Česká Lípa – Královské Vinohrady 4:7 (kon.) | Paskov – Kopřivnice 6:7 (po pr.) | Pelhřimov – FBC Start98 8:7 (po pr.)
Hattrick Brno – Litvínov 5:4 (po pr.)
Paskov Saurians
6:7 (1:2, 2:2, 3:3)
FBC Vikings Kopřivnice
Sobota 15.03.2014, 18:00 • SH Orel Paskov • 1. liga mužů

Tímto se loučím a těším se zase u dalšího onlajnu. (20:23:24)

Paskovští hráči se loučí se svými hráči. Ti dnes i přes nadprůměrný výkon nedokázali zvítězit. Oba celky hrály vyrovnaně. Po celý zápas panovala vinikající atmosféra.

61:15
    Vikings Kopřivnice právě vstřelili branku!
    Je tady konec zápasu. Z trestného střílení se blýskl Adam Lichnovský a určil dnešního vítěze.

61:02
    Viktor Bohm se už řítil do útoku, zastavila ho však píšťalka rozhodčího. Opět nastal problém s časomírou.

60:01

Mimořádně emotivní a velice hlučný závěr třetí třetiny. Po průměrného zápasu se stal velmi bojovný zápas. O vítězi rozhodne až prodloužení.

60:00

58:58
    Na dvě minuty vyloučený Paskovský Pavel Růžička za bránění ve hře.

57:56
    Paskov právě vstřelil branku!
    Paskov se znovu dostáva do hry! Sledujeme velice emotivní závěr záporu. DAVID MATULA vystřelil přesně a brankář si s jeho střelou nedokázal poradit.

57:33
    Tomáš Sladkovský byl uvolněný a neměl tak problém překonat brankáře.

57:13
    Oddechový čas pro hosty.

57:03
    Na trestnou lavici míři na dvě minuty Paskovský Viktor Bohm za opakované přestupky.

56:06
    Diváci zařvali radostí poté, co se střela PATRIKA BONCZEKA dostala až za branku.

55:31
    Dlouhá přihrávka před branku kde stal Kurečka. Ten se posunul k mantinelu a nahrál na střelu Chalupovi, která byla tečovaná.

54:19
    Jan Baďura se nebezpečně otočil před brankou a ihned vystřelit, nad.

53:49
    Po střele LUKÁŠE VÁVRY z levé strany míček doklouzal až za záda Mikesky.

53:25
    Série nepřesností na obou stranách, Míček se pohybuje uprostřed hřiště.

52:42
    Tomáš Kozlík si z mantinelu najel až před branku, tam si s ním poradili Kopřivničtí obránci.

Vojtěch Merta

Pro tým Paskov Saurians hledáme komentátora s vlastním počítačem. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým FBC Vikings Kopřivnice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 10. Bonczek (Kozlík), 29. Kozlík (Kurečka), 21. Šrámek (Kurečka), 41. Bohm (Kožušník), 57. Bonczek (Matula), 58. Matula (Kalous) – 5. Opatřil (Vávra), 5. Kresta (Baďura), 27. Vávra (Baďura), 27. Matúš (Vávra), 54. Vávra (Kresta), 58. Sladkovský (Lichnovský), 62. Lichnovský (Rebroš)

Paskov Saurians: Mikeska (Spěváček) – Kleba, Bonczek, Růžička, Chalupa, Matula, Kurečka, Kalous, Bohm, Parma, Kožušník, Kozlík, Louda, Šrámek, Reha
    FBC Vikings Kopřivnice: Kapoun (Pinďák) – Řeha, Podlezl, Sladkovský, Baďura, Nehera, Kresta, Longauer, Kubátko, Rebroš, Lichnovský, Vávra, Opatřil, J. Matúš, Z. Matúš, Šimíček

Rozhodčí: Filip Drápal a Jakub Poslíšil