Neapol – Chievo 1:1 (kon.) | Lazio – Juventus 1:1 (kon.)
SSC Neapol
1:1 (0:1)
Chievo Verona
Sobota 25.01.2014, 18:00 • Stadio San Paolo, Neapol (kapacita: 60 240) • Italská Serie A

Pro dnešek je to vše, příště opět na shledanou. (19:55:36)

Je tu konec, Neapol doma jen remizuje s Chievem Verona 1:1. Hosté se vedení ujali v 18. minutě, to když se pohotovou střelou k pravé tyči prosadil Sardo. To bylo ale ze strany Veronských vše, prim dnes hrála Neapol. To jí však stačilo jen na hodně upocený jeden bod, který ji v 88. minutě vystřelil stoper Albiol.

90+2
    Nastaveny byly tři minuty.

90+1
    Obrana Chieva ale těžkou situaci zvládla, balon je v bezpečné vzdálenosti od branky hostů.

90
    A ještě jeden roh pro Neapol...

90
    Hamšík se dostal k přízemní střele, Puggioni byl ale připraven.

89
    Podaří se domácím otočit? Neapol pokračuje v tlaku a honbě za obratem...

88
    Neapol právě vstřelila branku!
    Na poslední chvíli je srovnáno! Nutno dodat, že si minimální vyrovnání Neapol zasloužila, ve druhé půli je jasně lepší. V pokutovém území se k odraženému míči probojoval stoper RAUL ALBIOL, jehož utažená přízemní rána skončila až v síti!

87
    Neapol bude zahrávat rohový kop.

85
    Sám na pravé straně vápna se ocitl Insigne, branku ale trestuhodně přestřelil!

84
    Centr za obranu dostal Callejón, z nesnadné pozice ale branku netrefil.

83
    Hamšík si na útočné půli se spoluhráči nerozuměl, Chievo se tak alespoň na chvíli z tlaku soupeře osvobozuje.

82
    Domácí se útočným faulem připravili o balon a musí se bránit.

81
    Zblokovanou střelu Jorginha chytá opět připravený gólman Chieva.

80
    Rohy se dnes ale domácím absolutně nedaří, Puggioni dalším včasným výběhem z branky balon v klidu stahuje.

80
    Rohový kop budou zahrávat Neapolští...

79
    Střídání v týmu SSC Neapol: ze hřiště odchází Christian Maggio, přichází Lorenzo Insigne.

78
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Alberto Paloschi, přichází Marcelo Estigarribia.

Jiří Liebreich

Branky: 88. Albiol – 18. Sardo (Théréau)

Karty:   59. Maggio (NEA) – 60. Cesar (CHV), 66. Dainelli (CHV)

SSC Neapol: Rafael Cabral – Maggio (79. Insigne), Albiol, Britos, Réveillére – Mertens, Inler, Hamšík (C), Džemaili (56. Jorginho), Callejón – Higuaín.
    Náhradníci: Colombo, Reina – Uvini, Cannavaro, Bariti, Radošević, Insigne, Zapata, Panděv, Jorginho.

Chievo Verona: Puggioni – Frey, Dainelli, Cesar – Sardo, Bentivoglio (73. Radovanović), Rigoni (C), Hetemaj, Dramé – Paloschi (78. Estigarribia), Théréau.
    Náhradníci: Silvestri – Bernardini, Claiton, Lazarević, Radovanović, Sestu, Estigarribia, Acosty, Mbaye, Pellissier.

Rozhodčí: Massimiliano Irrati. Asistenti: Giuseppe Stallone a Simone Ghiandai. Čtvrtý: Alessandro Petrella.