Udinese – Lazio 2:3 (kon.) | Atalanta BC – Cagliari 1:0 (kon.) | Catania – Fiorentina 0:3 (kon.)
Janov – Inter 1:0 (kon.) | Bologna – Neapol 2:2 (kon.) | Chievo – Parma 1:2 (kon.)
Sassuolo – Turín 0:2 (kon.) | AC Milán – Hellas Verona 1:0 (kon.)
Bologna FC
2:2 (1:0)
SSC Neapol
Neděle 19.01.2014, 15:00 • Stadio Renato Dall'Ara, Bologna • Italská Serie A

To je z mé strany vše, hezký zbytek víkendu. (16:54:01)

A je dobojováno. Sledovali jsme zajímavé utkání, které nabídlo čtyři branky. Domácí v poločase vedli 1:0, jenže Neapol zabrala a dokázala stav zápasu otočit. Ale poslední slovo měl v 90. minutě Rolando Bianchi, který vyrovnal. Neapol tedy ztratila důležité body, naopak Bologna získala body, se kterými zřejmě příliš nepočítala.

90+3
    Vypadá to, že už se nic nestane a týmy si body rozdělí.

90+2
    Žlutou kartu uviděl hostující Fernández.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavil tři minutky.

90
    Bologna právě vstřelila branku!
    Neskutečné, domácí to dokázali a v poslední minutě vyrovnávají. Po centru propadl míč na zadní tyč, kde byl ROLANDO BIANCHI, který zkušeně prostřelil Cabrala.

90
    Další rohový kop pro Bolognu.

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

90
    Z rohu ale nic nebylo a Bologna tak stále prohrává o jednu branku.

89
    Domácí zabojovali a po zisku máme budou zahrávat rohový kop.

89
    Hosté stále drží míč a nikam se netlačí.

87
    Do šance se nakonec hnal Higuaín, ale podle rozhodčího byl v ofsajdu.

86
    Hosté drží míč a kontrolují konec zápasu.

85
    A to je navíc velká komplikace pro Bolognu. Kone ztratil míč a fauloval. Uviděl druhou žlutou kartu a následuje tedy karta barvy červené.

84
    Domácí se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale zatím se jim to vůbec nedaří.

83
    Domácí naposledy střídají. Odešel Morleo a zahraje si Acquafresca.

81
    Neapol právě vstřelila branku!
    Tak hostům se to přeci jen povedlo a otáčí vývoj tohoto zápasu. Po bleskové akci se do vápna prodral JOSÉ CALLEJÓN, který přesnou přízemní střelou propálil domácího brankáře.

81
    Střídání i na druhé straně. Mertense nahradil Insigne.

Jakub Kopřiva

Branky: 37. Bianchi (Diamanti), 90. Bianchi (Diamanti) – 63. Higuaín (pen.), 81. Callejón (Higuaín)

Karty:   44. Pérez (BLG), 57. Bianchi (BLG), 58. Kone (BLG), 62. Garics (BLG), 66. Pazienza (BLG) – 15. Albiol (NEA), 90+2. Fernández (NEA)   85. Kone (BLG)

Bologna FC: Curci – Antonsson, Natali, Cherubin (72. Mantovani) – Garics, Kone, Pérez (80. Christodoulopoulos), Pazienza – Morleo (83. Acquafresca), Diamanti, Bianchi.
    Náhradníci: Agliardi, Stojanović – Crespo, Krhin, Laxalt, Della Rocca, Christodoulopoulos, Acquafresca, Cristaldo, Mantovani, Moscardelli, Sörensen.

SSC Neapol: Cabral – Maggio, Albiol, Fernández, Réveillére – Callejón, Inler, Džemaili, Panděv (59. Hamšík), Mertens (81. Insigne) – Higuaín.
    Náhradníci: Colombo, Baranovsky – Britos, Cannavaro, Hamšík, Armero, Insigne, Radošević, Zapata.

Rozhodčí: Damato – Crispo, Preti