Buffalo – Pittsburgh 1:5 (kon.) | Anaheim – Chicago 0:2 (kon.) | San Jose – Dallas 2:1 (po pr.)
San Jose Sharks
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Dallas Stars
Čtvrtek 06.02.2014, 04:30 • SAP Center, San Jose • NHL

56:13
    Cole má zřejmě dnes něco proti Wingelsovi, v krátké době ho podruhé fauluje, a tak mají domácí další možnost přesilové hry. Dvě minuty za podražení.

52:12
    Wingels mohl zakončovat z pravého kruhu, ale Cole mu sekl do hokejky až mu ji zlomil a půjde na trestnou lavici. Přesilovka San Jose.

25:10
    Na druhé straně Peverley fauloval kapitána domácích Thorntona a dostává dvě minuty za držení.

18:34
    Cole si přehodil puk na bekhend a tlačil se do zakončení, ale Hannan jej hákoval a uvidíme první přesilovku zápasu. Výhodu budou mít hosté.

Robin Mana

Branky a nahrávky: 39. Havlát (Hannan, Sheppard), 62. Wingels (Havlát, Hannan) – 47. Ničuškin (Daley, Seguin)

San Jose Sharks: Stalock – Vlasic, Braun, Irwin, Boyle, Hannan, Stuart – Nieto, Thornton, Burns – Marleau, Pavelski, Wingels – Sheppard, Kearns, Havlát – Brown, Desjardins, Burish
    Dallas Stars: Lehtonen – Goligoski, Daley, Dillon, Jordie Benn, Connauton, Gončar – Jamie Benn, Seguin, Ničuškin – Cole, Eakin, Peverley – Roussel, Fiddler, Garbutt – Whitney, Horcoff, Chiasson

Rozhodčí: Kimmerly, Pochmara – Sharrers, Grandt

Diváci: 17 562