Muži - 500 metrů (1. jízda) | 1. J. Smeekens (NED) (kon.) | | | Muži - 500 metrů (2. jízda) | Vítěz: M. Mulder (NED) (kon.) |
Muži - 1500 metrů (rozjížďky) | 1. N. Kerstholt (NED) (kon.) | | | Ženy - 500 metrů (rozjížďky) | 1. Fan Kche-sin (CHN) (kon.) |
Muži - 1500 metrů (semifinále) | 1. Ch. Hamelin (CAN) (kon.) | | | Štafeta žen - 3000 metrů (semifinále) | 1. Jižní Korea (kon.) |
Muži - 1500 metrů (finále) | Vítěz: C. Hamelin (CAN) (kon.) |
Týmová soutěž - volná jízda (muži) | Vítěz: J. Pljuščenko (RUS) (kon.) |
Ženy - Slopestyle (semifinále) | 1. Š. Pančochová (CZE) (kon.) |
Ženy (1. jízda) | 1. N. Geisenbergerová (GER) (kon.) | | | Ženy (2. jízda) | 1. N. Geisenbergerová (GER) (kon.) |
Muži - Jízda v boulích (kvalifikace) | 1. A. Bilodeau (CAN) (kon.) | | | Muži - Jízda v boulích (finále) | Vítěz: A. Bilodeau (CAN) (kon.) |
Dopolední program mužů | (kon.) | | | Dopolední program žen | (kon.) |
Odpolední program mužů | (kon.) |
konec
Muži - 1500 metrů (rozjížďky)
1. N. Kerstholt (NED)
Patrik Sandev
Statistiky
1. rozjížďka:
1. Jack Whelbourne (GBR) 2:14.10 min. Q
2. Yuri Confortola (ITA) + 0.05 s Q
3. Sjinkie Knegt (NED) + 0.15 s Q
4. Robert Seifert (GER) + 2.50 s
5. Roberto Pukitis (LAT) + 16.6 s ADV
6. Juzo Takamido (JPN) PEN
2. rozjížďka:
1. Viktor Ahn (RUS) 2:20,87 min. Q
2. Chan Tchien-jü (CHI) + 0.05 s Q
3. Park Se-Yeong (KOR) + 0.22 s Q
4. Vladislav Bykanov (ISR) + 0.30 s
5. Pan-To Barton Lui (HKG) + 1,27 s
6. Viktor Knoch (HUN) + 23.90 s
3. rozjížďka:
1. Sin Da-Woon (KOR) 2:15.54 Q
2. J. R. Celski (USA) + 0.15 s Q
3. Sébastien Lepape (FRA) + 0.27 s Q
4. Rjosuke Sakazume (JPN) + 2.46 s
5. Maksim Siarhejew (BLR) + 3.58 s
6. Š' Ťing-nan (CHI) + 35.58 s
4. rozjížďka:
1. Charles Hamelin (CAN) 2:16.90 Q
2. Semjon Jelistratov (RUS) + 0.00 s Q
3. Eduardo Alvarez (USA) + 0.63 s Q
4. Maxime Chataignier (FRA) + 1.03 s
5. Aidar Bekžanov (KAZ) + 2.81 s
6. Bence Béres (HUN) + 3.42 s
5. rozjížďka:
1. Niels Kerstholt (NED) 2:13.84 Q
2. Francois Hamelin (CAN) + 0.09 s Q
3. Thibaut Fauconnet (FRA) + 0.21 s Q
4. Sándor Liu Shaolin (HUN) + 0.21 s
5. Vojtěch Loudín (CZE) + 1.06 s
6. Děnis Nikiša (KAZ) + 3.39 s
6. rozjížďka:
1. Lee Han-Bin (KOR) 2:16.41 Q
2. Michael Gilday (CAN) + 0.05 s Q
3. Te-čchüan Čchen (CHI) + 0.12 s Q
4. Christopher Creveling (USA) + 0.14 s
5. Tommaso Dotti (ITA) + 0.91 s
6. Satoši Sakašita (JPN) + 1.88 s
1. rozjížďka:
1. Jack Whelbourne (GBR) 2:14.10 min. Q
2. Yuri Confortola (ITA) + 0.05 s Q
3. Sjinkie Knegt (NED) + 0.15 s Q
4. Robert Seifert (GER) + 2.50 s
5. Roberto Pukitis (LAT) + 16.6 s ADV
6. Juzo Takamido (JPN) PEN
2. rozjížďka:
1. Viktor Ahn (RUS) 2:20,87 min. Q
2. Chan Tchien-jü (CHI) + 0.05 s Q
3. Park Se-Yeong (KOR) + 0.22 s Q
4. Vladislav Bykanov (ISR) + 0.30 s
5. Pan-To Barton Lui (HKG) + 1,27 s
6. Viktor Knoch (HUN) + 23.90 s
3. rozjížďka:
1. Sin Da-Woon (KOR) 2:15.54 Q
2. J. R. Celski (USA) + 0.15 s Q
3. Sébastien Lepape (FRA) + 0.27 s Q
4. Rjosuke Sakazume (JPN) + 2.46 s
5. Maksim Siarhejew (BLR) + 3.58 s
6. Š' Ťing-nan (CHI) + 35.58 s
4. rozjížďka:
1. Charles Hamelin (CAN) 2:16.90 Q
2. Semjon Jelistratov (RUS) + 0.00 s Q
3. Eduardo Alvarez (USA) + 0.63 s Q
4. Maxime Chataignier (FRA) + 1.03 s
5. Aidar Bekžanov (KAZ) + 2.81 s
6. Bence Béres (HUN) + 3.42 s
5. rozjížďka:
1. Niels Kerstholt (NED) 2:13.84 Q
2. Francois Hamelin (CAN) + 0.09 s Q
3. Thibaut Fauconnet (FRA) + 0.21 s Q
4. Sándor Liu Shaolin (HUN) + 0.21 s
5. Vojtěch Loudín (CZE) + 1.06 s
6. Děnis Nikiša (KAZ) + 3.39 s
6. rozjížďka:
1. Lee Han-Bin (KOR) 2:16.41 Q
2. Michael Gilday (CAN) + 0.05 s Q
3. Te-čchüan Čchen (CHI) + 0.12 s Q
4. Christopher Creveling (USA) + 0.14 s
5. Tommaso Dotti (ITA) + 0.91 s
6. Satoši Sakašita (JPN) + 1.88 s
Pro obnovení tohoto boxu stiskněte F5.
Tommaso Dotti (ITA)
Te-čchüan Čchen (CHI)
Lee Han-Bin (KOR)
Christopher Creveling (USA)
Satoši Sakašita (JPN)
Michael Gilday (CAN)
Francois Hamelin (CAN)
Niels Kerstholt (NED)
Thibaut Fauconnet (FRA)
Sándor Liu Shaolin (HUN)
Děnis Nikiša (KAZ)
Vojtěch Loudín (CZE)
Charles Hamelin (CAN)
Aidar Bekžanov (KAZ)
Semjon Jelistratov (RUS)
Bence Béres (HUN)
Eduardo Alvarez (USA)
Maxime Chataignier (FRA)
Rjosuke Sakazume (JPN)
Maksim Siarhejew (BLR)
Š' Ťing-nan (CHI)
J. R. Celski (USA)
Sébastien Lepape (FRA)
Sin Da-Woon (KOR)
Viktor Ahn (RUS)
Park Se-Yeong (KOR)
Viktor Knoch (HUN)
Chan Tchien-jü (CHI)
Pan-To Barton Lui (HKG)
Vladislav Bykanov (ISR)
Juzo Takamido (JPN)
Jack Whelbourne (GBR)
Yuri Confortola (ITA)
Robert Seifert (GER)
Roberto Pukitis (LAT)
Sjinkie Knegt (NED)
Semifinále nám tak vygeneruje 18 short-trackařů, jež se rozdělí do nových třech heatů.
Z těchto třech heatů postoupí do finále A, ve kterém se bude bojovat o medaile, už pouze nejlepší dva, rychlobruslaři na 3. a 4. místě pak postoupí do finále B, které určí konečné 7. – 12. místo.