Benešov – Sparta 4:6 (kon.) | Chomutov – Třebíč 9:4 (kon.) | Tatran – Bohemians juniorky 8:5 (kon.)
Benešov
4:6 (1:1, 2:2, 1:3)
ACEMA Sparta Praha
Sobota 15.03.2014, 15:00 • SH ZŠ Poříčí n. S. • G2 liga juniorů

Já Vám děkuji za pozornost a přeji pohodový den. (17:29:56)

Dnešní utkání je u konce. Vítězství ve třetí třetině vybojoval hostující tým AC Sparta Praha Florbal.

60:00

55:37
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAKUB JOSEF MALHOCKÝ – 4:6! Asistence: Matěj Pruner.

53:59
    Na trestnou lavici za hru v malém brankovišti odchází hostující Denemark.

51:43
    Benešov právě vstřelil branku! Autorem branky je PATRIK VELCL – 4:5! Asistence: Ondřej Benačan.

46:23
    Autorem branky je JAKUB NACHTMANN – 3:5! Asistence: Jaroslav Jaroš.

43:17
    Autorem branky je JAKUB JOSEF MALHOCKÝ – 3:4! Asistence: Břetislav Kůla.

42:01
    Sparta se znovu málem dostala do zakončení po špatné rozehrávce domácích.

41:11
    Sparta se hned v úvodu dostala dvakrát do zakončení, ale bez úspěchu.

40:01

Druhá třetina přinesla dvojnásobek branek než třetina první, ale utkání je stále vyrovnané.

Nechme se překvapit co přinese poslední třetina.

40:00

39:49
    Hostující Jaroš trefil tyč!

39:04
    A je znovu vyrovnáno. Cestu míčku do sítě naplánoval Malhocký a jeho plány velmi dobře pochopil LUKÁŠ JENÍČEK, který se tak podílí i na třetí brance svého týmu – 3:3! Asistence: Jakub Josef Malhocký.

38:22
    Sparta vysunula svůj forčekink a před koncem druhé třetiny se stala podstatně nebezpečnější.

36:16
    Hosté se blýskli nebezepečnou akcí, když domácí obránce velmi nepřesně rozehrál.

35:31
    Sparta stále na útočné polovině.

34:48

Marek Indruch

Hledáme zpravodaje pro tým ACEMA Sparta Praha. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 20. Jon (Škoula), 23. Jon (Čepela), 26. Velcl, 52. Velcl (Benačan) – 19. Malhocký (Jeníček), 22. Jeníček (Zeman), 40. Jeníček (Malhocký), 44. Mlahocký (Kůla), 47. Nachtmann (Jaroš), 56. Malhocký (Pruner)

Benešov: Paleček (Krátký) – Škoula, Lukáš, Vojtíšek, Hýbek, Slunéčko, Šejstal, Velcl, Šimák, Jon, Benačan, Boháč, Čepela
    ACEMA Sparta Praha: Lupoměch (Hašpl) – Malhocký, Kůla, Denemark, Zeman, Sedmík, Pruner, Hendrich, Kryštof, Kabele, Špalek, Jaroš, Nachtmann, Jeníček

Rozhodčí: Ležák M., Ležák L.