COMBIX Ústí n/L – Arsenal Benešov 5:5 (kon.) | Slavia Liberec – Písek 19:3 (kon.) | Betis Kadaň – Olympik Mělník 3:8 (kon.)
Litoměřice – Boca Chotěboř 4:7 (kon.)
Gardenline Litoměřice
4:7 (2:4)
FK Boca Chotěboř
Pátek 28.03.2014, 20:00 • SH Chemik • 2. Futsal liga západ

To je ode mě z dnešního utkání vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším na Vás zase u nějakého dalšího (nejen futsalového) Onlajnu, na počtenou! (21:32:37)

Chotěboř nakonec vyhrává o tři branky v poměru 4:7. Hosté byly v druhém poločase jasně lepším týmem a vytvářeli si více brankových příležitostí. V branku se podařilo proměnit šance ve 25., 28. a 34. minutě Chotěboři. Za domácí se ve druhém poločase trefil jako jediný ve 34. minutě Beránek. Gardenline tak podtrhl smůlu, která ho provázela celou sezónu a končí tak jistě na 11. místě se 20 body. Příští sezónu budou hrát hráči domácích v divizi.

39:46
    Doležal se ukopl a míč z jeho nohy letí dost mimo.

39:20
    Hosté se domáhají faulu na jejich hráče, rozhodčí však tvrdí, že to faul rozhodně nebyl.

39:03
    Čapek nastřelil tyč domácí brány.

38:32
    Pešír prošel sám mezi dvěma obránci a poté se položil i brankáře hostů, ale zakončení nebylo ideální, míč skončil zhruba 30 centimetrů vedle pravé tyče.

38:05
    Trnka nahrával vysokou a prudkou přihrávkou před bránu, tam ale Pešír pouze proběhl a akce skončila.

36:55
    Pešír se snažil předložit přihrávku před bránu, míč si ale uzmul Pátek a rozehrává.

36:20
    Hosté se dopustili faulu. Již jejich čtvrtý.

35:22
    Nepřesná přihrávka Trnky ale končí v zámezí za hostující bránou.

35:06
    Špatně rozehraný aut hostů, míč pro domácí, kteří i nadále pokračují bez brankáře.

34:48
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    Z rychlého protútoku se prosazuje po přihrávce přesně před bránu JAROSLAV BERÁNEK. Asistence: Tomáš Pešír

34:30
    Pátý faul Gardenline.

34:03
    Chotěboř právě vstřelila branku!
    DO prázdné brány se z vlastní poloviny trefuje TOMÁŠ HROMÁDKA. Bez asistence.

33:41
    Domácí hrají bez brankáře.

33:40
    Oddechový čas skončil, hra pokračuje.

33:40
    Oddechový čas pro Gardenline Litoměřice.

33:40
    Pešír vybojoval roh pro svůj tým.

33:07
    Domácí si málem vstřelili vlastní bránu, nebýt zákroku Mikoláše. Všemu ale předcházela střela Hromádky.

32:27
    Moravec nedokázal zcela sám před brankářem domácích zakončit hlavou přesně.

32:24
    Kudrna se snažil rozehrát míč po čáře, ale už po několika centimetrech končí míč v zámezí.

31:57
    Duda se rozhodl prověřit Mikoláše, ten ale levou nohou dokázal zakročit. Před bránou probíhající hostující hráč ale na míč nedosáhl. I tak se nakonec dokázali dostat k míči hosté.

31:09
    Byla ponechána výhoda pro hosty, ale ti s míčem nevymysleli nic extra a rozhodčí tak po přihrávce zpět zapískali již čtvrtý faul Gardenline.

30:25
    Domácí zahrávají na vlastní polovině aut. Přihrávka z něj ale není nejpřesnější.

29:39
    Hráči Litoměřic si nedokáží pohlídat hráče, jak by potřebovali. Problém jim nyní udělal Čapek, jehož střelu vyškrábl konečky prstů Mikoláš.

28:59
    Do tříbrankového vedení se znovu dostávají hosté zásluhou MILOŠE MORAVCE, který dokázal překonat z nulového úhlu povyběhnutého Mikoláše. Asistence: Ondřej Staněk

27:43
    Po souhře s Pešírem se úplně osamocen před bránou ocitl LUKÁŠ TRNKA, pro kterého nebyl problém zasunout míč do brány. Asistence: Tomáš Pešír

27:10
    To samé se děje u domácích, ale na polovině hřiště.

27:00
    Hosté si poslali na útočné polovině nepřesnou přihrávku.

26:43
    Chotěboř si se svým soupeřem dělají, co chtějí. Domácí nevědí, co na jejich hru hrát.

25:36
    Lukáš Trnka si od rozhodčích vysloužil žlutou kartu za faul na brankáře.

25:13
    MARTIN DOLEŽAL poslal docela lehkou střelu na bránu domácích, míč se pro překvapení hostů končí v bráně. Asistence: Petr Pátek

25:00
    Pešír jen těsně minul bránu Chotěboře.

24:10
    Fadler střílel z velkého brankoviště, Pátek měl co dělat, aby střelu zkrotil.

23:38
    Pešír nahrával na úplně osamoceného Vosmanského, přihrávka ale neměla potřebné parametry.

23:28
    Hosté zatlačili domácí na jejich polovinu a chybělo málo, aby se hosté dostali do tříbrankového vedení.

22:13
    Jan Mikoláš zastavil střelu Doležala, který zakončoval do úplně prázdné brány.

22:02
    Ruka v podání Trnky.

21:16
    Kudrna omylem zblokoval střelu Pešíra, který mohl zakončovat do prázdné brány.

21:09
    Domácí se velmi snadno dostávají k rohu, po výhozu Mikoláše.

20:57
    Střelu Pešíra musel Pátek vyrazit nad bránu.

20:45
    Další střela Doležala, tentokrát tečovaná a končí v zámezí.

20:34
    Znovu se vyznamenal Mikoláš proti střele Doležala.

30:09
    Domácí Mikoláš si připisuje první perfektní zákrok v druhém poločase, po střele Doležala.

31

Druhý poločas začne přibližně ve 20:51.

První poločas se ze začátku utkání vyvíjel lépe pro domácí, vždyť už v 1. minutě vedli Litoměřice 1:0. Poté přišlo srovnání z nohy Odvářky a ve 12. minutě už hosté otáčeli zápas a vedli o branku. Domácím se na tuto branku ještě povedlo rychle zareagovat brankou Trnky. Od té chvíle, jakoby byl na hřišti pouze jeden tým – Chotěboř. Hosté začali jasně přehrávat své hostitele a dokonce se ještě dvakrát trefit do černého. Poločas tak skončil lépe pro hosty z Chotěboře v poměru 2:4.

19:56
    Trnka již nestačil stihnout zasáhnout míč, letící do zámezí.

19:36
    Rychlý protiútok zastavil Kudrna a hosté budou rozehrávat aut.

19:26
    Pešír střílel z otočky pouze do nohou Pátka.

18:40
    Špatná rozehrávka autu z pohledu Litoměřic.

18:36
    Hostující kapitán, Tomáš Hromádka nastřelil tyč domácí brány.

18:02
    U Tomáše Pešíra už planou nervy. Hádá se s rozhodčími a polemizuje s protihráči.

17:28
    Špatná rozehrávka obou mužstev. Kuriózní věc.

17:20
    Hostující osmička, Miloš Moravec musel hlídat míč tělem před dotírajícím Pešírem.

16:42
    Akce 3 na 2, tentokráte již proměněna. Martin Doležal vyčkával na tu nejvhodnější chvíli na přihrávku, než přišla ta pravá a ONDŘEJ ČAPEK už zakončoval do prázdné brány. Asistence: Martin Doležal

16:01
    Do prostoru před bránou dostal přihrávku ONDŘEJ STANĚK, který prostřelil střelou k levé tyči domácího brankáře. Asistence: Jiří Kratochvíl

15:32
    Nepřesnost na nohách Gardenline, po dlouhé době.

14:39
    Nepovedená střela Kudrny míjí branku o pořádný parník.

13:52
    Několikrát vystřelil Pešír společně s LUKÁŠEM TRNKOU na bránu a dostal brankáře mimo hru. Až asi třetí střela Trnky se odrazila ještě od ruky hráče stojícího na brankové čáře přesně doprostřed branky. Asistence: Tomáš Pešír

13:37
    A ten stejný hráč zakončoval z hranice brankoviště jen těsně levé tyče hostujícího brankáře.

13:29
    Trnka vybojoval z nulového úhlu aspoň roh.

13:03
    Hostující Hromádka unikl skluzu protihráče jen o několik centimetrů.

12:08
    ŠTĚPÁN DUDA dostal ideální přihrávku na brankoviště a střelou o břevno ještě svojí střelu vyšperkoval. Tuto střelu neměl Mikoláš šanci chytit. Asistence: Jiří Kratochvíl

11:42
    Pešír dostal míč přímo před brankáře, kulatý nesmysl mu ale proklouzl mezi nohama.

11:28
    Pátý faul domácích.

10:55
    Pešír to zkoušel tzv. přes mrtvoly, ale jeho střela byla zblokována, snadný úlovek pro Pátka.

10:17
    Hostující hráč zahrál jasně rukou, toho si ale ani jeden rozhodčí nevšiml a hra pokračuje bez přerušení.

10:07
    Nepřesnost na nohách hostů, Litoměřice u míče.

9:47
    Hosté se dostali z ničeho nic do šance a osamocený Doležal mohl zakončovat skoro do prázdné brány, v tom mu zabránil ale jeden z obránců domácích.

9:20
    Po rozehrávce ale míč končí v zámezí.

9:17
    Hosté mají další standardku ze stejného místa jako před chvílí.

8:44
    RADEK ODVÁŘKA se postavil k zahrání volného kopu. Prostřelil zeď společně s Mikolášem. Bez asistence

8:28
    Pešír nahrál na Vosmanského, který pálil jen těsně vedle.

7:58
    Akce 3 na 2 v podání hostů, akce ale končí už u první přihrávky, která míří do autu.

7:38
    Na poslední chvíli dokázal uzmout míč Pešír před osamoceným hráčem hostů.

7:31
    Pešír vyslal na bránu jedovatou střelu, kterou vyráží hostující brankář do zámezí.

7:01
    Nešťastná teč Beránka, hosté mají výhodu autu.

6:52
    Další nepřesnost v přihrávce, na kterou nedosáhl skluzem ani hostující brankář.

6:09
    Až moc nepřesností z nohou hostujících futsalistů znamená snadný zisk míče pro Gardenline.

5:10
    Hosté několikrát nebezpečně ohrozili domácí bránu, dokonce nastřelili břevno, ale míč se vrátil zpět do hry. To je smůla pro Chotěboř.

4:51
    Dobré postavení hostů a střela zpoza chumlu, Mikoláš měl plné ruce práce.

4:36
    Pešír nastřelil z ostrého úhlu tyčku.

4:25
    Pešír byl sám v tváří tvář Pátkovi, nedokázal ale míč zpracovat ideálně a ten končí v náruči brankáře.

4:12
    Nepřesná rozehrávka Fadlera, míč pro Chotěboř.

3:46
    Ani dva rohy nestačili Litoměřicím pro přímou střelu z rohu.

3:44
    Dobře vypadající střela Pešíra skončila tečí soupeře a mimo hřiště.

3:18
    Nepřesná rozehrávka volného kopu Chotěboře, Litoměřice se lehce dostávají k míči.

3:02
    Hosté šli 3 na 2. Nakonec zakončoval Hromádka, jeho střelu ale reflexivně vyrazil Mikoláš.

2:20
    Střela Dudy z poloviny hřiště se ale nevešla mezi tři tyče.

2:14
    Hosté drží již delší dobu Litoměřice na jejich polovině.

1:33
    První roh si připsali už i hosté. Nic z něj však nevytěžili.

1:22
    Trnka šel do rychlého protiútoku, míč zastavil v rohu a patičkou poslal míč na nohu MARTINA FADLERA, který jen lehkou tečí poslal míč do brány. Asistence: Lukáš Trnka

1:00
    První žlutou kartu v zápase vidí hostující Štěpán Duda za špatné střídání.

0:38
    Střelu po přihrávce z rohu vyslal na bránu Fadler, jeho střela byla však nepřesná.

0:32
    Střelu Trnky, který mířil pod břevno, vytěsnil brankář hostů na roh.

0:22
    První faul domácích.

0:01
    Výhodu výkopu mají domácí hráči.

1

Gardenline Litoměřice: V. Mikoláš – Beránek, Vosmanský, Pešír (C), Kudrna, Macháček, Fadler, Trnka, J. Mikoláš
    Trenér: Miloš Náprstek

FK Boca Chotěboř: Pátek – Čapek, Hromádka (C), Kratochvíl, Odvářka, Čáp, Doležal, Staněk, Moravec, Duda
    Trenér: Martin Jakeš

Rozhodčí: Jiří Šmíd, Lubomír Řeháček
    Delegát: Pavel Nepil.

Domácí hráči nastupují v zeleno-bílých dresech. Hosté v dresech v dresech žluto-černé kombinace.

Dobrý den, tentokrát už Vás zdravím z lovosické sportovní haly Chemik, kde se za necelou půl hodinu odehraje zápas mezi Gardenline Litoměřice a FK Boca Chotěboř.

Jak nakonec utkání mezi oběma celky dopadne a kdo bude po jeho konci radostnějším týmem, se dozvíme již dnes ve večerních hodinách.

Rozhodčími dnešního utkání je dvojice Jiří Šmíd a Lubomír Řeháček. Roli delegáta svazu dnes zaujímá Pavel Nepil.

Vzájemná utkání v letošní sezóně:

FK Boca Chotěboř – Gardenline Litoměřice 5:4 (1:2)

Bohužel, dnešní hostitelé, Gardenline Litoměřice, vědí, že sestupují do divize, ať dnešní utkání dopadne, jak dopadne. Na 9. příčku chybí týmu z Litoměřic 4 body, které nelze v posledním zápase této sezóny nahrát, avšak mohou aspoň přeskočit své rivaly, Radobýl Litoměřice. Své předchozí utkání sehrál Gardenline na palubovce lídra tabulky, se kterým hrál velmi vyrovnaný zápas. Dvěma brankami se nakonec na remíze s Mělníkem podílel Tomáš Pešír a zápas skončil překvapivým výsledkem 2:2.