Havlíčkův Brod – Šumperk 2:1 (kon.) | Motor ČB – Kadaň 0:3 (kon.) | Olomouc – Litoměřice 6:0 (kon.)
Třebíč – Havířov 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – Beroun 4:3 (po pr.) | Most – Benátky n/J 1:8 (kon.)
Ústí n/L – Jihlava 4:3 (kon.)
BK Mladá Boleslav
4:3 (1:2, 0:0, 2:1 - 1:0)
Medvědi Beroun 1933
Sobota 25.01.2014, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 1. liga (ČR)

Jako tím více šťastným celý večer působili hosté, ale kdo měl nakonec opravdu z pekla štěstí, byli Bruslaři. Ti rozhodující v poslední vteřině prodloužení o tom, že bod navíc zůstane v Boleslavi.

Loučíme se s vámi, přejeme příjemný zbytek večera a těšíme se zase příště. (20:25:33)

64:59
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Je to skoro neuvěřitelné, ale z následného obratu hry se prosazuje TOMÁŠ KLIMENTA, který projel brankovištěm, položil si brankáře a vzápětí poslal puk přes něj. Asistence: Milan Toman.

64:46
    Kubeš jel sám na branku, ale Valent ho vychytal!

64:23
    Petruška obkroužil branku a zkusil to podél tyčky, ale celá akce končí klecí "vyvrácenou z pantů".

63:59
    Látal to zkusil, ale i jeho střelu srazili dřív, než doletěla k brankáři.

63:16
    Bohunický rozehrává z vlastního pásma.

63:06
    Oddechový čas pro hosty.

62:43
    Střela Melanda byla na poslední chvíli sražena!

62:20
    Obrovská šance Broše, který mířil nad beton brankáře Šimbocha. Ten však znovu vytasil svou lapačku!

62:01
    Bruslaři to ustáli a jsou ve čtyřech!

61:48
    Beroun drží domácí v šachu, střela Gutwalda od modré však šla vedle.

61:15
    Na puku je Kubeš a rozjíždí akci zpoza vlastní branky.

60:01
    Lenc (MBL) – 2 minuty, vysoká hůl.

60:01

Drtivý závěr ze strany Boleslavi přináší prodloužení, které následuje okamžitě. Domácí jej začnou v oslabení, neboť rozhodčí odpískal se zazněním sirény faul Lencovi.

60:00

59:20
    Bruslaři chtějí vyhrát! Vrbata se obtočil kolem branky puk skončil na brankové čáře, kde o něj bojoval Jarůšek. Někteří Boleslavští se už radovali, ale rozhodčí nekompromisně rozpažuje!

Jitka Čechová

Branky a nahrávky: 12. Nouza (Pabiška, Látal), 54. Lenc, 56. Nouza (Toman, Látal), 65. Klimenta (Toman) – 1. Strnad (Jebavý), 5. Petruška (Třetina), 48. Třetina (Petruška, Babka)

BK Mladá Boleslav: Valent (Will) – Němeček, Toman, Ovčačík, Jindra, Meland, Bohunický, Kurka – Nouza, Musil, Pabiška – Mikulík, Broš, Klimenta – Jarůšek, Vrbata, Kubica – Látal, Lenc, Starý – Marek
    Medvědi Beroun 1933: Šimboch (Pravda) – Jebavý, Chalupa, Kužel, Sklenička, Špelda, Gutwald, Tverďák – Strnad, Hrdel, Vrdlovec – Třetina, Babka, Petruška – Půlpán, Kubeš, Markulinec – Bušek, Stromko, Koudela

Rozhodčí: Hejduk, Schmejkal – Rozlílek, Toman