Chomutov – Vsetín 3:1 (kon.) | Kladno – Kometa Brno 1:4 (kon.) | HC Plzeň – Olomouc 4:2 (kon.)
Slavia – Jihlava 4:2 (kon.) | Sparta – Č. Budějovice 7:2 (kon.) | HC Litvínov – Zlín 2:1 (kon.)
Pardubice – Třinec 2:5 (kon.)
Piráti Chomutov
3:1 (1:1, 0:0, 2:0)
VHK ROBE Vsetín
Sobota 25.01.2014, 12:30 • SD ARÉNA • DHL Extraliga juniorů

Zápas tímto končí. Ztracená vlajka ze sektoru domácího kotle se na své místo zatím nevrátila a další informace bohužel nemáme. Tímto se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (14:32:26)

Zápas končí a vítězství z něj si domácí Piráti zařídili až ve třetí třetině zásluhou Meliška a posil z A týmu Kašeho s Kämpfem. Nutno řící, že Vsetín dokázal odehrát důstojné utkání. Za zvládnutou třetí třetinu si ovšem Piráti tři body zaslouží.

60:00

59:56
    Ještě jeden hvizd rozhodčího. Ofsajd zastavil akci Vsetína.

59:30
    Piráti vyváží kotouč do útočné třetiny. Zápas už je nejspíše rozhodnut.

59:12
    Po zakázaném uvolnní se vhazuje před bránou Pirátů.

58:40
    Piráti právě vstřelili branku!
    Piráti zabojovali ve středním pásmu a DAVID KÄMPF měl tu čest dopravit kotouč do prázdné brány. Asistence: Ondřej Kaše.

58:30
    Piráti s přehledem posílejí puk do středu hřiště.

58:19
    Brankář Vlach zůstává na střídačce. Vsetín hraje power-play!

58:19
    Oddechový čas pro hosty. Vhazovat se po skončení time-outu bude před Maštalířským.

58:04
    Poslední dvě minuty začali. Piráti se dopustili zakázaného uvolnění.

57:47

57:30
    Meliškova střela proletěla podél tyče.

57:02
    Vlach zakročil proti střele Kašeho a hra je přerušena.

56:00
    Vsetín se osvobozuje. Zároveň se v hledišti strhla slovní přestřelka mezi fanoušky. Zápasy s moravskými týmy jsou opravdu veselé...

55:47
    Bude se vylučovat. Na ledě zůstal ležet Huňady. Zvonek (VSE) dostal dvě minuty za držení protihráče.

55:12
    Huňady se probojoval před bránu a trefil tyč!

54:33
    Dvakrát se musel předvést Maštalířský! Nejprve vytáhl střelu obránce a následnou dorážku poslal mimo pásmo.

53:04
    Zakázané uvolnění Pirátů.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 7. Kaše O. (Kämpf), 51. Meliško (Kaše O., Kämpf), 59. Kämpf (Kaše O.) – 17. Jirušek (Zuzaník)

Piráti Chomutov: Maštalířský – Meliško, Ringler, Drobný, Dobrovolný, Michálek, Černý, Tejnor – Kämpf, Šťovíček, Vrána, Paleček, Veselý, Bednář, Janák, Kaše O., Huňady, Hejcman, Kaše D.
    VHK ROBE Vsetín: Vlach – Žabčík, Hruška, Červínek, Zuzaník, Vašíček, Ščotka, Hajda – Klečka, Kuchařík, Forch, Surý, Kývala, Jirušek, Stodůlka, Neuwirth, Pancza, Zvonek, Tobola.

Rozhodčí: Laczków – Chochola, Marek.