Třinec – Litvínov 6:2 (kon.) | Zlín – Slavia 4:2 (kon.) | Plzeň – Kometa Brno 1:2 (kon.)
Chomutov – Vítkovice 3:8 (kon.) | Liberec – K. Vary 2:0 (kon.) | Mountfield HK – Pardubice 0:1 (po pr.)
Sparta – Kladno 6:0 (kon.)
Mountfield HK
0:1 (0:0, 0:0, 0:0 - 0:1)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 04.02.2014, 18:10Tipsport extraliga

54:10
    Hradec však rychle hru obrací a Mertl si vykoledoval faul. Na lavici hanby odchází Petr Mocek, jenž se provinil podražením. Využije Mountfield přesilovou hru? Nebo se Pardubice ubrání. To vše až po komerční pauze.

51:12
    Tak to je pro domácí celek nepříjemné. Pardubice si zahraji přesilovku, jelikož se Frühauf provinil vyhozením kotouče z obranného pásma mimo hřiště a odsedí si tak dvě minuty za zdržování hry.

42:10
    Hradec jde do čtyř, protože hrál v šesti. Trest odpyká Tomáš Pospíšil.

30:09
    Současně je vyloučen hráč Pardubic Jiří Vašíček za nedovolené bránění. Je tu další přesilovka pro Hradec.

27:14
    Po mírném tlaku Pardubic následuje jejich početní výhoda. Dvě minuty za držení si odpyká Pláněk.

22:35
    Na Hradec čeká přesilová hra. Dvě minuty slávy si na trestné lavici "užije" Mocek, který jde sedět za nedovolené bránění.

15:01
    A musel se uchýlit k držení rychlonohého Koláře. Hradecký forvard si tak odsedí dvě minuty, a to je přesně ta doba, kterou budou hrát hosté přesilovou hru.

04:12
    Počet sil na ledové ploše se vyrovná. Zdráhal se totiž prezentoval zbytečným útočným faulem a odpyká si dvě minuty za podražení. Buly po levici Hudáčka.

03:07
    Hosté si zahrají dnešní první přesilovou hru. Za zdržování hry odchází na lavici hanby Bohumil Jank, který vyhodil ze svého pásma puk mimo hrací plochu.