Bohemians juniorky – Benešov 12:1 (kon.) | Ostrava – Havířov 7:6 (po pr.) | Vítkovice – Bulldogs 8:3 (kon.)
Sparta – Třebíč 9:4 (kon.) | Liberec – Chomutov 7:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Tatran 2:11 (kon.)
FBC Liberec
7:2 (1:0, 5:0, 1:2)
FbC 98 Chomutov
Sobota 08.02.2014, 19:00 • SH ZŠ Dobiášova • G2 liga juniorů

Chomutov se dokázal ještě vzchopit ve 3. třetině tak zmírnil porážku. Vítězství Liberce ale ohrozit nemohl. Severočeši si tak připisují důležité body v boji o play off. (20:55:24)

Chomutov právě vstřelil branku!
    Chomutov využívá přesilovku a upravuje tak kosmeticky skóre pro hosty zásluhou ONDŘEJ ŠARŠA. Asistence: Tomáš Fala.

55:01
    Vyloučen hráč Jiří Strobach družstva FBC Liberec na 2 minuty za bránění ve hře.

53:26
    Fialova rychlá střela za bránu Liberce.

53:05
    Liberec právě vstřelil branku!
    Domácí celek ale vrací úder. Zařídil ho JIŘÍ STROBACH. Asistence: David Tampier.

49:41
    Hosté se přeci jen dočkávají branky, o kterou se postaral LUKÁŠ PACHER. Asistence: Jan Krajník.

49:23
    Domácí hrají v plném počtu.

47:23
    Vyloučen hráč Sebastián Galbavý družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.

44:55
    Hiadlovský měl prázdný prostor pro svou střelu, ale ani na potřetí se do balónku netrefil.

43:55
    Dnešní utkání sleduje 56 diváků.

42:00
    Šrša se pokusil vystřelit na Slabého, marně.

40:01

Liberec si pohrál s Chomutovem jako kočka s myší ve druhé třetině a troufám si tvrdit, že o osudu dnešního zápasu je rozhodnuto. Stav 6:0 po 40 minutách hovoří za vše. Uvidíme, co přinese druhá třetina.

40:00

38:08
    Dominance Liberce ve druhé třetině pokračuje. Nahrávka Brožka z pravého rohu před bránu našla OTAKARA KOSÁKA, který tak zvyšuje již na 6:0. Asistence: Tomáš Brožek.

37:03
    Oddechový čas pro hosty.

Hledáme zpravodaje pro tým FbC 98 Chomutov. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 18. Böhm (Rondoš), 22. Tampier (Strobach), 29. Němeček (Erler), 34. Štěpán (Brožek), 35. Jágr (Rondoš), 39. Kosák (Brožek), 54. Strobach (Tampier) – 50. Pacher (Krajník), 57. Šarša (Fiala)

FBC Liberec: Slabý (Strýček) – Bitman, Láska, Erler, Kosák, Strobach, Tampier, Galbavý, Štěpán, Havlín, Rondoš, Böhm, Příhoda, Jágr, Uher, Němeček, Brožek, Hiadlovský.
    FbC 98 Chomutov: Šolta (Dvořák) – Větrovec, Šarša, Bejček, Jäschke, L. Fiala, Krajník, T. Fiala, Pacher, Kopp, Trávnéíček, Selinger, Drtina, Andrle, Šulc.

Rozhodčí: Bezucha David, Bezucha Milan