Omsk – Chanty-Mansijsk 8:2 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 0:5 (kon.) | Čerepovec – Viťaz 3:2 (kon.)
Avangard Omsk
8:2 (1:0, 4:2, 3:0)
Jugra Chanty-Mansijsk
Úterý 18.03.2014, 13:00 • Omsk Arena • KHL - Pohár naděje

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se těším na shledanou. (15:19:43)

Střely na branku v utkání: 29:42

Je dobojováno. Omsk vítězí vysoko 8:2 a v sérii se tak ujal vedení 2:1 na zápasy.

60:00

59:39

59:18

59:15
    Avangard právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen ještě změna skóre. KIRILL LJAMIN dává zřejmě poslední branku tohoto klání a Omsk tak vede už 8:2. Asistence: Kirill Rasskazov.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:39
    Síly na ledě se ale srovnají. Pěrežogin inkasuje dvě minuty taktéž za hákování. Hraje se tedy 4 na 4.

57:18
    Chvostov dostává dvě minuty za hákování. Jugra bude v závěru třetí třetiny čelit přesilové hře Omsku.

55:06
    Nyní byla k vidění pasáž hry, kdy se hrálo převážně ve středním pásmu. Ani jednomu týmu se nepodařilo projít do pásma soupeře.

52:41
    Hosté by se už nejraději viděli v kabině a na dnešní kanonádu soupeře by nejraději zapomněli.

51:48
    V závěrečné třetině mají domácí velkou převahu.

50:52
    Na druhé straně pálil Kazionov, ale i Kukin pozorný.

50:02
    Jacenko střílel zpoza kruhů, ale Šilin puk za svá záda nepustil. Byla to teprve druhá šance hostí ve třetí periodě.

48:42
    Jugra už hraje v plném počtu.

48:02
    Až nyní vyslal na Kukina prudkou střelu Kosticyn. Ale Kukin připraven.

47:52
    Zatím se ale Jugra dobře brání. Zatím se domácí hráči nedostali k pořádné střele.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 9. Růžička (Kuljaš, Kosticyn), 27. Růžička (Kosticyn), 29. Kuljaš (Pivcakin), 29. Rasskazov (Zubkov), 31. Ivanov (Ljamin, Berdnikov), 43. Růžička (Kazionov, Rasskazov), 44. Kalinin (Kuljaš, Kosticyn), 60. Ljamin (Rasskazov) – 22. Gusev, 35. Melart (Gusev)

Avangard Omsk: Šilin (Mezin) – Kuljaš, Pivcakin, Baranka, Blaťák, Ljamin, Nurislamov, Poleščuk, Kuzmenko – Růžička, Kalinin, Kosticyn – Pěrežogin, Širokov, Kazakov – Žerebcov, Ivanov, Berdnikov – Zubkov, Rasskazov, Kazionov
    Jugra Chanty-Mansijsk: Kuzněcov (Kukin) – Putilov, Starosta, Sokolov, Šviděnko, Chvostov, Melart, Tjuljapkin – Lesnuchin, Dixon, Savinainen – Buljanskij, Jakubov, Gusev – Smoleňák, Magogin, Knjazev – Sitnikov, Jacenko, Plotnikov

Rozhodčí: Sergej Běljajev, Vladimir Bukin – Andrej Maťjuša, Alexander Otmachov