Genk – Gent 1:2 (kon.) | Anderlecht – Club Bruggy 2:0 (kon.)
RSC Anderlecht
2:0 (1:0)
Club Bruggy KV
Neděle 26.01.2014, 18:00Belgická Jupiler Pro League

Zápas je za námi a domácí Anderlecht v něm poráží soupeře z Brugge 2:0. Oba týmy vstoupili do druhého poločasu pomaleji a hra nebyla příliš zábavná. Hosté věděli, že se musí snažit útočit a i se o to snažili a od 60. minuty získali převahu. Hra se poté začla kouskovat střídáním a míč už lítal opět na obě branky. V 88. minutě navíc pojistil výhru domácích střídající N'Sakala, zápas byl rozhodnut. v 90 minutě ještě došlo ke strkanici mezi De Zeeuwem a Engelsem, kteří byli potrestání žlutou kartou. Více se již nestihlo, RSC Anderlecht poráží Club Brugge KV 2:0 a do tabulky si připíše tři body. Dnes je to z mé strany vše, užijte si nedělní večer a zase někdy na shledanou. (20:01:07)

90
    Engels neudržel nervy a dostává první žlutou kartu dnešního utkání. Do sporu se dostal s De Zeeuwem, který nakonec dostává žlutou kartu také.

88
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Bruno centroval z pravé strany, míč prošel celým vápnem na druhou stranu k De Zeeuwovi, ten našel přihrávkou FABRICE N'SAKALU, který si udělal prostor ke střele a Ryana prostřelil.

86
    De Zeeuw se dostal ke střele z otočky, jeho pokus byl sražen.

84
    Taktické střídání domácích. Z trávníku odchází Praet, kterého střídá De Zeeuw.

83
    Lestienne v rychlosti střílel bez přípravy, podle toho střela vypadala a skončila vysoko v hledišti.

81
    Kaminski ve výskoku chytal míč, při tom se srazil s De Sutterem, oba se těžce zvedali, ale jsou v pohodě.

78
    Poslední změna Clubu, dnes dohrál Simons a na zelenou plochu vbíhá Meunier.

76
    Také domácí střídají, na místo Cyriace sprintuje čerstvý N'Sakala.

74
    Překvapivá střela zpoza obrany Kaminskiho hodně vylekala, pouze vyrážel. Měl štěstí, že se balon odrazil k domácím obráncům.

73
    Mitrovič dokázal přejít přes dva hráče, třetí byl nad jeho síly, a tak se Anderlechťané k ohrožení branky nedostali.

69
    Lestienne si sbíhal do malého vápna na zakončení, to bylo ale sraženo a následný pokus zastavil ofsajd.

66
    Domácím se roh příliš nevyvedl, Cyriac se dostal k hlavičce, ale nedokázal ji usměrnit.