Litvínov – Hattrick Brno 12:2 (kon.) | Královské Vinohrady – Česká Lípa 4:6 (kon.)
TJ Sokol Královské Vinohrady
4:6 (0:2, 0:2, 4:2)
FBC 4CLEAN Česká Lípa
Sobota 22.03.2014, 20:00 • TJ Sokol Vinohrady • 1. liga mužů

To je pro tuto chvíli ode mě vše, přeji hezký zbytek soboty a u dalších online přenosů z florbalu se těším na shledanou. (22:18:57)

Je dobojováno. Hosté z České Lípy vítězí 6:4 a v sérii se ujímají vedení 2:1 na zápasy.

60:00

59:30
    Následně vykopnul míček mimo své území Ponomarev a hosté tak definitivně vítězí v dnešním utkání.

59:05
    Královské Vinohrady právě vstřelily branku!
    Tak přeci jen přichází gól v nejlepší možný okamžik. JOSEF MAREŠ se dostal až před Ponomareva a bez problémů uklidil míček za jeho záda. Asistence: Lukáš Lanc.

59:00
    Minutu před koncem třetí třetiny totiž domácí jen těžko budou dohánět tříbrankové manko.

58:51
    A znovu Slaný netrefuje prázdnou domácí branku. Nicméně ale s největší pravděpodobností míří hosté za vítězstvím v dnešním utkání.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:40
    Rossiho jedovka mířila jen těsně vedle hostující branky.

55:50
    Jirsa vyslal míček do branky Vinohrad, ale za Mrkose velmi dobře zaskočil Ondřej Stuchlík.

54:40
    Slaný vyhodil míček a jen tak tak neskončil v prázdné domácí bráně.

53:50
    Domácí jsou znovu v šesti hráčích a bez brankáře.

53:50
    Podrabský v pádu trefuje tyč domácí branky!

53:20
    Raiterovou střelu nyní chytá Ponomarev a znovu drží svůj tým.

53:01
    Přečíslení dva na jednoho dokázal zažehnat Rossi.

52:32
    JAN SVOBODA byl od Linharta vybídnut svou přesnou přihrávkou a prvně jmenovaný tak díky svému spoluhráči snižuje opět na rozdíl tří branek. Asistence: Jan Linhart.

52:01
    Vinohrady hrají bez brankáře a zkouší to se šesti florbalisty na hřišti.

51:28
    Oddechový čas pro domácí.

51:28
    Česká Lípa právě vstřelila branku!
    Zpoza branky našel Slaný úplně volného DAVIDA MARHANA a ten v domácí brance propálil doslova vše, co mu stálo v cestě. Asistence: Štěpán Slaný.

Vendula Zdražilová

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 42. Raiter (Gregor), 50. Svoboda (Linhart), 53. Svoboda (Linhart), 60. Mareš (Lanc) – 5. Slaný (Tichý), 9. Tichý, 38. Slaný (Ponomarev), 39. Slaný, 44. Karel, 52. Marhan (Slaný)

TJ Sokol Královské Vinohrady: Mrkos (Weissgärber) – Rossi, Mareš, Králík, Smutný, Linhart, Kytka, Raiter, Ranc, Gregor, Svoboda, Mucha, Dolejš, Zezulka, Z. Stuchlík, O. Stuchlík, Houra
    FBC 4CLEAN Česká Lípa: Ponomarev (Knol) – Bezouška, Vnuk, Marhan, Jeřábek, Motejzík, Mlejnek, Novák, Podrabský, Procházka, Tichý, Karel, Pastor, Slaný, Jirsa

Rozhodčí: František Pangerl, Jiří Šedivý