Kanada U18 – Rusko U18 1:0 (po pr.) | Maďarsko U18 – Japonsko U18 0:6 (kon.) | Švédsko U18 – Finsko U18 2:3 (po pr.)
USA U18 – Česko U18 3:1 (kon.)
Kanada U18
1:0 (0:0, 0:0, 0:0 - 1:0)
Rusko U18
Sobota 29.03.2014, 14:00 • Jégpalota, Budapešť • Mistrovství světa žen do 18 let

63:09
    Kanada právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto! Kanada slaví postup do finále turnaje díky kapitánce LAUREN WILDFANGOVÉ, která dostala za brankou puk, najela si do ideální střelecké pozice a svým pokusem překonala Tarakanovou! Rusky jsou pochopitelně velmi smutné. Asistence: Rebecca Leslieová, Karly Heffernanová.

58:19
    Potomaková se chytá za hlavu, Tarakanová betonem chytila její velkou šanci na brankovišti!

54:22
    Rusky se brání, co to jen jde, Kanaďanky jsou však nastěhované v útočném pásmu a doslova ostřelují Tarakanovou!

52:29
    Tlak Kanady sílí, navíc Rusky budou hrát v oslabení. Verchovcevová si jde sednout za hákování.

50:17
    Velké zmatky v kanadském brankovišti! Tileyová měla velké problémy s důrazem ruských hráček, pro Kanaďanky to nakonec dobře dopadlo.

47:50
    Rusky půjdou do čtyř, Bodrikovová dostala trest za držení.

44:21
    Potomaková v dobré šanci netrefila branku!

33:40
    Další nebezpečný brejk Rusek, které jely dvě na jednu, a nutno říci, že tentokrát byly brance ještě o něco blíže! Tileyová jen s velkým štěstím udržela puk ve hře!

31:27
    Šochinová ujela obraně a řítila se sama na Tileyovou, kanadská brankářka však výborným zákrokem drží stav 0:0!

30:10
    Kanaďanky se sice radují z branky a skutečně dotlačily puk za čáru, rozhodčí však ukazuje, že se tak stalo až po přerušení hry!

18:54
    Pirogovová dostala dvě minuty za sekání. Kanaďanky si tedy hru v početní výhodě zopakují.

16:37
    Kanajevová odchází na dvě minuty za držení, také Kanada si tedy zahraje přesilovou hru.

12:52
    Wilsonová-Bennettová dostala dvě minuty za přiliš tvrdou hru. Rusky si zahrají přesilovku.

08:00
    Puk se zastavil v brankovišti za už překonanou Tarakanovou, ruské obránkyně však rychle zareagovaly a odpálily jej!