Trnava – Prešov 6:4 (kon.) | Bardejov – Spišská N. Ves 1:2 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 3:4 (0:1 po s.n.)
Detva – Michalovce 2:1 (kon.)
HK Detva
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 14.02.2014, 18:00 • Zimný štadión v Detve • 1. liga play-off (SR)

36:21
    Rozhodca vylučuje za hru vysokou hokejkou Tomáša Bánovského, ale neponechal domácim výhodou, keď mali puk v moci a prerušil hru, keď sa dostávali do gólovej šance.

27:33
    Buda zobral puk Šeligovi a šiel sám na Fedora. Lenže obranca hostí ho podrazil a rozhodca ho za to poslal na dve minúty.

18:45
    Michalovce v závere tretiny sa budú musieť brániť početnej nevyýhode, keď za úmyselné zovretie puku dostal Michal Pástor dve minúty.

08:47
    V oslabení bude hrať aj Detva VIktor Némth dostal dve minúty za bránenie.

05:36
    Opäť sa vylučuje a opäť je to Martin Schnelly. Tento raz dostal trest za podrazenie.

02:12
    A je tu prvé vylúčenie zápasu na strane hostí. 2. minúty dostáva Martin Schnelly za hákovanie.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 18. Srnka (Styk, Petro), 46. Graham (Fekiač) – 11. Žemba (Čížek, Palovčík)

HK Detva: Košarišťan (Orčík) – Hataš, Styk, Neumann, Pač, Teper, Tóth, Nociar, Mačkovič – Goga, Srnka, Petro – Žilka, Mahdalík, Hegyi – Graham, Fekiač, Buda – Németh, Jánošík. Zorvan.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Fedor – Šeliga, Kubát, Urban, Čížek, Žemba, Pástor – Drotár, Šechný, Kmiť – Čížek, Palovčík, Bánovký – Cmorej, Majerík, Čavrk – Kubič, Schnelly.

Rozhodčí: Vojtek – Farkaš, Mráz