Genk – Gent 1:2 (kon.) | Anderlecht – Club Bruggy 2:0 (kon.)
KRC Genk
1:2 (1:2)
KAA Gent
Neděle 26.01.2014, 14:30 • Cristal Arena • Belgická Jupiler Pro League

Zápas nám nabídl hezkou podívanou, úvodní branku se podařilo trefit Gentu, když se po přesné přihrávce prosadil Kage. Domácím se však na tuto branku podařilo odpovědět zásluhou Vossena, který si naběhl na centr Cissého a hlavou usměrnil míč do sítě. Nicméně hosté si ještě do poločasu vzali vedení zpátky, když se krátce před odchodem do kabin trefil Soumahoro. Ve zbývající pětačtyřicetiminutovce si hosté svůj náskok pohlídali a dokráčeli k hubenému vítězství 2:1. (16:33:25)

90+4
    Domácím se nedaří přechod přes půlící čáru a mají už opravdu žalostně málo času.

90+2
    Pedersen se tlačil do šance, ale domácí obrana mu nedovolila zakončit.

90
    Domácí hráči dosáhli gólu, ten ale padl z velmi výrazného ofsajdu a nemůže být uznán, což si hráči Genku také uvědomují a ani neprotestují.

89
    Nyní se přes obranu pokusil projít Pedersen, ale byl obrán o míč.

87
    V posledních minutách se hra přelévá ze strany na stranu a obrany obou týmů nepouštějí útočníky do zakončení.

86
    Miličević pronikal po pravé straně k bráně domácích, nedovoleným způsobem jej však zastavil Tshimanga, což kromě hlavního arbitra signalizovat také asistent.

85
    Domácímu Genku se čas na srovnání velice rychle krátí, s míčem navíc hrají hosté.

84
    Míč po centru před bránu však vyboxoval Köteles.

83
    Po útočné akci hostů budou hráči Gentu rozehrávat rohový kop z levé strany.

80
    Žlutou kartou za zdržování je odměněn hostující Diabaté.

80
    Ke střídání se odhodlali také hosté, Habibou přepouští místo Pedersenovi.

79
    Domácí využívají třetího střídání, Gerkense nahrazuje Kumurdzi.

78
    Vysoký nákop Gerkense v pohodě sebral ze vzduchu gólman Sels.

77
    Začíná se přitvrzovat, k vidění je spousta tvrdších osobních soubojů, oba týmy vycítily, že se pomalu ale jistě blíží závěr utkání.