Kobra – Vrchlabí 5:3 (kon.) | Řisuty – Pelhřimov 6:4 (kon.) | SHK Hodonín – Nový Jičín 3:5 (kon.)
Klášterec nO – Děčín 2:4 (kon.) | Poruba 2011 – Val. Meziříčí 12:1 (kon.) | Bílina – Kolín 3:7 (kon.)
Mor. Budějovice – Nymburk 5:4 (3:2 po s.n.) | Jindř. Hradec – Tábor 1:11 (kon.)
HC Draci Bílina
3:7 (0:1, 1:3, 2:3)
SC Marimex Kolín
Neděle 16.02.2014, 17:302. liga skupina Západ

Pěkný večer z Bíliny. (19:41:01)

O tom, kdo postoupí z posledního 16. místa II. ligy do play off tedy rozhodne až poslední kolo, které je na programu v sobotu 22. února. Bílina hraje v Nymburku, poslední Milevsko doma hostí Řisuty.

60:00

59:45
    Kozlové právě vstřelili branku!
    Zřejmě poslední branku hostí dává SEMIRÁD. Bez asistence.

58:06
    Moravec v brance Kolína chytá nebezpečnou střelu Hartmana, následně si poradil i s pokusem Kýhose.

56:26
    Draci se ubránili a zápas se už dohrává. O vítězi je zřejmě rozhodnuto.

54:26
    Vyloučen Přeučil (BIL) za nedovolené bránění.

53:56
    Tvrdou ranou prostřeluje Soukupa ŠAFRÁNEK. Bez asistence

52:57
    Kolín mohl znovu utéct do tříbrankového vedení, ale Jankovského vychytal Soukup.

50:52
    Draci právě vstřelili branku!
    Hattrick v utkání završuje domácí kapitán MARTIN HARTMAN. Asistence: Böhm.

48:44
    Vyloučen Hartman (BIL) – vražení na hrazení.

47:12
    Kolín nechce dopustit drama a trefuje se MORKES. Asistence: Pýcha, Valášek.

45:56
    Bílina snižuje na rozdíl dvou branek. HARTMAN míří přesně. Asistence: Böhm.

44:05
    Brankář Bíliny Soukup vytáhl výborný zákrok. Jankovský byl metr před ním, ale lapačka bílinského gólmana čarovala a uschovala puk do bezpečí.

43:23
    Vyloučen Bittner (BIL) za hákování.

43:00
    Dnešní utkání sleduje 142 diváků.

42:16
    Přesilovka Bíliny, vyloučen Procházka (KOL) za krosček.

41:02
    Brankář Bíliny Soukup během první minuty třetí třetiny musel řešit hned tři tvrdé střely Kolína.

40:01

Karel Schön

Branky a nahrávky: 31. Hartman (Procházka, Böhm), 46. Hartman (Böhm), 51. Hartman (Böhm) – 13. Jankovský (Mokres), 21. Morkes (Muláček, Páca), 21. Ježek (Mejzr), 31. Hanzl (Šifta, Procházka), 48. Morkes (Pýcha, Valášek), 54. Šafránek, 60. Semirád

HC Draci Bílina: Soukup – Kolčava, Pozděna, Polák, Kunrt, Kasal, Bittner, Kuriljak, Brettschneider – Přeučil, Machulda, Hrdlička, Procházka, Hartman, Böhm, Jirkovský, Salač, Kýhos, Malec, Bezpalec.
    SC Marimex Kolín: Moravec – Barták, Pácal, Pýcha, Skokan, Kulhánek, Hanzl Procházka, Muláček, Morkes, Valášek, Jankovský, Malý, Mesr, Ježek, Šifta, Šafránek, Semirád, Kočí, Zumr, Marvánek.

Rozhodčí: Orlický – Místecký, Střelka