Hellas Verona – AS Řím 1:3 (kon.) | Turín – Atalanta BC 1:0 (kon.) | Sampdoria – Bologna 1:1 (kon.)
Inter – Catania 0:0 (kon.) | Cagliari – AC Milán 1:2 (kon.) | Livorno – Sassuolo 3:1 (kon.)
Parma – Udinese 1:0 (kon.) | Fiorentina – Janov 3:3 (kon.)
AS Livorno Calcio
3:1 (3:1)
US Sassuolo Calcio
Neděle 26.01.2014, 15:00 • Stadio Armando Picchi, Livorno (kapacita 19 234) • Italská Serie A

Ode mne je to pro tuto chvíli vše, přej Vám příjemný zbytek večera a těším se u dalších onlajn přenosů. (16:57:59)

A je dobojováno! V tomto velmi zajímavém utkání již ve druhém poločase žádný tým branku nepřidal. V důležitém utkání tak vítězí Livorno, které se přiblížilo po tříbodové výhře na pouhý bod svému dnešnímu soupeři. Pro Livorno je to první vítězství od 3. listopadu. Hosté naopak zůstavají na svém.

90+4
    Ten ale Livorno bez potíží ubránilo. Za chvíli se rozeběhne poslední minuta dnešního mače.

90+4
    Centr Biondina nakonec nenašel nikoho v bílém. Následuje ale rohový kop.

90+2
    Hosté vrhají své poslední síly do útoku, domácí je ale příliš před svou branku nepouští.

90
    Hlavní arbitr nastaví v první poločase ještě pět minut navrch.

89
    Domenico Berardi zůstal po jednom ze soubojů ležet s bolestivou grimasou na hřišti. Zřejmě ale bude v pořádku.

88
    Při delší přihrávce přidržel na svých zádech Flora Florese jeden z beků domácích. Bardi tak bude moci v klidu odkopávat od své branky.

87
    Ve velké šanci se ocitl Duncan, který se po centru dostal k hlavičce, Bardi však svůj celek podržel! To byl hodně důležitý zákrok!

85
    Livorno se již moc dopředu nežene, domácí si přihrávají s míčem daleko od své svatyně.

83
    Domácí sportovně zakopli míč potom, co na trávníku zůstal ležet Antei. Snad bude ale v pořádku.

82
    Akrobatický prvek vystřihl ve vápně Berardi, nůžkami ale trefil jen svého spoluhráče, obrana Livorna poté míč odklidila do bezpečí.

81
    U rohového praporku se provinil nedovoleným zákrokem Benassi, který fauloval Manfrediniho. Manfredini dnes drží obranu hostí nad vodou.

79
    Svůj dnešní druhý gól mohl přidat po dobrém uvolnění Paulinho, v plném běhu ale z úhlu nezamířil přesně!

78
    Poslední změna v sestavě hostí. Na poslední pár minut si zahraje Ziegler, který nahrazuje nevýrazného Longhiho.

77
    Ze standardní situace se pokoušel střílet Émerson, jeho pokus ale zastavil vlastním tělem jeden z beků.

76
    A Duncan byl hned při své první akci velmi tvrdě faulovaný Anteiem, který vidí žlutou kartu.

Jiří Zabilanský

Branky: 5. Greco (Benassi), 11. Paulinho (Mbaye), 26. Benassi (Mbaye) – 28. Berardi (pen.)

Karty:   28. Bardi (LVR), 35. Coda (LVR), 45+1. Greco (LVR) – 9. Berardi (SAS), 14. Rosi (SAS), 46. Zaza (SAS), 54. Biondini (SAS), 66. Manfredini (SAS), 76. Antei (SAS)

AS Livorno Calcio: Bardi – Coda, Castellini, Ceccherini – Mbaye, Émerson, Luci, Greco (74. Duncan), Benassi – Paulinho, Emeghara (70. Siligardi).
    Náhradníci: Valentini, Gemiti, Rinaudo, Piccini, Duncan, Mosquera, Borja, Siligardi, Biagianti.

US Sassuolo Calcio: Pegolo – Longhi (78. R. Ziegler), Antei, Manfredini, Rosi – Biondini, Marrone, Chibsah (53. Floro Flores) – Zaza, Berardi, Sansone (65. Farias).
    Náhradníci: Pomini – Pucino, Ariaudo, Bianco, R. Ziegler, Missiroli, Kurtić, Farias, Floro Flores, Mendes.

Rozhodčí: Celi – Manganelli, Padovan