Dynamo Moskva – Jaroslavl 3:2 (po pr.) | Petrohrad – CSKA Moskva 1:0 (kon.) | Doněck – Riga 5:2 (kon.)
Lev – Záhřeb 4:3 (kon.)
Dynamo Moskva
3:2 (0:2, 0:0, 2:0 - 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Pátek 07.03.2014, 16:30 • Lužniki Palace of Sports • Play-off KHL

51:38
    Hosté si zahrají první početní výhodu v zápase, Jurij Babenko dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

40:37
    Přesilová hra pro Dinamo, Jegor Averin obdržel dvě minuty za hákování, tři početní výhody Dinamo nevyužilo ve druhé dvacetiminutovce.

28:44
    Višněvskij tak dlouho nedokázal vypíchnout kotouč Kokarevovi až ho poslal k ledu nedovoleně. Nyní se už ruský obránce usadil na trestnou lavici.

23:12
    Domácí si zahrají přesilovou hru, Achmetov nedovoleně zastavil Novák a a obdržel dvě minuty za nedovolené bránění.

12:22
    A za vzájemnou potyčku dostávají její účastníci trest ve hře. Višněvskij i Redlihs už sedí na trestné lavici. Dvě minuty uvidíme hru čtyři na čtyři.

07:25
    Logické vyústění domácího tlaku, Ilja Ljubuškin se dopustil krosčeku a na dvě minuty oslabí své mužstvo. Pokud tedy domácí nevyrovnají.

Václav Petrů

Branky a nahrávky: 50. Rjazancev, 51. Komarov (Pěstuško, Gorovikov), 62. Karpov (Mironov) – 5. Redlihs (Sprukts, Platt), 15. Plotnikov (Holos)

Dynamo Moskva: Jerjomenko (Šaryčenkov)- Novák, Višněvskij, Jalasvaara, Solovjov, Mironov, Rjazancev, Korjagin, Barancev- Gorovikov, Pěstuško, Komarov- Karsums, Karpov, Cvětkov- Babenko, Volkov, Kokarev- Sopin, Pestunov, Kvapil
    Lokomotiv Jaroslavl: Sanford (Kolesnik)- Ljubuškin, Gorochov, Kronwall, Holos, Vasiljev, Jakovlev, Višněvskij, Pašnin- Platt, Sprukts, Redlihs- Plotnikov, Averin, Apalkov- Koňkov, Galimov, Kartajev- Petrov, Kapustin, Achmetov

Rozhodčí: Romasko, Olenin- Šeljanin, Sivov