Ostrava – Liberec 8:4 (kon.) | Tatran – Třebíč 10:7 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 7:8 (po pr.)
Bulldogs – Bohemians juniorky 1:0 (kon.) | Havířov – Sparta 14:3 (kon.) | Chomutov – Benešov 7:3 (kon.)
FbC 98 Chomutov
7:3 (2:1, 0:1, 5:1)
SK Florbal Benešov
Neděle 26.01.2014, 16:00 • Městská SH Chomutov • G2 liga juniorů

Dnešní utkání sledovalo 187 diváků. (18:58:17)

60:00

57:42
    Chomutov právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto! Tři body zůstávají v Chomutově! PAVEL DRTINA zajišťuje sedmou domácí trefu. Asistence: Bez asistence.

54:45
    A Chomutov přidává šestou trefu! MAREK CHOCHOLOUŠEK hodně dobrou ránou posílá svůj tým do tříbrankového náskoku. Asistence: Jan Krajník.

53:43
    TOMÁŠ FIALA střílí hodně důležitou branku. Asistence: Marek Chocholoušek.

48:45
    ALEŠ TRÁVNÍČEK posílá domácí tým opět do vedení! Asistence: Vít Andrle.

45:06
    Omluvte prosím technické výpadky v chomutovské aréně.

45:03
    Je vidět neskutečně vyrovnané utkání a hráči vědí, co je dnes ve hře.

44:55
    Vedení Benešova však trvalo pouhých sedmnáct sekund! MAREK CHOCHOLOUŠEK svým dnešním druhým gólem vyrovnává stav. Asistence: Tomáš Fiala.

44:38
    Benešov právě vstřelil branku!
    A hostující tým si bere své vedení zpět! PATRIK VELCL se nádherně uvolnil a dostal přesný pas na čepel. Následně tvrdou ránou dává rozdílový gól. Asistence: Josef Jon.

40:01

Ve druhé třetině se na trestné lavici opět ocitli dva hráči domácích a tentokrát už Benešov dokázal jednu přesilovou hru využít a vyrovnat tak utkání. Fbc 98 si také v 34. minutě vyzkoušeli "powerplay", avšak branku nevstřelili. Po čtyřiceti minutách je tak stav 2:2.

Další třetina začne přibližně v 17:25.

40:00

39:01
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

35:26
    Chomutov nedokázal svou přesilovku využít a tak je stav stále 2:2.

33:26
    A předvést nám svoji přesilovku mohou i domácí! JOSEF JON (BEV) je poslán na trestnou lavici, kde si odpyká dvouminutový rest za hrubost.

30:11
    Až na čtvrtý pokus využívají hosté přesilovou hru. JOSEF JON se dostal do dobré šance, kterou zužitkoval. Asistence: Daniel Škoula.

28:49
    Ale ihned následuje další faul, který bude potrestán dvouminutovým trestem. Pavel Tichý (CHM) je vyloučen za sekání. Benešov tedy dostává čtvrtou výraznou příležitost ke skórování.

Radek Francouz

Hledáme zpravodaje pro tým FbC 98 Chomutov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým SK Florbal Benešov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. Chocholoušek (Selinger), 18. Drtina (Chocholoušek), 45. Chocholoušek (Fiala), 49. Trávníček (Andrle), 54. Fiala (Chocholoušek), 55. Chocholoušek (Krajník), 58. Drtina – 7. Lukáš (Benačan), 31. Jon (Škoula), 45. Velcl (Benačan)

FbC 98 Chomutov: Šolta, Ordoš – Bardovcy, Bejček, Tichý, Jäschke, Salvetr, Štětina, Krajník, Fiala, Chocholoušek, Pacher, Trávníček, Selinger, Drtina, Andrle, Větrovec, Šarša, Šulc.
    SK Florbal Benešov: Krátký, Paleček – Škoula, Lukáš, Vojtíšek, Slunéčko, Šejstal, Velcl, Jon, Benačan, Čepela.

Rozhodčí: Ondřej Sochůrek, Roman Šuvada