Liberec – Bohemians juniorky 3:5 (kon.) | Třebíč – Havířov 5:12 (kon.) | Benešov – Bulldogs 4:5 (kon.)
Chomutov – Ostrava 5:7 (kon.) | Tatran – Vítkovice 5:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 6:5 (1:0 po s.n.)
Snipers Třebíč
5:12 (0:4, 1:6, 4:2)
Torpedo Havířov
Neděle 23.02.2014, 11:00 • SH TJ Spartak Třebíč • G2 liga juniorů

59:48
    Třebíč právě vstřelila branku!
    Tak až teď. S regulérní sezónou se rozloučil JAKUB SEDLÁČEK, který koriguje na 5:12.
    Asistence: Jakub Andrle.

58:55
    Havířov právě vstřelil branku!
    Jedná se zřejmě o poslední gól utkání. Autorem branky je RICHARD KRAUS.
    Asistence: Jan Šimík.

54:12
    Další branka Třebíče! Nutno dodat, že zde už se o žádné zdramatizování zápasu nejedná. Gól vstřelil PAVEL GELLNER.
    Asistence: Petr Molák.

52:20
    Třebíč snižuje, postaral se o to JAKUB SEDLÁČEK.

41:50
    A je to znovu o 9! Postaral se o to RICHARD KRAUS.
    Asistence: Tomáš Třaska.

41:48
    Antoní Pavlíček (TRE) vyloučen za sekání.

41:40
    JAKUB ANDRLE proměnil trestné střílení a snižuje na 2:10.

35:49
    Vyloučen Daniel Halm (TRE) za blokování hokejky.

35:21
    Snížení domácích! O čestný úspěch se postaral PETR KOPULETÝ.
    Asistence: Jan Sobotka.

35:00
    A je to tady! Havířov dává desátou branku, postaral se o to RICHARD KRAUS.
    Asistence: Vojtěch Mžyk.

28:05
    Tak už jen jedna branka a bude tu ne příliš radostná desítka pro domácí. Gól dal nejproduktivnější hráč Havířova, ADAM DELONG.

26:45
    Osmá branka Havířova, postaral se o ní opět JAKUB VILÍM.

25:06
    Třebíč ubránila nebezpečnou akci, míč se snažil vyvést Sedláček. Od něj se dostal míček k ADAMU DELONGOVI, který Bazalu prostřelil.
    Bez asistence.

23:40
    Filip Horák (TRE) míří na trestnou lavici za hru v malém brankovišti.

23:40
    Dominik Folwarczný jel nájezd, ale nedokázal brankáře Bazalu překonat.

21:56
    A je to o šest! Pro Třebíč to začíná, jak se říká, smrdět. Autorem gólu je JAKUB VILÍM, který si připisuje již čtvrtý bod.

21:42
    Havířov hned z kraje druhé třetiny jde do vedení 0:5. Postaral se o to MARTIN ZEMÁNEK.
    Asistence: Dominik Folwarczný.

16:30
    Hosté byli blízko páté brance, ale míček skončil pouze na břevně.

11:31
    Tak to je neuvěřitelné! JAN ŠIMÍK za 4 minuty kompletuje hat-trick a hosté vedou 0:4!
    Asistence: Adam Delong.

08:46
    Hosté jdou do tříbrankového vedení po velmi zdařilé kombinaci JANA ŠIMÍKA a Jakuba Vilíma. Branku vstřelil první jmenovaný.
    Asistence: Jakub Vilím.

07:35
    A je to o dva góly! JAN ŠIMÍK skóruje.

05:10
    Hosté jdou do vedení! JAKUB VILÍM se uvolnil za brankou a poté prostřelil Bazalu.

Radim Sochor

Hledáme zpravodaje pro tým Snipers Třebíč. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 36. Kopuletý (Sobotka), 42. Andrle (TS), 53. Sedláček (Molák), 55. Gellner (Molák), 60. Sedláček (Andrle) – 6. Vilím, 8. Šimík (Vilím), 9. Šimík (Vilím), 12. Šimík (Delong), 22. Zemánek (Folwarczný), 22. Vilím, 26. Delong, 27. Vilím (Šimík), 29. Delong (Šimík), 35. Kraus (Mžyk), 42. Kraus (Třaska), 59. Kraus (Šimík)

Snipers Třebíč: Bazala – Gellner, Sedláček, Blažek, Halm, Pavlíček, Andrle, Trojan, Kopuletý, Molák, Sobotka, Horák, Jašek, Krejčí
    Torpedo Havířov: Musil – Mžyk, Pařenica, Drobisz, Bora, Folwarczný, Šimík, Delong, Sedil,, Mrowiec, Pěgřímek, Duda, Vilím, Zemánek, Šochman, Antoszyk, Kraus, Kloza, Glogar, Třaska

Rozhodčí: O. Kyjovský, J. Veselý