Svitavy – Paskov 18:6 (kon.) | Kopřivnice – Česká Lípa 3:7 (kon.) | Pelhřimov – Florbal Ústí 6:7 (po pr.)
1. FBK Rožnov p/R – Královské Vinohrady 7:5 (kon.)
FBC Vikings Kopřivnice
3:7 (1:3, 2:3, 0:1)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 08.02.2014, 19:00 • SH VOŠ SOŠ SOU, Kopřivnice • 1. liga mužů

Je za námi utkání 20. kola mezi domácími Vikingy z Kopřivnice, kteří dnes celý zápas tahali za kratší konec a podlehli dobře hrající České Lípě. S konstatováním, že hosté vítězí 7:3 se s Vámi loučím. Hezký zbytek večera. (20:58:45)

60:00

58:04
    Vyloučen hráč Adam Lichnovský družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za vysoká hokejka.

58:04
    Trestné střílení družstva FBC BRZDY CZ Česká Lípa neproměnil Dominik Jansa.

53:51
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Kopřivnice nechala z výběhu střílet JANA MERLÍČKA a ten trefuje přesně šibenici Pinďákovi branky. Asistence: Radovan Vnuk.

50:00
    Teď nám hra dostala obrátky. Do šancí se dostal Sladkovský po něm Podlezl. Na druhé straně zahrozil Slaný.

47:30
    Soupeř kopřivnickým toho moc nedovoluje hra se odehrává ve středu hřiště. Šancí je poskrovnu na obou stranách.

44:00
    Opatřil se vymotal z obležení dvou obránců Lípy a zpoza branky nabil Matúšovi. ten trestuhodně přestřeluje.

42:00
    Kopřivnice stáhla hru na dvě formace a snaží se se zápasem ještě něco udělat.

40:01

Je za námi 40 minut, ve kterých si zatím hosté hlídají tříbrankový náskok. Domácí budou muset zvýšit na obrátkách, pokud pomýšlí na body.

Střely na branku ve druhé části 9:7.

40:00

38:00
    Hostujícímu celku se daří ještě před koncem druhé části skórovat. Šestou branku přidává JAKUB NOVÁK. Asistence: Jakub Karel.

37:19
    Vikings Kopřivnice právě vstřelili branku!
    Domácí ubránili oslabení a vzápětí sami skórují. Tentokrát se prosadil TOMÁŠ SLADKOVSKÝ. Asistence: Jan Baďura.

36:33
    Kopřivnice se ubránila!

34:33
    Vyloučen hráč Petr Podlezl družstva FBC Vikings Kopřivnice na 2 minuty za bránění ve hře.

33:44
    ŠTĚPÁN SLANÝ teď nachytal všechny hráče na ploše včetně Pinďáka ze 3/4 hřiště střílí pátou branku. Bez asistence.

Alan Šrámek

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Vikings Kopřivnice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 17. Sladkovský (Kresta), 29. Podlezl (Sladkovský), 38. Sladkovský (Baďura) – 2. Jirsa (Jansa), 7. Mlejnek (Vnuk), 20. Novák (Motejzík), 24. Novák (Karel), 34. Slaný, 38. Novák (Karel), 54. Merlíček (Vnuk)

FBC Vikings Kopřivnice: Piňďák – Řeha, Podlezl, Sladkovský, Baďura, Kresta, Longauer, Kubátko, Rebroš, Lichnovský, Vávra, Opatřil, Klemens, Matúš Z., Matúš J., Bordovský
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Knol) – Bezouška, Vnuk, Marhan, Motejzík, Mlejnek, Novák, Podrabský, Tichý, Karel, Merlíček, Jansa, Slaný, Jirsa

Rozhodčí: Libor Ludvík a Kamil Sobotka