Třinec – Karviná 2:1 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Ostrava 2:4 (kon.)
FK Třinec
2:1 (0:0)
MFK Karviná
Úterý 21.01.2014, 11:00 • Vítkovice Aréna • Tipsport liga

Skončil nám první zápas, který ovládl Třinec a o postupujících mužstvech tak rozhodne následující utkání mezi Frýdkem-Místkem a Baníkem Ostrava. To je z tohoto utkání vše a pokud nebudete sledovat následující utkání, přeji vám krásný zbytek úterního dne. (12:47:44)

89
    Brankář domácích s rozehrávkou nespěchá.

87
    Tři minuty před koncem stále vede domácí Třinec, ovšem Karviná spěchá za vyrovnáním.

85
    Třinečtí se snaží držet míč pod kontrolou a po faulu nikam s rozehrávkou nespěchají.

83
    Karviná nechce prohrát a snaží se o vyrovnání, zatím marně.

81
    Trestný kop pro hosty z cca 30 metrů mířil do velkého vápna, kde dominují třinečtí.

80
    Na vedlejší plochu již míří Frýdek-Místek, aby se připravil k dalšímu dnešnímu zápasu.

78
    Třinec právě vstřelil branku!
    Domácí využívají zaváhání Karviné a TOMÁŠ MATOUŠEK dává po zemi druhou branku svého týmu.

78
    Útoky obou celků se marně snaží vstřelit branku, oba týmy mají dnes v bránách jistotu.

75
    Tým MFK OKD Karviná neproměnil pokutový kop, když Hottek trefil nohy gólmana.

74
    Pokutový kop pro Karvinou.

74
    Pěkný a sebevědomí výběh Pindrocha.

72
    Po rohovém kopu se ve vápně vytvořil chumel a hra je zastavena a odpískán je ofsajd.

70
    Rohový kop a zmatek ve vápně nakonec branku Třince nepřináší.

68
    Karviná právě vstřelila branku!
    Vyrovnávací branku obstaral RICHARD VANĚK, když hosté vyklidili pole a ze střední vzdálenosti právě Vaněk zkusil vystřelit – a to úspěšně.

68
    Taraba mohl vyrovnat, ale trefuje pouze boční síť.

67
    Samostatný únik nezužitkoval Hottek a i kdyby ano, zdvižený praporek by stejně nedával právo rozhodčímu branku uznat.

65
    Trestný kop pro hosty ze vzdálenosti cca 27 metrů absolutně neohrozil branku.

62
    Hosté začínají průběžně střídat své hráče.

61
    Rohový kop zneškodnil stoper hlavou a i následná akce byla odvrácena.

59
    A máme tady první branku, z trestného kopu a po skrumáži ve vápně se prosazuje MICHAEL HUPKA

57
    Na utkání zavítalo i v deštivém počasí několik málo desítek diváků a ty chtějí vidět branky.

55
    Brankář domácích je opravdu velkou jistotou, již tři velké šance dokázal zneškodnit.

53
    Třinečtí díky gólmanovi drží stále nulu.

52
    Hra není pro oko diváka příliš atraktivní.

49
    Do druhého poločasu poslal Třinec novou jedenáctku, hosté budou střídat postupně.

47
    Pomezní rozhodčí měl zdvižený praporek, hra ale pokračuje dále.

46
    Hosté opět zkoušejí rychlý útok, ovšem Paleček je připraven.

46

První poločas skončil a zatím se hraje bez branek. V průběhu poločasu měli více ze hry hosté, ovšem v závěru poločasu si Třinec dokázal vytvořit tlak, který jen se štěstím nevyústil v brankový trest pro Karvinou. Druhý poločas začne za pár minut a bude jistě velmi vyrovnaný.

45

45
    Zřejmě poslední akce domácích v podobě rohového kopu.

44
    Ve vápně zůstal ležet Miroslav Ceplák, při přerušení hry k němu míří rozhodčí a bez potřeby ošetření zůstává ve hře.

44
    Třinec je hodně nebezpečný, nyní zachránila hosty pouze tyč.

43
    Domácí chtějí do konce poločasu vstřelit branku, což se zatím nedaří.

41
    Standardní situaci vyslali hosté po zemi a přímo na brankáře, který tak neměl problém míč sebrat a rozehrát.

39
    Kolmá přihrávka v podání domácích nenašla nikoho ze spoluhráčů, ale hned dva protihráče.

37
    Biobaku skočil do hlavičky, ale měl na sobě protihráče a ke gólové teči se nedostal.

36
    Pěkná akce Třince nakonec končí za brankovou čarou, ovšem ně po chybě útočníka, ale po dobrém odstavění obránce.

34
    Ve středu hřiště se perou týmy o balón.

32
    Velner nedokázal zachytit míč na hrací ploše a odevzdává míč soupeři.

31
    Ani z rohového kopu nepřichází větší ohrožení branky.

30
    Malíř se snažil propasírovat míč do vápna, ale hosté odkopávají do zámezí.

28
    Skvělý zákrok Palečka zachránil domácí od inkasované branky.

27
    Eismann se dostal k míči a okamžitě uháněl na branku, mnoho spoluhráčů mu ale na pomoc nešlo a u míče jsou opět domácí.

26
    Ceplák se snažil z levé strany o centr, který byl zblokován a tak domácí zahrávají roh.

24
    V útočném souboji Velnera s Halaskou byl obránce hostí důraznější.

22
    Ani ten ovšem nebyl využit a do útoku se derou třinečtí.

21
    Z trestného kopu se hosté neprosadili, nyní zahrávají kop rohový.

19
    Šance domácích končí v zámezí a už centr šel pravděpodobně zpoza lajny.

18
    Hře chybí přesnost, střely a větší chuť po gólech.

16
    To ale maří nepřesnost, která vznikla vlivem rychlého zbavování se míče.

15
    Dva odpískané fauly posunuly domácí do útoku.

14
    Jaroslava Málka zastavuje odpískaný ofsajd.

14
    Menší tlak Třineckých neudělal hostům příliš velké problémy a rozehrává gólman Pindroch.

12
    Akci Karviné zastavuje zdvižený praporek.

10
    Malíř se dostal do zajímavé pozice, ale na poslední chvíli si míč ukopl.

9
    Faul pro domácí na polovině.

7
    Karviná je na útočné polovině. Šanci si ale vytvořili pouze jednu a tu vystihl Paleček.

5
    První roh Třince, ale ve vápně se nedokázali domácí dostat k míči a faulovali, čímž ztrácejí míč.

4
    Hra je bez šancí a plná ztrát balónu.

3
    Nic z něj nevytěžili a ve středu se týmy perou o držení míče.

1

Na hrací plochu již přichází trojice rozhodčích a hráči se jdou nachystat. Z tepláků a bund se jim ovšem příliš nechce.

FK Fotbal Třinec: Paleček – Kostorek, Matoušek, Krejčí, Malíř, Málek, Ceplák, Motyčka, Gavlák, Vomáčka, Velner
    Náhradníci: Rohel, Joukl, Gulajev, Kyselý, Lisický, Čelůstka, Hupka, Voves, Malík

MFK OKD Karviná: Pindroch Knötig, Vaněk, Biobaku, Svatonský, Ofori, Hottek, Eismann, Juřena, Halaska, Jovanovic
    Náhradníci: V. Cverna, O. Cverna, Limanovský, Puškáč, Taraba, Lipčák.

Vážení příznivci fotbalu, máme před sebou další utkání zimní Tipsport ligy, skupiny D, kde se střetnou celky FK Fotbal Třinec a MFK OKD Karviná.

V rámci třetího hracího dne uvidíme opět dvě utkání, to druhé začne zhruba dvacet minut po skončení tohoto duelu, kde se utká domácí Baník s Frýdkem-Místkem.

Třinec v první utkání podlehl 3:1 Baníku a ve druhém zápase remizoval 3:3 s Frýdkem-Místkem, čímž má na svém kontě pouhý bod a nachází se na poslední příčce.

Karviná v prvním klání taktéž podlehla výsledkem 1:3 a to Frýdku-Místku, ale ve druhém zápase si napravila reputaci, když porazila 1:2 domácí Baník Ostrava a prozatím se klíží na 3.místě a to jen o skóre.