Litvínov – 1. FBK Rožnov p/R 6:7 (1:2 po s.n.) | Česká Lípa – Svitavy 8:2 (kon.) | Hattrick Brno – Florbal Ústí 11:3 (kon.)
Královské Vinohrady – Znojmo 6:8 (kon.)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
8:2 (2:0, 3:1, 3:1)
FbK Svitavy
Neděle 02.03.2014, 17:00 • Víceúčelová SH Česká Lípa, Barvířská 2690, Česká Lípa 1; kapacita: 450 diváků • 1. liga mužů

57:10
    Poměr sil na hřišti se srovná. Radovan Vnuk (CLA) potrestán dvouminutovým trestem za zdržování hry.

Kód přestupku: 924.
    Celkem TM v letošním play-off: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:3, navíc Prudil 10 min. [NESP], Říha (oba SVI) 5 min. + ČK1 [NESP].

56:19
    David Říha (SVI) obdržel od rozhodčího za nesportovní chování červenou kartu 1, která znamená vyloučení na pět minut + automaticky do konce utkání. Pětiminutová přesilovka pro Českou Lípu.

Kód přestupku: 612/925.
    Celkem TM v letošním play-off: 25.

51:59
    Milan Tichý (CLA) usedá dnes podruhé na trestnou lavici, tentokrát na dvě minuty za hrubost.

Kód přestupku: 909.
    Celkem TM v dnešním utkání: 4.
    Celkem TM v letošním play-off: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 2:3, navíc Prudil (SVI) 10 min. [NESP].

48:02
    Přesilová hra ve prospěch České Lípy. Vladislav Richter (SVI) vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Vyloučení celkem v zápase: 1:3, navíc Prudil (SVI) 10 min. [NESP].

35:37
    První početní výhodu si dnes zahrají také hosté. Milan Tichý (CLA) míří k zapisovatelskému stolku na dvě minuty za sekání.

Kód přestupku: 901.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:2, navíc Prudil (SVI) 10 min. [NESP].

29:04
    Svitavy budou hrát ve třech! K Vladislavu Dosedělovi usedá Josef Prudil (SVI), jenž obdržel dvouminutový + desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

Kód přestupku: 925.
    Celkem TM v letošním play-off: 12.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:2, navíc Prudil (SVI) 10 min. [NESP].

29:04
    Na trestnou lavici na dvě minuty míří Vladislav Doseděl (SVI), jenž inkasoval trest za bránění ve hře.

Kód přestupku: 911.
    Vyloučení celkem v zápase: 0:1.

Zdeněk Kamínek ml.

Hledáme zpravodaje pro tým FbK Svitavy. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 8. Karel, 10. Marhan (Procházka), 29. Tichý (Jirsa), 30. Slaný (Tichý), 30. Slaný (Tichý), 49. Vnuk (Procházka), 55. Novák (Podrabský), 59. Novák (Podrabský) – 39. Doseděl (Říha), 58. Richter (Doseděl)

FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Knol) – Vnuk, Mlejnek, M. Tichý, Pastor, Slaný – Bezouška, Marhan, Motejzík, Jakub Novák, Podrabský, P. Procházka, Karel, Merlíček, Tregner, Jirsa. Trenér: Jiří Stožický.
    Formace nejsou uspořádány podle pětek.

FbK Svitavy: Skácelík (Lamař) – König, Prudil, Macků, Richter, Brýdl, Nejedlý, Říha, Klusák, Junek, Petráž, Štancl, Šmarda, Doseděl. Trenér: Lubomír Kocourek.

Rozhodčí: Martin Valenta, Michal Žďárský