Guimarães – Nacional 1:2 (kon.)
Vitória SC Guimarães
1:2 (1:1)
CD Nacional
Pondělí 03.02.2014, 21:00 • Estádio D. Afonso Henriques, Guimarães • Portugalská Primeira Liga

To je z dnešního onlajn přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (22:53:57)

Je konec! Z tribun Estádio D. Afonso Henriques se ozývá pískot, naprosto zasloužený, protože domácí tým dnes předvedl, hlavně ve druhém poločase, hodně rozpačitý výkon a místo toho, aby dnešním vítězstvím navýšili odstup před Nacionalem v ligovém pořadí, díky porážce 1:2 se dostávají z pozic, zaručující pohárovou Evropu. Hosté si tímto veledůležitým vítězstvím dostávají aktuálně na čtvrté místo před Estoril a velice nahlas si tak "řekli" o poháry!

90+3
    Obrana Nacionalu však vše řeší naprosto v klidu – razantním odkopem.

90+2
    A domácí vybojovali alespoň rohový kop, který rozehrají z pravé strany.

90+2
    Maâzou spěchá s míčem po levé straně směrem k brance soupeře.

90+1
    Amorim fauluje na vlastní polovině, tím se domácí připravují o cenné vteřiny.

90+1
    Rozhodčí Vasco Santos nastaví ještě tři minuty nad rámec základní hrací doby, šance domácích alespoň na vyrovnání tak stále žije.

90
    Žlutou kartu dostává Olímpio (Vitória SC Guimarães).

90
    Na lavičce Vitórie nevěřícné pohledy, jak se toto mohlo stát?

89
    Jenže míč končí na dobře postavené "zdi" hráčů Nacionalu, nic z toho nebude, natož vyrovnávací branka.

89
    Domácím se nabízí slibná šance – volný kop z nějakých pětatřiceti metrů.

88
    Vedení Nacionalu je zasloužené, hosté byli v posledních minutách mnohem nebezpečnější a po zásluze potrestali soupeře za jeho pasivitu.

87
    Nacional právě vstřelil branku!
    Nešťastný Douglas nestačil zareagovat na střelu MÁRIO RONDÓNA, který v krkolomné pozici ve vápně vypálil, gólman reagoval na pohyb jeho spoluhráče a přišlo to, o co si domácí "koledovali", tedy vedoucí branka hostů!

87
    Navíc domácí Maâzou fauluje v blízkosti půlící čáry, hosté získávají míč.

86
    Před pokutovým územím abyste hráče Vitórie pohledali... jako by se domácí začali strachovat o výsledek!

84
    Hosté mají v posledních minutách mírnou převahu, domácí si zahrávají s "ohněm"!

82
    A dnes již tradičně – z rohového kopu hosté branku neohrozili.

81
    Rondón v gólové šanci, je sám před Douglasem na pravé straně, ale vyběhnuvší gólman Vitórie dokázal vytěsnit míč na roh, to byl parádní zákrok!