Hr. Králové – Bohem. Pr. 3:1 (kon.) | Wisla Krakov – Olomouc 0:6 (kon.) | MTK Budapešť – Dunajská Streda 0:0 (zruš.)
Wisla Krakov
0:6 (0:3)
SK Sigma Olomouc
Pondělí 03.02.2014, 14:30Přípravný zápas

To je ode mě z dnešního onlajnu (změn stavů) vše. Děkuji za pozornost a těším se na Vás zase někdy příště u nějakého, nejen fotbalového onlajnu, na počtenou!

Dnešní zápas ovládli jednoznačně hráči Sigmy Olomouc. Sice domácí Krakované nastoupili bez jejich největších opor, ale to neznamená, že by měla Olomouc toto utkání nějak extra zjednodušené. Už po prvním poločase, kdy vedla Olomouc 3:0 bylo jasné, že pokud Wisla v druhém poločase nezabere, prohraje jednoznačným výsledkem, což se také stalo (0:6).
    Další zápas hraje SK Sigma v Turecku ve čtvrtek proti maďarskému Ferencvárosi ST (14.00).

90+1

80
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Šestou branku Olomouce přidává MAREK SCHMIDT.

75
    Takzvaného "bůra" v tuto chvíli zařizuje MAREK SCHMIDT a je jasné, že Olomouc již v dnešním utkání nemůže prohrát.

71
    MICHAL ORDOŠ je tím, kdo se v druhém poločase trefuje do sítě Krakowa jako první.

67
    Hřiště opouštějí dva hráči domácích, jsou jimi Kamiński a Klarić. Místo nich na hřiště nastupuje Sarki a Guerrier.

46
    Zbývající dva hráči, kteří byli vystřídání o přestávku jsou Javůrek společně se střelcem dnešní první branky, Rolincem. Tyto dva hráče Olomouce nahrazuje Schmidt a Ordoš.

46
    Olomouc přichází na hřiště do druhého poločasu s obměnou až pěti hráčů.

První tři, kteří museli zůstat ve sprchách jsou: Šindelář, Svozil a Pospíšil. Na jejich místa se postavili zcela čerství hráči, jmenovitě Falta, Houska a Karaš.

46
    Wisla v poločase střídá. Na hřišti se na postu Burligy objevuje Mauricio.

46

Rolinc, Zahradníček a Plšek dokázali vstřelit v prvním poločase po jedné brance a přiblížit tak šanci vítězství Olomouce v dnešním utkání. Uvidíme, zda bude Sigma pokračovat ve stejném tempu i v druhém poločase, který začíná přibližně v 15:32.

45+1

45
    Těsně před přestávkou se za Olomouc dokázal prosadit JAKUB PLŠEK, který zvyšuje už na 0:3!

31
    Olomouc posílá již do dvoubrankového vedení TOMÁŠ ZAHRADNÍČEK.

22
    Sigma se ujímá vedení, první branku utkání vstřelil JAKUB ROLINC.

16
    Od začátku utkání je k vidění zuřivý boj ve středu hřiště. Malou výhodu v podobě držení míče mají hráči Olomouce.

1

Branky: 22. Rolinc, 31. Zahradníček, 45. Plšek, 71. Ordoš, 75. Schmidt, 80. Schmidt

Wisla Krakov: Bieszczad – Burliga (46. Mauricio), Nalepa, Chavez, Brożek Piotr – Uryga – Klarić (67. Guerrier), Stjepanović, Burdenski (C), Kamiński (67. Sarki) – Szewczyk
    Náhradníci: Mauricio, Guerrier, Sarki

SK Sigma Olomouc: Zlámal – Šindelář (46. Falta), Dreksa, Svozil (46. Houska), Škerle – Zahradníček, Pospíšil (46. Karaš), Fall, Javůrek (46. Schmidt) – Rolinc (46. Ordoš), Plšek
    Trenér: Zdeněk Psotka

Náhradníci: Falta, Houska, Karaš, Schmidt, Ordoš