Trnava – Prešov 6:4 (kon.) | Bardejov – Spišská N. Ves 1:2 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 3:4 (0:1 po s.n.)
Detva – Michalovce 2:1 (kon.)
HK Detva
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 14.02.2014, 18:00 • Zimný štadión v Detve • 1. liga play-off (SR)

Pekný zvyšok piatku Vám ešte želá Marek Antalík. (20:05:04)

Je tu záver stretnutia Detva si jedno gólové vedenie v závere ustrážila a dokázala zdolať súpera z Michaloviec 2:1. O váťazný gól sa postaral v 46. min. David Graham. Stav série je teda 1:0. Druhé stretnutie čaká Detvu doma už zajtra. Michalovce už avizovali, že by mali byť posilnené o trojicu hráčov z extraligy.

60:00

59:36
    Opäť šarvátka na ľade, ale všetko sa ukľudnilo.

59:26
    Domáci dostali puk do strednej tretiny.

59:00
    Puk trafil Tepera do nohy tan zostal na pár sekúnd ležať na ľade.

58:51
    Hostia hrajú bez brankára power – play. Na ľade ze od hostí prvý útok doplnený o Čížeka.

58:51
    Oddychový čas hostí.

58:27
    Domái len žabkou vyhadzujú puk, za ktorým korčuľuje Goga.

58:01
    Začali sa záverečné dve minúty tretej tretiny. Hra je v domácom obrannom pásme.

57:15
    Oba celky sú v plnom počte.

57:00
    Momentálne sa hrá 4 na 4.

55:15
    Po súboji Petra s Šechným hráč hostí nezvládol momentálne aký je stav pustil sa do domáceho hráča, ktorého bránil Goga. Následne sa pustil Drotár do Pača. Hlavný rozhodca však udelil len testy pre Šechného a Gogu.

55:18
    Momentálne sa nám hra kúskuje.

54:57
    Hotia sa vprevinili postavením mimo hry.

54:33
    Hra je v domácom útočnom pásme, kde domáci získali vhazovanie.

53:50
    Hostia sa pokúšajú o záverečný nápor. Domácim však kazia hru a berú puk.

52:54
    Hataš pocítil tvrdosť mantinelu po súboji s Rišom Šechným.

52:17
    Ojedinelý výpad hostí sa skončil zlou prihrávkou v útočnom pásme.

51:35
    Domáci momentálne zamestnávajú Fedora. Ten sa nemôže na nedostatok práce sťažovať. Ďalší puk vyslal Žilka, ale ten si Fedor schoval vo výstroji.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 18. Srnka (Styk, Petro), 46. Graham (Fekiač) – 11. Žemba (Čížek, Palovčík)

HK Detva: Košarišťan (Orčík) – Hataš, Styk, Neumann, Pač, Teper, Tóth, Nociar, Mačkovič – Goga, Srnka, Petro – Žilka, Mahdalík, Hegyi – Graham, Fekiač, Buda – Németh, Jánošík. Zorvan.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Fedor – Šeliga, Kubát, Urban, Čížek, Žemba, Pástor – Drotár, Šechný, Kmiť – Čížek, Palovčík, Bánovký – Cmorej, Majerík, Čavrk – Kubič, Schnelly.

Rozhodčí: Vojtek – Farkaš, Mráz