Žilina – Piešťany 4:1 (kon.) | Martin – Poprad 4:1 (kon.) | Nitra – Košice 0:1 (kon.)
Trenčín – Skalica 5:6 (0:1 po s.n.) | Banská Bystrica – Zvolen 7:1 (kon.)
MsHK Žilina
4:1 (1:0, 1:1, 2:0)
ŠHK 37 Piešťany
sk Úterý 11.02.2014, 17:00 • DOXXbet Aréna Žilina • Tipos Extraliga (SR)

Skončil sa zápas 48. kola hokejovej extraligy, v ktorom Žilina porazila Piešťany 4:1. Ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok večera. Dočítania priatelia. (19:06:16)

60:00

59:31
    Domáci diváci oceňujú výkon vlkov potleskom v stoji.

58:34
    Domáci hokejisti už sa nikam neponáhľajú, rovnako pôsobia i hráči hostí.

58:01
    Do konca tretej tretiny ostávajú záverečné 2 minúty.

56:28
    Hostia sa ešte pokúšajú o záverečný tlak, vyzerá to však tak, že bude jalový.

55:49
    Strela Bučku od modrej čiary letela mimo bránky Mareka Peksu, ktorý sa v tretej tretine musel v domácej klietke veľmi nudiť.

55:01
    Ostáva záverečných 5 minút tretej tretiny, domáci fanúšikovia už oslavujú úspech svojho tímu.

54:09
    Žilina dala gól!
    O výsledku je definitívne rozhodnuté, pretože MATEJ VALÁŠEK si výborne potiahol puk do pásma hostí, pred Tomekom ho ešte zamiešal a efektne ho poslal do siete Piešťan. Asistencia: Martin Drotár.

53:15
    Domáci v plnom počte.

52:43
    Hostia v plnom počte.

52:13
    Marek Slovák umne drží puk na svojej hokejke a naťahuje tak cenný čas v prospech svojho tímu.

51:15
    Vylúčenie Žilina, 2 minúty dostáva Emil Bagin za údery.

50:43
    Vylúčenie Piešťany, 2 minúty dostáva Tomáš Bučka, pomer síl na ľade sa však vyrovná.

50:01
    V polovici záverečnej tretiny vedie Žilina nad Piešťanmi 3:1.

49:11
    Vlci sa stále držia v pásme Havranov, v týchto momentoch sú jasne lepším tímom.

48:12
    Emil Bagin sa toľko hotoval na strelu, až mu puk uchmatol Matúš Rais a Emil teda ostal poriadne prekvapený.

47:47
    Žilinčania hrajú v týchto chvíľach ako z partesu, absolútne nič hráčom hostí nedovolia.

46:28
    Domáci hokejisti nasťahovaní v útočnom pásme, čas hrá proti Havranom z Piešťan.

45:16
    Tempo hry mierne opadlo, hostia sú akoby so stavom zápasu už zmierení a pôsobia odovzdane.

Dávid Švec

Branky a nahrávky: 9. Slovák, 33. Kalla (Drevenák), 43. Klouda (Tomas, Ďurák), 55. Valášek (Drotár) – 25. Melichárek (Drgoň, Nemec)

MsHK Žilina: Peksa (Koutský) – Leško, Chovan – Ďurák, Bagin – Ostrčil, Šterbák – Bene, Bajaník – Kalla (A), Varga (A), Slovák – Lipovský, Klouda, Tomas (C) – Drevenák, Valášek, Drotár – Rehák, Linet, Čavrk
    ŠHK 37 Piešťany: Tomek (Šurek) – Brňák, Rais – Filip (C), Drgoň – Cunik, Bučka – Hruška, Škadra – Stupka, Holovič, Lušňák – Nemec (A), Mišura, Melichárek (A) – Chylo, Hamrák, Saliji – Románek, Peško, Haring

Rozhodčí: Orolin – Gajan, Holienka