Novosibirsk – Magnitogorsk 1:2 (po pr.) | Ufa – Barys 5:2 (kon.) | Jaroslavl – Petrohrad 1:6 (kon.)
Doněck – Lev 3:1 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
1:2 (1:0, 0:0, 0:1 - 0:1)
Metallurg Magnitogorsk
Pondělí 24.03.2014, 13:00 • Ice Sports Palace Sibir • Play-off KHL

Díky za pozornost a sledujte dál náš pestrý program na onlajnech. Hezký zbytek dne. (15:47:24)

Česká stopa:

Jan Kovář: čas na ledě: 20:42, branky a asistence: 0+0, vyloučení: dvě trestné minuty, vyhraná vhazování: 12/18.

Stav série:

HK Sibir Novosibirsk – Metallurg Magnitogorsk 0:3

Střely na bránu celkem:

34:35

Je tedy hotovo, i když byli domácí blízko k výhře, Chabarov dokázal vyrovnat a ve třetí minutě prodloužení rozhodl šťastnou trefou útočník Platonov.

62:11
    Metallurg právě vstřelil branku!
    Gól platí. DENIS PLATONOV připisuje svému týmu vítězství a třetí bod v sérii. Jeho ránu vyrazil Koskinen do brankové konstrukce, poté se od ní puk odrazil na Platonův loket a puk po konzulatci s videorozhodčím skončil v síti. Bez asistence.

62:11
    Sudí situaci stále řeší a dle záběrů to vypadá, že to byl gól loktem, ale odrazem a bez úmyslu.

62:11
    Bude se volat videorozhodčí! Platonov nejprve trefil z levého kruhu břevno a poté se od jeho těla dostal puk do sítě. Záleží na posouzení rozhodčích, zda to bylo v rámci regulérnosti a v rámci pravidel.

61:17
    Na opačném konci se mezi kruhy dostal Pare, jeho rána skončila vedle.

60:28
    Do první útočné akce prodloužení se tlačil Kutuzov, ale netrefil bránu.

60:01

Střely na bránu po třeti třetině:

34:33.

Další třetina začne přibližně v 15:32.

Je to jasné, bude se podruhé v této sérii prodlužovat. Vyrovnání zařídil poněkud šťastnou střelou Chabarov, který překonal nic netušícího Košečkina. Za patnáct minut budeme pokračovat a čekat na rozhodující úder té či oné strany.

60:00

59:55
    Ještě jedno přerušení, Koskinen podržel kotouč a už to vypadá skutečně na další prodloužení v této sérii.

58:37
    ...probíhá porada, která nakonec rozhodla, že se bude hrát v klasickém počtu hráčů.

58:06
    Už se hrají poslední dvě minuty třetí třetiny a hra přerušena. Sudí ukazují trest...

Roman Zajíček

Branky a nahrávky: 13. Lekomcev (Kutuzov, Kugryšev) – 54. Chabarov, 63. Platonov

HC Sibir Novosibirsk: Koskinen (Bespalov) – Bělov, Martynov, Kutuzov, Lekomcev, Ožiganov, Alexejev, Karavajev – Monja, Lehtera, Enlund – Kugryšev, Kopejkin, Koskiranta – Šumakov, Gubin, Sannikov – Romanov, Kvartalnov, Ignatuškin, Butuzov.
    Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Pečurskij) – Antipin, Birjukov, Těreščenko, Chabarov, Lee, Ibragimov, Maleňkich – Mozjakin, Zaripov, Kovář – Pare, Kazionov, Potěchin – Platonov, Kosov, Juňkov – Timkin, Osala, Malinovskij, Grigorenko.

Rozhodčí: Bulanov, Zacharov – Balodis, Dědulja