Benešov – Sparta 4:6 (kon.) | Chomutov – Třebíč 9:4 (kon.) | Tatran – Bohemians juniorky 8:5 (kon.)
FbC 98 Chomutov
9:4 (3:0, 0:2, 6:2)
Snipers Třebíč
Sobota 15.03.2014, 18:00 • Městská sportovní hala Chomutov • G2 liga juniorů

Dnešní utkání je u konce. Třetí třetina definitivně rozhodla o úspěchu domácího týmu FbC 98 Chomutov.

Já Vám děkuji za pozornost a přeji hezký den. (20:00:33)

60:00

59:26
    Chomutov právě vstřelil branku!
    Domácí už pouze upravují výsledek na konečných 9:4. Autorem branky je VÍT ANDRLE. Asistence: Štěpán Salvetr.

59:13
    Třebíč právě vstřelila branku!
    Hosté se ještě zmohli na branku, která akorát upraví skóre. Autorem branky je JAKUB SEDLÁČEK – 8:4! Asistence: Filip Horák.

58:00
    Běží poslední dvě minuty utkání.

53:05
    Na trestnou lavici odchází hostující Trojan.

53:05
    Trávníček neproměnil trestné střílení!

49:11
    Oddechový čas pro domácí.

49:11
    A další! Individuální akcí se blýskl PAVEL TICHÝ – 8:3! Bez asistence.

48:37
    Tak to je senzace, která se děje v Chomutově. Čtyři rychlé branky nejspíše potvrzují vítězství domácího celku. Autorem branky je MAREK SELINGER – 7:3! Asistence: Ondřej Kopp.

47:41
    To je neskutečné, co domácí právě předvádí. Tlak týmu je zužitkován další brankou MARKA CHOCHOLOUŠKA – 6:3! Asistence: Jan Krajník.

45:04
    Domácí si znovu vytváří dvoubrankový náskok. Autorem branky je MAREK CHOCHOLOUŠEK – 5:3! Asistence: Tomáš Fiala.

44:36
    A domácí jdou znovu do vedení! Zásluhou MILOŠ ŠULCE – 4:3! Bez asistence.

44:04
    Drtina trefil tyč!

43:15
    Třebíč teď o něco aktivnější než soupeř.

41:33
    A hosté senzačně vyrovnávají skóre utkání! Autorem branky je FILIP HORÁK – 3:3! Asistence: Pavel Gellner.

40:01

Druhá třetina je u konce. Domácí ztratili své tříbrankové vedení a o vítězství v dnešním utkání budou muset ještě tvrdě bojovat. Hosté svůj výkon zlepšili a mají velkou naději na úspěch.

40:00

Marek Indruch

Hledáme zpravodaje pro tým FbC 98 Chomutov. Více informací zde.

Hledáme zpravodaje pro tým Snipers Třebíč. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 1. Chocholoušek (Krajník), 9. Tichý (Pacher), 10. Fiala (Chocholoušek), 45. Šulc, 46. Chocholoušek (Fiala), 48. Chocholoušek (Krajník), 49. Selinger (Kopp), 50. Tichý, 60. Andrle (Salvetr) – 28. Sobotka (Gellner), 40. Horák (Krejčí), 42. Horák (Gellner), 60. Sedláček (Horák)

FbC 98 Chomutov: Šantora (Dvořák) – Tichý, Jäschke, Salvetr, Fiala, Krajník, Fiala, Chocholoušek, Pacher, Kopp, Trávníček, Selinger, Drtina, Andrle, Šulc
    Snipers Třebíč: Bazala (Krejčí J.) – Gellner, Sedláček, Mühlfait, Halm, Trojan, Kopuletý, Molák, Sobotka, Horák, Jašek, Krejčí A.

Rozhodčí: Sochůrek, Šuvada