New Jersey – Washington 2:1 (kon.) | Detroit – Montreal 4:1 (kon.) | Florida – Colorado 2:3 (kon.)
Calgary – Nashville 5:4 (2:1 po s.n.) | Edmonton – Arizona 3:4 (kon.) | Carolina – Ottawa 6:3 (kon.)
NY Islanders – St. Louis 3:4 (1:2 po s.n.) | Philadelphia – Boston 1:6 (kon.)
New Jersey Devils
2:1 (1:0, 1:0, 0:1)
Washington Capitals
Sobota 25.01.2014, 01:10 • Prudential Center • NHL

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (03:40:31)

Michal NEUVIRTH (WSH) 28 zákroků, 2 góly, 93,3%

Ale nevadí, domácí nakonec těsné a velmi cenné vítězství udrželi, dnes poráží Washington 2:1, byť závěrečnou třetinu prohráli 0:1, když jediný gól této části vstřelil v 51. minutě Chimera. Vyrovnat již hosté v závěru nedokázali, byť to zkoušeli v šesti, bez gólmana. V jejich brance dnešní zápas odchytal Michal Neuvirth a hlavně jeho zásluhou je výsledek takový, jaký je, chytal opravu výtečně a zneškodnil mnoho dobrých střel Devils.

60:00

59:43
    Clowe po přihrávce Zajace netrefuje prázdnou branku Capitals!

59:27
    Už se hraje, Capitals v útočném pásmu.

59:23
    Oddechový čas pro domácí.

59:23
    Až nyní Volčenkov vyhazuje puk na zakázané uvolnění.

58:57
    Zásah střídačky Devils, hra přerušena, čeká nás dramatických cca. šedesát vteřin, hosté hrají bez brankáře, dokáží vyrovnat?

58:43
    Neuvirth míří na střídačku, hosté hrají v šesti.

58:25
    Puk ve třetině Devils, ale domácím se podařilo puk vyhodit.

58:05
    Koncovka třetí třetiny, Neuvrith zůstává v bráně.

57:20
    Na ledě v dresu Devils řada Patrika Eliáše.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 5. Gionta (Jágr), 22. Henrique (Jágr, Zajac) – 51. Chimera (Erskine, Ward)

New Jersey Devils: Schneider (Brodeur) – Fayne, Greene, Salvador, Židlický, Volčenkov, Gelinas – Whitney, Zajac, Jágr – Clowe, Henrique, Ryder – Zubrus, Eliáš, Brunner – Carter, Gionta, Bernier
    Washington Capitals: Neuvirth (Holtby) – Carlson, Alzner, Orlov, Green, Schmidt, Carrick – Johansson, Backstrom, Brouwer – Erat, Grabovskij, Fehr – Chimera, Laich, Ward – Volpatti, Beagle, Wilson

Rozhodčí: Charron, Kozari – Nowak, Kovachik

Diváci: 15 742