. Čtvrtý rozhodčí: G. Bianchi