Třinec – Karviná 2:1 (kon.) | Liberec – Č. Budějovice 4:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Ostrava 2:4 (kon.)
FK Třinec
2:1 (0:0)
MFK Karviná
Úterý 21.01.2014, 11:00 • Vítkovice Aréna • Tipsport liga

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.

Vážení příznivci fotbalu, máme před sebou další utkání zimní Tipsport ligy, skupiny D, kde se střetnou celky FK Fotbal Třinec a MFK OKD Karviná.

V rámci třetího hracího dne uvidíme opět dvě utkání, to druhé začne zhruba dvacet minut po skončení tohoto duelu, kde se utká domácí Baník s Frýdkem-Místkem.

Třinec v první utkání podlehl 3:1 Baníku a ve druhém zápase remizoval 3:3 s Frýdkem-Místkem, čímž má na svém kontě pouhý bod a nachází se na poslední příčce.

Karviná v prvním klání taktéž podlehla výsledkem 1:3 a to Frýdku-Místku, ale ve druhém zápase si napravila reputaci, když porazila 1:2 domácí Baník Ostrava a prozatím se klíží na 3.místě a to jen o skóre.

Odehraná utkání skupiny D:
    FC Baník Ostrava – FK Fotbal Třinec 3:1 (1:0)
    MFK OKD Karviná – MFK Frýdek-Místek 1:3 (1:1)
    MFK Frýdek-Místek – FK Fotbal Třinec 3:3 (2:1)
    FC Baník Ostrava – MFK OKD Karviná 1:2 (0:1)

FK Fotbal Třinec: Paleček – Kostorek, Matoušek, Krejčí, Malíř, Málek, Ceplák, Motyčka, Gavlák, Vomáčka, Velner
    Náhradníci: Rohel, Joukl, Gulajev, Kyselý, Lisický, Čelůstka, Hupka, Voves, Malík

MFK OKD Karviná: Pindroch Knötig, Vaněk, Biobaku, Svatonský, Ofori, Hottek, Eismann, Juřena, Halaska, Jovanovic
    Náhradníci: V. Cverna, O. Cverna, Limanovský, Puškáč, Taraba, Lipčák.

Na hrací plochu již přichází trojice rozhodčích a hráči se jdou nachystat. Z tepláků a bund se jim ovšem příliš nechce.

3
    Nic z něj nevytěžili a ve středu se týmy perou o držení míče.

4
    Hra je bez šancí a plná ztrát balónu.

5
    První roh Třince, ale ve vápně se nedokázali domácí dostat k míči a faulovali, čímž ztrácejí míč.

7
    Karviná je na útočné polovině. Šanci si ale vytvořili pouze jednu a tu vystihl Paleček.

9
    Faul pro domácí na polovině.

10
    Malíř se dostal do zajímavé pozice, ale na poslední chvíli si míč ukopl.

12
    Akci Karviné zastavuje zdvižený praporek.

14
    Menší tlak Třineckých neudělal hostům příliš velké problémy a rozehrává gólman Pindroch.

14
    Jaroslava Málka zastavuje odpískaný ofsajd.

15
    Dva odpískané fauly posunuly domácí do útoku.

16
    To ale maří nepřesnost, která vznikla vlivem rychlého zbavování se míče.

18
    Hře chybí přesnost, střely a větší chuť po gólech.

19
    Šance domácích končí v zámezí a už centr šel pravděpodobně zpoza lajny.

21
    Z trestného kopu se hosté neprosadili, nyní zahrávají kop rohový.

22
    Ani ten ovšem nebyl využit a do útoku se derou třinečtí.

24
    V útočném souboji Velnera s Halaskou byl obránce hostí důraznější.

26
    Ceplák se snažil z levé strany o centr, který byl zblokován a tak domácí zahrávají roh.

27
    Eismann se dostal k míči a okamžitě uháněl na branku, mnoho spoluhráčů mu ale na pomoc nešlo a u míče jsou opět domácí.

28
    Skvělý zákrok Palečka zachránil domácí od inkasované branky.

30
    Malíř se snažil propasírovat míč do vápna, ale hosté odkopávají do zámezí.

31
    Ani z rohového kopu nepřichází větší ohrožení branky.

32
    Velner nedokázal zachytit míč na hrací ploše a odevzdává míč soupeři.

34
    Ve středu hřiště se perou týmy o balón.

36
    Pěkná akce Třince nakonec končí za brankovou čarou, ovšem ně po chybě útočníka, ale po dobrém odstavění obránce.

37
    Biobaku skočil do hlavičky, ale měl na sobě protihráče a ke gólové teči se nedostal.

39
    Kolmá přihrávka v podání domácích nenašla nikoho ze spoluhráčů, ale hned dva protihráče.

41
    Standardní situaci vyslali hosté po zemi a přímo na brankáře, který tak neměl problém míč sebrat a rozehrát.

43
    Domácí chtějí do konce poločasu vstřelit branku, což se zatím nedaří.

44
    Třinec je hodně nebezpečný, nyní zachránila hosty pouze tyč.

44
    Ve vápně zůstal ležet Miroslav Ceplák, při přerušení hry k němu míří rozhodčí a bez potřeby ošetření zůstává ve hře.

45
    Zřejmě poslední akce domácích v podobě rohového kopu.

45

První poločas skončil a zatím se hraje bez branek. V průběhu poločasu měli více ze hry hosté, ovšem v závěru poločasu si Třinec dokázal vytvořit tlak, který jen se štěstím nevyústil v brankový trest pro Karvinou. Druhý poločas začne za pár minut a bude jistě velmi vyrovnaný.

46

46
    Hosté opět zkoušejí rychlý útok, ovšem Paleček je připraven.

47
    Pomezní rozhodčí měl zdvižený praporek, hra ale pokračuje dále.

49
    Do druhého poločasu poslal Třinec novou jedenáctku, hosté budou střídat postupně.

52
    Hra není pro oko diváka příliš atraktivní.

53
    Třinečtí díky gólmanovi drží stále nulu.

55
    Brankář domácích je opravdu velkou jistotou, již tři velké šance dokázal zneškodnit.

57
    Na utkání zavítalo i v deštivém počasí několik málo desítek diváků a ty chtějí vidět branky.

59
    Třinec právě vstřelil branku!
    A máme tady první branku, z trestného kopu a po skrumáži ve vápně se prosazuje MICHAEL HUPKA

61
    Rohový kop zneškodnil stoper hlavou a i následná akce byla odvrácena.

62
    Hosté začínají průběžně střídat své hráče.

65
    Trestný kop pro hosty ze vzdálenosti cca 27 metrů absolutně neohrozil branku.

67
    Samostatný únik nezužitkoval Hottek a i kdyby ano, zdvižený praporek by stejně nedával právo rozhodčímu branku uznat.

68
    Taraba mohl vyrovnat, ale trefuje pouze boční síť.

68
    Karviná právě vstřelila branku!
    Vyrovnávací branku obstaral RICHARD VANĚK, když hosté vyklidili pole a ze střední vzdálenosti právě Vaněk zkusil vystřelit – a to úspěšně.

70
    Rohový kop a zmatek ve vápně nakonec branku Třince nepřináší.

72
    Po rohovém kopu se ve vápně vytvořil chumel a hra je zastavena a odpískán je ofsajd.

74
    Pěkný a sebevědomí výběh Pindrocha.

74
    Pokutový kop pro Karvinou.

75
    Tým MFK OKD Karviná neproměnil pokutový kop, když Hottek trefil nohy gólmana.

78
    Útoky obou celků se marně snaží vstřelit branku, oba týmy mají dnes v bránách jistotu.

78
    Domácí využívají zaváhání Karviné a TOMÁŠ MATOUŠEK dává po zemi druhou branku svého týmu.

80
    Na vedlejší plochu již míří Frýdek-Místek, aby se připravil k dalšímu dnešnímu zápasu.

81
    Trestný kop pro hosty z cca 30 metrů mířil do velkého vápna, kde dominují třinečtí.

83
    Karviná nechce prohrát a snaží se o vyrovnání, zatím marně.

85
    Třinečtí se snaží držet míč pod kontrolou a po faulu nikam s rozehrávkou nespěchají.

87
    Tři minuty před koncem stále vede domácí Třinec, ovšem Karviná spěchá za vyrovnáním.

89
    Brankář domácích s rozehrávkou nespěchá.

Skončil nám první zápas, který ovládl Třinec a o postupujících mužstvech tak rozhodne následující utkání mezi Frýdkem-Místkem a Baníkem Ostrava. To je z tohoto utkání vše a pokud nebudete sledovat následující utkání, přeji vám krásný zbytek úterního dne. (12:47:44)