Real Madrid – Granada 2:0 (kon.) | Valladolid – Villarreal 1:0 (kon.) | Valencia – Espanyol 2:2 (kon.)
Sevilla – Levante 2:3 (kon.)
Valencia CF
2:2 (2:2)
RCD Espanyol Barcelona
Sobota 25.01.2014, 20:00 • Estadio de Mestalla (Valencia) • Španělská LaLiga

Je tu konec zápasu 21. kola španělské nejvyšší soutěže, po kterém jsou patrně spokojenější hosté z Barcelony. Ti sice vedli od 3. minuty díky brance Córdoby, jenže následně také prohrávali 2:1. Srovnat se jim podařilo v poslední minutě první půle a od té doby se již skóre zápasu nezměnilo. Domácí sice mocně dobývali bránu soupeře, gól za celý druhý poločas ale vstřelit nedokázali. (21:50:10)

90+4
    Asi poslední akci domácího mužstva táhl po levé straně Piatti, po jeho centru do vápna zasáhl spolehlivě Casilla.

90+3
    Hráči Valencie mají nyní pravděpodobně poslední možnost něco udělat s výsledkem. Mají míč na svých kopačkách a ženou se do útoku.

90+2
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Abraham, přichází Raúl Rodríguez.

90+1
    Domácím se stále moc nedaří na soupeře něco vymyslet, teď už to budou mít velice těžké.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Zoufalý nápor domácího celku zatím k ničemu nevede. Po akci Míchela domácí sice chtěli roh, nakonec je z toho jen odkop.

89
    Centr do vápna z plného běhu posílal João Pereira, opět z toho ale nic nebylo a hosté míč odehráli mimo vápno.

88
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází Simão, přichází Víctor Álvarez.

87
    Do vápna soupeře se snažil posílat dlouhý nákop Ricardo Costa, pas se mu ale nepovedl a míče se ujal Casilla.

85
    Nadále jsou to fotbalisté Valencie, kteří ovládají střed pole. Hraje se na jednu bránu, hosté ale zatím drží remízu 2:2.

84
    Po dlouhém nákopu do vápna Espanyolu se míč dostal až ke Casillovi, ten ho v pohodě lapil do rukavic.

83
    Domácí nyní obléhají vápno soupeře, hosté z Barcelony se ale dobře brání.

82
    Dnešní utkání sleduje 37.000 diváků.

82
    Střídání v týmu Valencia CF: ze hřiště odchází Paco Alcácer, přichází Dorlan Pabón.

81
    Levačkou posílal míč do vápna Jonas, obrana hostů ale opět zafungovala dobře.

80
    Střídání v týmu Espanyol Barcelona: ze hřiště odchází John Córdoba, přichází Álex.

79
    Z dálky krásně vystřelil Míchel, jeho povedený pokus mířící pod břevno ale skvěle vyrazil Casilla!

Petr Bílek

Branky: 7. Alcácer (Banega), 32. Jonas (Piatti) – 3. Córdoba (S. García), 45. S. García (pen.)

Karty:   9. Romeu (VAL), 44. Mathieu (VAL), 56. Jonas (VAL)

Valencia CF: Diego Alves – João Pereira, R. Costa, Mathieu, Guardado – Banega (62. Míchel), Parejo (75. Canales), Jonas, Romeu, Piatti – Alcácer (82. Pabón).
    Náhradníci: Guaita – Canales, Fuego, Cartabia, Míchel, Pabón.

RCD Espanyol Barcelona: Casilla – J. López, Colotto, H. Moreno, Fuentes – Simão (88. V. Álvarez), V. Sánchez, S. García, Abraham (90+2. R. Rodríguez), Stuani – Córdoba (80. Álex).
    Náhradníci: Germán – R. Rodríguez, Sidnei, Álex, Torje, Pizzi, V. Álvarez.

Rozhodčí: Fernández – Cabañero, Canelo

Diváci: 37.000