Liberec – Bohemians juniorky 3:5 (kon.) | Třebíč – Havířov 5:12 (kon.) | Benešov – Bulldogs 4:5 (kon.)
Chomutov – Ostrava 5:7 (kon.) | Tatran – Vítkovice 5:4 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 6:5 (1:0 po s.n.)
ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice
5:4 (2:1, 2:2, 1:1)
1. SC TEMPISH Vítkovice
Neděle 23.02.2014, 15:00 • SH TJ Tatran Střešovice • G2 liga juniorů

56:05
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je ŠTĚPÁN KOSTOLÁNY. Asistence: Adam Pudich. A máme tu zajímavou zápletku. Podaří se hostům vyrovnat?

53:05
    Střešovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MIKULÁŠ KOMÁREK, který zvyšuje vedení domácího celku na 5:3. Bez asistence.

39:05
    Autorem branky je JAN KOLÍSKO, který položil brankáře Luptáka a pohodlně skóroval. I v druhé třetině tedy dávají domácí branku do šatny. Asistence: Mikuláš Komárek.

32:18
    Autorem branky je MAREK BENEŠ. Asistence: Jan Kolísko. Tak to byla rychlá odpověď. Hosté se ze svého náskoku neradovali ani minutu a je opět srovnáno. Skóre utkání je 3:3.

31:47
    Autorem branky je LUKÁŠ PEŠAT. Asistence: Jan Kubečka. Vítkovice jsou v druhé třetině zatím aktivnějším celkem a díky tomu se dostávají do vedení 2:3.

26:18
    Autorem branky je LUKÁŠ PEŠAT, který proměnil trestné střílení a vyrovnává tak na 2:2. Bez asistence.

19:50
    Autorem branky je JAKUB SLAVÍK. Asistence: Šimon Dušek. Slavík svoji druhou šanci využil a posílá svůj tým do vedení 2:1.

12:35
    Autorem branky je JAN KUBEČKA. Asistence: Jakub Brzuchanski. Hosté po nepozornosti domácí obrany vyrovnávají a skóre utkání je tak 1:1.

12:24
    Autorem branky je ONDŘEJ VAŠÍČEK. Asistence: Jakub Slavík. Máme tu první branku utkání. Prosadili se domácí, kteří si dnes již vytvořili několik skvělých brankových příležitostí.

Filip Langr

Hledáme zpravodaje pro tým ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 13. Vašíček (Slavík), 20. Slavík (Dušek), 33. Beneš (Kolísko), 40. Kolísko (Komárek), 54. Komárek – 13. Kubečka (Brzuchanski), 27. Pešat, 32. Pešat (Kubečka), 57. Kostolány (Pudich)

ESA LOGISTIKA Tatran Střešovice: Zavadil (20.Křemen) – Hudera, Nushart, Dušek, Komárek, Švejkovský, Plecitý, Kolísko, Zavadil, Jakob, Láža, Čepelka, Vašíček, Beneš, Bauman, Panáček, Gaitzsch, Slavík
    1. SC TEMPISH Vítkovice: Lupták (Číčela) – Čepe, Gattnar, Kubečka, Pieter, Jakubec, Pudich, Kopelec, Pešat, David, Brzuchanski, Kostolány

Rozhodčí: Sochůrek – Šuvada