HC Litvínov – Slavia 4:2 (kon.) | Chomutov – Třinec 2:3 (kon.) | Vítkovice – Zlín 6:0 (kon.)
Olomouc – Liberec 4:8 (kon.) | Mladá Boleslav – Sparta 6:4 (kon.) | Kometa Brno – HC Plzeň 3:4 (1:2 po s.n.)
HC Litvínov
4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
HC Slavia Praha
Úterý 25.02.2014, 15:00 • ZS Ivana Hlinky - spodní plocha • DHL Extraliga juniorů

55:20
    Sýkora nahrával před úplně odkrytou klec Kokešovi, který netrefil prázdnou branku! To měl být gól!

52:39
    Vyloučen domácí Ječný na dvě minuty za hrubost. Tím si ovšem hosté moc nepomohli.

46:02
    Cvrk našel před brankou osamoceného Řehoře, ten ale z první netrefuje bránu!

45:24
    vyloučen hostující Andrés na dvě minuty za podražení.

42:13
    Vyloučen domácí Sýkora na dvě minuty za hákování.

41:35
    Slavia právě vstřelila branku!
    Hosté snižují na rozdíl dvou branek. JAKUB LEŠTINA z mezikruží překonal litvínovského Soukupa. Asistence: Jakub Jedlička

38:59
    Nařízeno trestné střílení kvůli Baránkovo sekání na ujíždějícího Andrese. Andres však litvínovského gólmana nepřelstil a ten jistým zákrokem zasáhl.

36:02
    Vyloučen domácí Baránek na dvě minuty za hrubost.

33:11
    Tým hostí si po čtvrté inkasované brance vyžádal oddechový čas.

33:11
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí opět navyšují své vedení! JAN STREJČEK od modré propálil vše, co mu stálo v cestě a nedal Novákovi šanci. Asistence: Jakub Zdeněk, Martin Mical

50:49
    Hosté mění gólmany. Za Davida Nováka nastoupil do branky Dominik Frodl.

30:49
    Domácí navyšují svůj náskok na rozdíl dvou branek. Rozhodčí se museli jít poradit před tím, než uznali třetí branku Litvínova, ale nakonec k radosti domácí střídačky se tak stalo. Puk do branky dostal JAROSLAV ŠIMEČEK. Asistence: Ivan Řehoř

28:34
    Vyloučen další litvínovský hráč Šimeček na dvě minuty za nedovolené bránění. Hosté si zahrají víc jak minutu dvojnásobnou přesilovou hru.

27:47
    Vyloučen domácí Weitz na dvě minuty za nedovolené bránění.

27:12
    Domácí se dostávají do vedení. Šimečkovu střelu tečoval za záda Nováka IVAN ŘEHOŘ! Asistence: Jaroslav Šimeček, Martin Mical

17:25
    Domácí vyrovnávají stav utkání! MARTIN MICAL s Šimečkem jeli dva na dva. První jmenovaný přelstil slávistického obránce a trefil se ke vzdálenější tyči nad Novákovu vyrážečku. Asistence: Ivan Řehoř

12:23
    Čeřovský se dostal do brejku, ale byl hákován Markem Novákem a nemohl pořádně zakončit. Novák odjíždí na dvě minuty na trestnou lavici a Litvínov má šanci srovnat stav utkání v početní výhodě.

08:03
    Hosté otevírají stav utkání a dostávají se do vedení po nádherné akci. Kellerstein našel ze středního pásma úplně volného TOMÁŠE ANDRÉSE, který z kruhu nedal Soukupovi šanci! Asistence: Adam Kellerstein, Dominik Mašín

02:23
    Nádhernou kombinaci předvedli domácí! Weitz nahrával zpět Trübenekrovi před branku, ten však už nahrávku nezachytil! Velká škoda pro domácí tým.

Lucie Lobo

Branky a nahrávky: 18. Mical (Řehoř), 28. Řehoř (Šimeček, Mical), 31. Šimeček (Řehoř), 34. Strejček (Zdeněk, Mical) – 9. Andres (Kellerstein, Mašín), 42. Leština (Jedlička)

HC Litvínov: Soukup – Šesták, Baránek, Fučík, Strejček, Cvrk, Kokeš, Šefl, Řehoř, Trübenekr, Zdeněk, Weitz, Ujfaluši, Mical, Řezníček, Čeřovský, Sýkora, Šimeček, Štěpka.
    HC Slavia Praha: Novák D. – Novák M., Mašín, Hochel, Růžička, Löbl, Drahorád, Leština, Bureš, Červený, Kellerstein, Patzelt, Ječný, Brzák, Hlinka, Jedlička, Tomek, Andres, Tejral.

Rozhodčí: Florián – Rozlílek, Koskuba