Havířov – Ostrava 3:6 (kon.) | Bohemians juniorky – Tatran 4:8 (kon.)
Torpedo Havířov
3:6 (1:1, 0:4, 2:1)
FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
Sobota 22.03.2014, 20:00 • MSH Havířov • G2 liga juniorů

Ostravané oslavují postup do finále play-off G2 ligy juniorů poté, co zdolali havířovské Torpedo 3:0 na zápasy! (21:53:25)

60:00

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:50
    Havířov právě vstřelil branku!
    Osmdesát vteřin před koncem třetí části snižuje na rozdíl tří branek JAN ŠIMÍK, který využil přihrávky Mrowiece a skóruje. Asistence: Dominik Mrowiec

57:42
    Vilím zkoušel vystřelit na branku ostravského FBC, ale do jeho střely se včas vložil Kašovský.

56:35
    Oddechový čas pro domácí.

54:40
    Jeden z havířovských hráčů leží ve velkém brankovišti Ostravy. Je u něj zdravotník – doufáme, že to nebude nic vážného.

53:53
    Havířov teď obstřeloval branku Antoše, ale ani jedna střela neskončila za brankovou čárou!

50:57
    Antoš aktivně skočil po Vilímově střele od poloviny hrací plochy a likviduje tak šanci Torpeda.

50:01
    Do konce utkání zbývá posledních deset minut.

47:13
    Domácí florbalisté se dočkávají své druhé branky v dnešním zápase. Na listinu střelců se zapisuje MARIAN DROBISZ. Asistence: Jan Šimík

46:38
    Vyloučen Marek Lipový (Ostrava) na 2 minuty za hru vysokou holí.

45:25
    Tato inkasovaná branka vyhnala z brankoviště Lukáše Nešťáka. Na brankovou čáru zaklekne Jakub Kotucz.

45:25
    Ostrava právě vstřelila branku!
    Ve hře 4 na 4 se prosazuje PETR TRULÍK, který přidává šestou branku svého týmu! Možná je rozhodnuto a možná se ještě schyluje k dramatu. To vše zjistíme v následujících minutách. Asistence: Jan Křiva

45:10
    Síly na hřišti jsou vyrovnané! Vyloučen Adam Delong (Havířov) na 2 minuty za hrubost.

44:06
    Vyloučen Marek Lipový (Ostrava) na 2 minuty za sekání.

43:23
    Ostravští hráči mají možnost rozehrávky z rohu hřiště – respektive u branky Havířova.

41:40
    Do utkání se také zapojují dorostenci ostravského FBC, kteří tvoří třetí formaci.

Petr Blakala

Branky a nahrávky: 19. Vilím, 48. Drobisz (Šimík), 59. Šimík (Mrowiec) – 2. Šešulka (Kováč), 26. Šešulka (Lipový), 31. Kováč (Šešulka), 32. Ožana, 40. Kováč (Lipový), 46. Trulík (Křiva)

Torpedo Havířov: Nešťák (46. Kotucz) – Třaska, Glogar, Kloza, Kraus, Antoszyk, Šochman, Zemánek, Vilím, Duda, Pěgřímek, Mrowiec, Seidl, Delong, Šimík, Folwarczný, Drobisz, Pařenica, Mžyk
    FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: Antoš (Mazánek, Baran) – Svačinka, Macháček, Kopka, Zimmer, Šešulka, Řezáč, Lipový, Kováč, Ožana, Cirkl, Foltinek, Trulík, Kašovský, Šimčík, Vítovec, Klečka, Křiva

Rozhodčí: Michal Ďopan, Ondřej Jüngling