Trnava – Prešov 6:4 (kon.) | Bardejov – Spišská N. Ves 1:2 (kon.) | Senica – Lipt. Mikuláš 3:4 (0:1 po s.n.)
Detva – Michalovce 2:1 (kon.)
HK Detva
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HK DUKLA Ingema Michalovce
sk Pátek 14.02.2014, 18:00 • Zimný štadión v Detve • 1. liga play-off (SR)

58:51
    Hostia hrajú bez brankára power – play. Na ľade ze od hostí prvý útok doplnený o Čížeka.

55:15
    Po súboji Petra s Šechným hráč hostí nezvládol momentálne aký je stav pustil sa do domáceho hráča, ktorého bránil Goga. Následne sa pustil Drotár do Pača. Hlavný rozhodca však udelil len testy pre Šechného a Gogu.

50:58
    Petro dostal puk do jazdy az blízka minul tene pravú žrdku.

45:24
    Detva dala gól!

Povestné nedš dostaneš sa potvrdilo aj teraz. Čavrk nedal a na druhej stanre to po prihrávke Patrika Fekiača potrestal DAVID GRAHAM.
    Asistencia: Patrik Fekiač.

45:02
    Čavrk nedokázal trafil odkrytú domácu bránu.

42:16
    Košarišťan sa hodil po pukku, ktorý smeroval do brány po bekhendovom zakončený Čavrka.

36:21
    Rozhodca vylučuje za hru vysokou hokejkou Tomáša Bánovského, ale neponechal domácim výhodou, keď mali puk v moci a prerušil hru, keď sa dostávali do gólovej šance.

27:51
    Teper sa dostal do výhodnej streleckej pozície. Mal otvorený priestor pred Fedorom, ale minul bránu.

27:33
    Buda zobral puk Šeligovi a šiel sám na Fedora. Lenže obranca hostí ho podrazil a rozhodca ho za to poslal na dve minúty.

18:45
    Michalovce v závere tretiny sa budú musieť brániť početnej nevyýhode, keď za úmyselné zovretie puku dostal Michal Pástor dve minúty.

17:29

Je vyrovnané. Akciu začal Styk, ktorý našiel vroku ihriska Petra a tejn poslal do čistej šance BRANISLAVA SRNKU, ktorý naml problém skórovať.
    Asistencie: Michal Styk, Juraj Petro.

12:56
    Srnka sa dostal do samostatného úniku, ale ten dokonázal premeniť skvele zaiahol Fedor.

10:05
    Dukla dala gól!

Michalovce dokázali svoju prvú presilovku využiť. Puk sa dostal na modrú čiaru ku MAROŠOVI ŽEMBOVI a ten si nakorčuľoval do medzi kružia a nedal šancu Košarišťanovi. Lenže pred tým skončil puk až na strope zimného štadiónu, čo si ani jeden z trojice rozhodocv nevšimol.
    Asistencie: Peter Čížek, Miloš Palovčík.

09:24
    Goga zadovkou našiel Petra, ale ten nedokázal poslať do odkytej brány Fedora. Domáci sa tak mohli ujať vedenia v oslabení.

08:47
    V oslabení bude hrať aj Detva VIktor Némth dostal dve minúty za bránenie.

05:36
    Opäť sa vylučuje a opäť je to Martin Schnelly. Tento raz dostal trest za podrazenie.

02:12
    A je tu prvé vylúčenie zápasu na strane hostí. 2. minúty dostáva Martin Schnelly za hákovanie.

Marek Antalík

Branky a nahrávky: 18. Srnka (Styk, Petro), 46. Graham (Fekiač) – 11. Žemba (Čížek, Palovčík)

HK Detva: Košarišťan (Orčík) – Hataš, Styk, Neumann, Pač, Teper, Tóth, Nociar, Mačkovič – Goga, Srnka, Petro – Žilka, Mahdalík, Hegyi – Graham, Fekiač, Buda – Németh, Jánošík. Zorvan.
    HK DUKLA Ingema Michalovce: Fedor – Šeliga, Kubát, Urban, Čížek, Žemba, Pástor – Drotár, Šechný, Kmiť – Čížek, Palovčík, Bánovký – Cmorej, Majerík, Čavrk – Kubič, Schnelly.

Rozhodčí: Vojtek – Farkaš, Mráz