Svitavy – Paskov 18:6 (kon.) | Kopřivnice – Česká Lípa 3:7 (kon.) | Pelhřimov – Florbal Ústí 6:7 (po pr.)
1. FBK Rožnov p/R – Královské Vinohrady 7:5 (kon.)
Spartak Pelhřimov
6:7 (1:2, 5:3, 0:1 - 0:1)
Florbal Ústí
Sobota 08.02.2014, 19:00 • SH ZŠ Osvobození, Pelhřimov • 1. liga mužů

Je za námi vyrovnané utkání, kde měli lehce více ze hry hosté, ovšem Spartak dokázal vzdorovat a dokonce i několikrát v utkání vedl. Nicméně hosté potvrdili roli favorita, když ve třetí třetině vyrovnali na 6:6 a následně "urvali" zásluhou Kučaby druhý bod v prodloužení. To je ode mě pro dnešek vše. Hezký zbytek večera. (21:10:10)

65:00

62:07
    Ústí právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto! FILIP KUČABA se s tím nepáral, vystřelil a tím i získal pro Ústí druhý bod z dnešního utkání. Asistence: David Procházka.

60:01

Tak se přeci jen ve třetí třetině podařilo hostujícímu Ústí vyrovnat na 6:6 a bude nás čekat prodloužení.

60:00

59:45
    Timeout domácích. Vypadá to, že se bude prodlužovat.

58:52
    Pelhřimov se už jen brání, a snaží se udržet stav utkání, ovšem teď při Pelhřimovu stáli všichni svatí, Ústí netrefuje úplně prázdnou branku.

58:00
    Ústí se snaží střílet z půlky nebezpečné střely, Pelhřimov zatím úspěšně blokuje.

57:30
    Timeout hostů.

56:41
    Venkrbec kryje další nebezpečnou střelu. díky tomu je stav 3 minuty do konce stále vyrovnaný.

55:30
    Ústí uklidňuje hru, je to teď opravdu nahoru dolů.

54:17
    Ústí teď v tlaku, okolo Pelhřimovské branky to lítá jako na minovém poli.

53:29
    Tak je přeci jen vyrovnáno. JAKUBU KONÍKOVI se podařilo přesnou trefou srovnat stav utkání. Touto brankou dovršil svůj dnešní hattrick. Bez asistence.

52:58
    Ústí nastřeluje břevno.

52:44
    Ostrých zákroků přibývá.

52:10
    Ústí se teď snaží vyrovnat, ale Pelhřimov výborně brání a snaží se hrát na brejky.

51:24
    Kos se rozčiluje, že spoluhráči mají hrát balon tělem, a hned na to vysoký lob zpracovává hokejkou.

49:50
    Hra je teď opravdu vyhecovaná z obou stran, fanoušci jsou výborní, fandí, jak jen mohou a všichni doufají, že Spartak doma po dlouhé době opět zvítězí.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým Spartak Pelhřimov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 12. Kos (Koten), 25. Knězů (Poduška), 29. Koten (Kos), 35. Švrkala (Kos), 38. Charouzek (Kos), 39. Holada (Poduška) – 2. Nikolič (Procházka), 3. Glatz (Nergl), 33. Procházka (Nikolič), 35. Koník (Filipec), 40. Koník (Žaloudek), 54. Koník, 63. Kučaba (Procházka)

Spartak Pelhřimov: Venkrbec – Žák, Kos, Charouzek, Švrkala, Kučera, Holada, Koten, Knězů, Poduška, Fučík
    Florbal Ústí: Hlava (Stránský) – Glatz, Nikolič, Stummer, Kučaba, Grosse, Svoboda, Vondráček, Nergl, Procházka, Filipec, Žaloudek, Brom, Horák, Koník, Jiránek

Rozhodčí: Oskar Novák a Radek Štengl