Chabarovsk – Čeljabinsk 3:4 (kon.) | Vladivostok – Magnitogorsk 2:1 (kon.) | Novokuzněck – Nižněkamsk 3:2 (kon.)
Novosibirsk – Ufa 3:4 (2:3 po s.n.) | Spartak Moskva – Atlant 3:4 (0:2 po s.n.) | Minsk – Petrohrad 2:3 (kon.)
Doněck – Jaroslavl 3:0 (kon.) | Záhřeb – Čerepovec 1:2 (0:1 po s.n.)
po s.n. (0:2)
Spartak Moskva
3:4 (1:2, 1:0, 1:1 - 0:0)
Atlant Moskevská oblast
Pondělí 27.01.2014, 16:30 • Sokolniki (kapacita 5530) • KHL

56:58
    Rukavišnikov (ATL) si nemohl vybrat méně vhodnou chvíli na vyloučení. Na dvě minuty si půjde sednout za sekání.

48:16
    To se ale může brzy změnit. Gregorij Želdakov (SPM) si v souboji se soupeřem počínal nedovoleně a je vyloučen na dvě minuty za sekání.

35:58
    Domácí budou mít šanci jít do vedení. Batyršin (ATL) si v souboji počínal nedovoleně, když svého protihráče zahákoval. Odchází si tak na dvě odpočinout na trestnou lavici.

23:29
    Po krátké době je tu další vyloučení, Grišina (SPM) odměnil hlavní rozhodčí dvouminutovým trestem za hákování.

20:29
    Pár vteřin po začátku druhé třetiny tu máme vyloučení. Alexej Michnov (ATL) si odsedí dvě trestné minuty za sekání.

11:36
    Spartak má možnost jít opět do vedení. Batyršin (ATL) si počínal nedovoleně a půjde si odpykat dvě trestné minuty do boxu časoměřičů – sekání.

09:50
    Druhé vyloučení dnešního zápasu, na trestnou lavici usedá Andrej Sergejev (SPM) a hosté tak mají šanci na vyrovnání.

02:01
    Máme tu první vyloučení zápasu. Konstantin Kolcov (ATL) si počínal nedovoleně a půjde si na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici.

Tomáš Hála

Branky a nahrávky: 7. Kvaša (Lemťugov), 23. Želdakov (Krutov), 52. Volkov (Grišin, Wandell) – 12. Šmeljov (Batyršin, Arťuchin), 19. Jašin (Novopašin, Michnov), 56. Jašin (Michnov), rozh. náj. Radulov

Spartak Moskva: Ivanov (Šestjorkin) – Bodrov, Kulik, Sergejev, Želdakov, Vasiljev, Grišin, Mamkin, Sorokin – Kvaša, Volkov, Lemtjugov – Špirko, Kozlov, Anderson – Krutov, Wandell, Toluzakov – Bobrov, Medvěděv, Pešenchonov
    Atlant Moskevská oblast: Borisov (Galimov) – Niskala, Batyršin, Aťušov, Rukavišnikov, Novopašin, Velikov, Petrov – Michnov, Kolcov, Jašin – Trubačjov, Radulov, Haataja – Arťuchin, Kadějkin, Šmeljov – Levickij, Dorofejev, Ševčenko – Sošnikov

Rozhodčí: Odins, Olenin – Maťuša, Palej