Ostrava – Kladno 7:3 (kon.)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
7:3 (1:0, 2:2, 4:1)
Kanonýři Kladno
Sobota 22.03.2014, 15:00 • ČPP Aréna Ostrava • Play-down Livesport Superligy florbalu

Díky krásnému výkonu ve třetí třetině si domácí připisují první vítězství v této sérii, která bude pokračovat hned zítra.
    Střely na branku ve třetí třetině: 9:6

Nejlepšími hráči utkání jsou vyhlášeni za hosty Jakub Prošek a za domácí Patrik Šimíček.

To je pro dnešek vše, krásný zbytek sobotního dne a u dalších florbalových klání na počtenou. (17:04:07)

60:00

59:56
    Více už se dnes nestane.

59:23
    Prázdnou branku domácí nejsou schopni trefil.

58:55
    Hosté v přesile vybojovali míček, ale zároveň jej po chvilce ztratili faulem.

58:02
    Dnešní utkání sleduje 64 diváků a právě probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:37
    Kašpar naslepo vystřelil z otočky mimo branku.

57:06
    Hosté se musí bránit, Ostravané jsou po vstřelených brankách hodně nabuzeni a vítězství již nechtějí ztratit.

56:27
    Hosté to zkoušejí v šesti.

56:22
    Oddechový čas pro hosty.

56:21
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelné, domácí PETR SKÁCEL přidává branku číslo sedm. Asistence: Petr Kašpar.

55:40
    Hosté utkání nechtějí vzdát.

54:12
    Prošek trefil břevno.

54:51
    Po padesáti vteřinách se opět prosazují domácí, tentokrát se o branku postaral PATRIK ŠIMÍČEK.Asistence: Václav Komačka.

54:01
    Nádherná střela TOMÁŠE SVAČINKY z levé strany prošla pod rukou Šimona až za jeho záda. Asistence: Petr Skácel.

53:42
    Sotva byli domácí hráči v pěti už se pouštěli do útoku.

53:29

52:05
    Zatím ale obrana domácích funguje na výbornou a dokonce se Ostravané pouštěli do útoku.

51:29
    Za nedovolené vrážení je vyloučen domácí Václav Komačka a hosté mají šanci vyrovnat.

Nikol Kuncová

Branky a nahrávky: 18. Šimíček (Šešulka), 33. Komačka (Skácel), 35. Krzyžanek (Skácel), 41. Plíhal (Kašpar), 55. Svačinka (Skácel), 55. Šimíček (Komačka), 57. Skácel (Kašpar) – 23. Hanzlík (Holčák), 38. Fořt (Prošek), 47. Pacan (Louvar)

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Robenek (Krupa) – Plíhal, Hudec, Skácel, Šešulka, Vítovec, Trulík, Komačka, Šimíček, Krzyžanek, Žák, Mertha, Lipový, Svačinka, Klimscha, Kašpar, Kašovský
    Kanonýři Kladno: Šimon (Pošta) – Hanzlík, Tlučhoř, Slivka, Holčák, Wild, Fořt, Havlůj, Nováček, Pacan, Lacko, Prošek, Novák, Louvar, Blažek

Rozhodčí: Libor Gavlas – Lukáš Mikula